Super-BMW.pl Nowe Części do BMW

Oryginalne i zamienniki,Super ceny

Strona 1 z 17 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 164

Temat: Buraki w BMW - wiocha na drodze

Mordulec
    Guest

Domyślnie Buraki w BMW - wiocha na drodze

Co raz bardziej wstyd mi , że jeżdżę BMW ..... ***** normalnie ręce opadają co się dookoła dzieje .... ja nie wiem jakieś tabuny debili pokupowali sobie BMW i myślą że są za***iści i że mogą robić co chcą na drodze bo mają BMW

No do ****y nędzy dzisiaj przelała się w mnie czara goryczy .... stoimy sobie na światłach do skrętu w lewo , na środkowym pasie podjeżdża jaśnie hrabia w srebrnym E46 .... fotel na typowego lansiarza pochylony aż za słupek (żeby nie przestrzelili) .... i co ... uchyla szybkę i najpierw *******ziela jakieś papierki za okno ..... mija chwila i *******ala w ślad za papierkami pół fajki palącej się .....

Między świętami a nowym rokiem to było jakieś apogeum , partyzantka na czerwonym ze środkowego pasa wpierdala nie się na lewy przed całą kolumnę aut i mało nie rozjeżdża pieszych ..... i kto .... jakiś cymbał w szarym E39

Proponuję zrobić Hall of inFame czyli opis delikwenta + fotka i może jak ktoś zobaczy swoje blachy na necie to przemyśli to co wyprawia na drodze.

A tego delikwenta od fajek wrzucę wieczorem fotkę blachy bo w tej chwili nie pamiętam .... DWR 4.....

Klubowicz Avatar Kosa
    Postaw Piwo
    365
    Wypite 397 Piwa
    Wpisy
    26

Domyślnie

jestem za, wrzucac i tepic
    http://img178.imageshack.us/img178/1960/mybmw.jpg

Postaw Piwo
    64
    Wypite 46 Piwa

Domyślnie

Cytat Napisał Mordulec Zobacz post
    A tego delikwenta od fajek wrzucę wieczorem fotkę blachy bo w tej chwili nie pamiętam .... DWR 4.....
    Ja pamiętam, bo zrobiłam zdjęcie ale czy możemy takie dane podawać do publicznej wiadomości, tzn chodzi mi o nr tablic?
    Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić.
    Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem

dirty.73
    Guest

Domyślnie

jestem za,ostatnio jakiś osioł,czerwonym e36,takie cuda wyprawiał,że tak jak mówisz,wstyd mi było,że w BMW siedze,ale nie wiem,czy na takich coś podziała,trzeba mieć rozum,żeby coś zrozumieć

Klubowicz Avatar Kosa
    Postaw Piwo
    365
    Wypite 397 Piwa
    Wpisy
    26

Domyślnie

nie podajemy danych osobowych, poza tym mamy multum tablic wrzuconych w innym temacie :P
    http://img178.imageshack.us/img178/1960/mybmw.jpg

Mordulec
    Guest

Domyślnie

Cytat Napisał dirty.73 Zobacz post
    jestem za,ostatnio jakiś osioł,czerwonym e36,takie cuda wyprawiał,że tak jak mówisz,wstyd mi było,że w BMW siedze,ale nie wiem,czy na takich coś podziała,trzeba mieć rozum,żeby coś zrozumieć
    Forum jest dobrze pozycjonowane więc myślę , że ten temat wysoko wyskoczy w googlach a jak ktoś przez przypadek trafi na swoje blachy albo jego znajomi to trochę wstydu może będzie ..... stanie się "sławny"

Zawsze możemy zrobić konkurs na BURAKA Miesiąca i spośród zgłoszeń takich dziwnych akcji wybrać tego "najlepszego" i wystawić na główną

Klubowicz Avatar Forest
    Postaw Piwo
    762
    Wypite 594 Piwa
    Wpisy
    15

Domyślnie

Cytat Napisał Mordulec Zobacz post
    Zawsze możemy zrobić konkurs na BURAKA Miesiąca i spośród zgłoszeń takich dziwnych akcji wybrać tego "najlepszego" i wystawić na główną
    Za***isty pomysł Gorzej jak któregoś dnia ktoś wrzuci tablice jakiegoś Klubowicza

Moje BMW E46 M57D30 236KM 511,4 Nm "Orient Express" - http://www.maxbimmer.pl/f29/forest-e...us-style-7665/

Klubowicz Avatar Jaro
    Postaw Piwo
    116
    Wypite 258 Piwa
    Wpisy
    13

Domyślnie

Pomysł mi się podoba. Człowiek stara się jeździć z kulturą, a buraki psują Nam reputację. Owszem czasem człowiek przyciśnie "odrobinę", ale tylko wtedy gdy można...

Chcesz flagę klubową??? Pisz na PW

Zapraszam do oceny !!!
    http://www.maxbimmer.pl/f29/%5Bjaro%...ual-e39-23192/ !!!

Mordulec
    Guest

Domyślnie

Cytat Napisał Forest Zobacz post
    Za***isty pomysł Gorzej jak któregoś dnia ktoś wrzuci tablice jakiegoś Klubowicza
    Dlatego tym bardziej powinniśmy dawać przykład i nie robić obory na drodze a jak któremuś z nas się zdarzy taka akcja to tym bardziej powinniśmy to pokazywać , nie ma równych i równiejszych.

Więc jak ktoś widzi wieśniacko zaparkowane BMW niech robi fotkę z widocznym miejscem i tablicą rejestracyjną i wrzuca w temat.

Cytat Napisał Jaro Zobacz post
    Owszem czasem człowiek przyciśnie "odrobinę", ale tylko wtedy gdy można...
    Jaro tu nie chodzi o prędkość bo każdemu zdarzy się depnąć ale jak są ku temu warunki .... a nie wyprzedzanie , podwójna ciągła pod górkę i po łuku ...

Przyjaciel Klubu Avatar czechu
    Postaw Piwo
    114
    Wypite 86 Piwa

Domyślnie

Kwestii predkosci nie ma co poruszac, przeciez nikt z nas posiadaczy Beemek nie jedzie na trasie 70 ani 80 pomysl ciekawy, ale nic nie zmieni niestety :/

Strona 1 z 17 12311 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia