Super-BMW.pl Nowe Części do BMW

Oryginalne i zamienniki,Super ceny

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 67

Temat: Przekładka anglik

Postaw Piwo
    0
    Wypite 0 Piwa

Domyślnie Przekładka anglik

Witam miałem wypadek i rozbiłem moje kochane e46 klepać nie ma czego,więc wpadłem na pomysł że kupie anglika i zrobie przekładke.Mam na oku pare anglików mianowicie są to w większości 318i zastanawiam sie czy będą problemy z przełożeniem silnka z mojej,miałem w niej 2.0D jakie problemy moge napotkać w trakcie przekładania wnętrza i silnika.

Przyjaciel forum Avatar SoulRea
    Postaw Piwo
    18
    Wypite 90 Piwa

Domyślnie

skoro masz swoje stare części dobre do użytku to nie będzie problemu. Problemem to ściana grodziowa cala reszta jest tak samo prosta jak rozebranie i złożenie auta. silnik wraz ze skrzynia pasuje , nie będzie problemów. Tylko to masa roboty zęby cale auto przenieść. Wszystko spokojnie i powoli zapisywać co sie i gdzie wypina bo może później być problem

Rozgnieć mojego awatara. :P

Przyjaciel forum Avatar pawelo
    Postaw Piwo
    58
    Wypite 118 Piwa

Domyślnie

największy problem będzie z przekładką vinu

Postaw Piwo
    0
    Wypite 0 Piwa

Domyślnie

Cytat Napisał pawelo Zobacz post
    największy problem będzie z przekładką vinu
    a jak bym tego anglika zarejestrował to chyba by nie było problemu a moją wyrejestrował

Postaw Piwo
    0
    Wypite 0 Piwa

Domyślnie

a jak bym ściane grodziową powycinał z mojego i wspawał do angola? dało by to rade zrobić?

Postaw Piwo
    16
    Wypite 3 Piwa

Domyślnie

Witam
    Napewno wycieracki bedzie trzeba wiercić na nowo i stare mocowania zamaskowac niewiem jak instalacja ale pewnie bedziesz musiał dorabiac zeby wszystko podpiąc po lewej stronie Orginał angielski bedzie za krótki (chyba ze przkładać bedziesz swoją) .
    Jeżeli chodzi o sciane grodziowa to w e46 masz juz orginalne mocowania z lewej i prawej strony bez spawania i klepania Rodzaje ścian grodziowych i sposoby ich przerobienia

Ps czy to twoją e46 widac z wiaduktu w olesnicy na dole przy plocie (teren jakies firmy)

staszek
    Guest

Domyślnie

Szkoda ze rozbiłeś fajna była

Postaw Piwo
    0
    Wypite 0 Piwa

Domyślnie

Opole: Jechał BMW, wpadł w poślizg, wylądował w rowie - 7 lipca 2012 to moja można podziwiać ją w necie i umnie pod domem ale w Wyszogrodzie

Postaw Piwo
    0
    Wypite 0 Piwa

Domyślnie

Oferta - BMW 318 - Witam na sprzedaż mam BMW 318i SEDAN w wersji angielskiej z 1998r. Dowód V5C Wszelkie szczegółowe informacje pod nr. tel 69 planuje kupić coś podobnego do tego może nawet tą i przełożyć graty z mojej czyli środek i silnik boja nie lubie 1.8 benzyny 2.0 bym zostawił

Postaw Piwo
    0
    Wypite 17 Piwa

Domyślnie

Cytat Napisał Wojtas_wrock Zobacz post
    Witam
    Napewno wycieracki bedzie trzeba wiercić na nowo i stare mocowania zamaskowac niewiem jak instalacja ale pewnie bedziesz musiał dorabiac zeby wszystko podpiąc po lewej stronie Orginał angielski bedzie za krótki (chyba ze przkładać bedziesz swoją) .
    Jeżeli chodzi o sciane grodziowa to w e46 masz juz orginalne mocowania z lewej i prawej strony bez spawania i klepania Rodzaje ścian grodziowych i sposoby ich przerobienia

Ps czy to twoją e46 widac z wiaduktu w olesnicy na dole przy plocie (teren jakies firmy)
    hehe niewiem gdzie sie naczytałes ale spawania troszke jest w e46 przełozyłem juz kilka anglików e46 do ściany trzeba przyspawać uchwyt do mocowania belki i pedałów przyspawać mocowanie silniczka wycieraczek i pedału gazu mechanicznie to jest prosta sprawa z elektryką więcej zabawy ja przeważnie załatwiam instalacje z europy zeby to było porządnie silnik przerzucić to tez łatwo bak bedziesz musiał bo miałes dizla i tyle w tydzień to mozna śmiało ogarnać

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia