Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą oceną od 22.08.2018 uwzględniając wszystkie działy

 1. 7 punktów
  Nie tylko ja latałem z aparatem! Mega gówniane tam światło jest pod zdjęcia. Łapcie dosłownie bez obróbki prosto z aparatu: A tu przykład dlaczego przy takiej pogodzie jaka była właśnie w dniu spota warto spotykać się na np. stadionie:
 2. 6 punktów
  Mówisz i już masz 800% ? Kosa zamawiał w ilościach po 70 szt. Cztery lata temu : D Ja zamówiłem (z tego, co pamiętam) 8 jakieś 3-4 miesiące temu i zostały mi jeszcze 3. Jest sporo mniejszy ruch na forum i na najtach każdy to widzi. Większość „starszej” ekipy ma naklejki, wiec nie będzie zamawiać, a nowych osób dochodzi stosunkowo niewiele. Ceny staram się dopasować tak jakby każdy zamawiał pojedyncze sztuki. Ktoś kiedyś podawał stronę, na której można zamówić naklejki indywidualnie, koszt takiej naklejki były (nie mogę teraz znaleźć tego wpisu) 7 zł + 14 zł przesyłka. Mogę zrobić listę i zamawiać naklejki jak zbierze się konkretna liczba osób, ale wtedy ktoś będzie czekał może i dwa miesiące, zanim się uzbiera wymagana liczba chętnych, dlatego wydaje mi się lepiej zapłacić 2 zł więcej, ale mieć ją w kilka dni. Sam się „zgłosiłem” do robienia gadżetów, bo traktuje to jako forma reklamy. Ceny gadżetów, to praktycznie cena samego produktu. Nikt z forum nie bierze na siebie, że np.: kolor smyczy wyszedł inny niż miał być, że kubku przyjechały potłuczone, że nadruk na koszulkach wyszedł źle (a akurat koszulki BIG gość skopał, i to ja się bujałem, żeby to wszystko poprawił, a ostatecznie zrezygnowałem z tych koszulek). Nikt też po za Liji nie zamraża sobie kasy zamawiając smycze po 100 szt. Produkcja gadżetów jest rozsiana po całym Wrocławiu, sam jeżdżę i odbieram, żeby nie doliczać przesyłki. Staram się też podrzucać produkty w miarę możliwości do forumowiczów. Nie doliczam sobie za dojazdy ? Wydaje mi się (sami oceńcie) że ceny gadżetów nie są wysokie. Nikt też nie wymusza na klubowiczach, żeby zamawiał gadżety u mnie. Kubek może zamówić sobie w jakiejś fotobutce (~15 zł) lub na allegro gdzie zapłacisz około 7,5 zł + 10 przesyłka Chyba wszystko wyjaśniłem Wybacz jeśli wygląda to jak atak, piszę jak to wygląda
 3. 5 punktów
  Siema… A więc tak.... piszą do mnie ludzie forumowi i z neta mimo ze rok już za mną mija bez prowadzenia warsztatu [emoji4] dzwonią na stary numer ,meile piszą na facebooku i takie tam. sprawa wygląda tak ,warsztat jako warsztat już nie działa :)) ale... ale [emoji14] i tu taka sytuacja hehe mam w kamieńcu wrocławskim (14KM OD RYNKU) więc nie ma tragedii mała dziuple zwana stodołą w której dzióbie czasem w wolnej chwili , wiec jak ktoś cos potrzebuje pisać na stary numer smsy będę odpisywał czy dam rade czy nie bo nie trzymam telefonu ciągle przy sobie? Planuje mieć jedno auto zastępcze dla osoby która przywiezie auto i na spokojnie sobie będę dłubał ,niestety tylko jedno bo mam zamiar robić autka spokojnie i powoli bez parcia bo nie mam takiej potrzeby żeby napieprzac fury na akord :)) Kilka osób już miałem przyjemność gościć w moich skromnych progach heheh stodoła może urodziwa nie jest ale jest zawsze miejsce gdzie mogę podłubać a oto chodzi sprzęcik cały mam jak miałem wiec nie ma problemu. a jak komus to się nie podoba to zawsze zostaje serwis Niestety musze pilnować żeby nie urosło to do rozmiarów takich jak wcześniej bo nie oto chodzi to dla czystej satysfakcji z gratami nowymi i używanymi tez jak najbardziej mogę cos pomóc bo zamierzam co chwile cos na graty przywozić wiec jak ktoś coś potrzebuje pisać!! kom 796-593-499 tylko sms będę odpisywał bądź oddzwaniał!! ps: to chyba choroba to dłubanie ;/ ciągnie mnie jak do dobrego kebaba heheh
 4. 4 punkty
  Ja coś cykałem, ale fotki raczej słabe Na następnym Najcie faktycznie lepiej byłoby spotkać się gdzieś indziej jeżeli będzie dobra pogoda.
 5. 3 punkty
  Siemanko, Co myślicie na temat rozruszania Maxbimmera? Ostatnio mało ludzi na spotach, mało postów na forum, ogólnie słaba aktywność. Myślałem o tym, aby na początku odświeżyć logo. Mogę dziabnąć kilka propozycji w wolnej chwili + może ktoś jeszcze się skusi (coś w rodzaju konkursu z ankietą)? Dodatkowo można podziałać w social media. Robić każde wydarzenie z najtem na facebooku i to dużo wcześniej (na początku miesiąca) i poudostępniać na grupy fanów BMW. Co o tym myślicie?
 6. 2 punkty
  Każda inicjatywa mile widziana. Temat logo poruszany był wielokrotnie. Jak dla mnie nie do ruszenia ?
 7. 2 punkty
  Moja klasycznie w żadnym kadrze
 8. 2 punkty
  Szkoda tylko że @Francuz wózka zapomniał ? , @Szpadyzor71
 9. 2 punkty
  Dzięki za spotkanie. Czekam na fotki
 10. 2 punkty
  razem z @Francuzem udało nam się dojechać ? pośmiane, pogadane .. fajnie było znów spotkać naszą maxbimmerową ekipę. Pozdrowionka i do następnego ??
 11. 2 punkty
  Dzięki za spotkanie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 12. 2 punkty
  Dzięki za spotkanie, fajnie tak raz na jakiś czas pobajerować, do następnego ✌️
 13. 2 punkty
  Dzięki za spotkanie mili państwo, fajnie było się spotkać i pogadać.
 14. 2 punkty
  Faktycznie ludzi jest mniej. Raz, że są wakacje, wiec nie każdy ma czas (ja w czerwcu byłem na urlopie, w lipcu zjechałem do rodziców) a dwa, to to, że teraz są Facebook i Instagramy. Może pójdźmy trochę z duchem czasu. Wiem, że jest funpage może stworzyć do tego grupę (od jakiegoś czasu funpage mogą tworzyć grupy) tak wrzucać informacje ogólne, chwalić się (np. auto Leo na Raceism) spoty, robienie wydarzeń itp. Przy postach gdzie, kto ma jakiś problem, to możemy go odsyłać do forum. A no i ze zmianą godziny można spróbować dać coś wieczornego
 15. 1 punkt
  Chciałbym się oficjalnie przywitać na forum Pojawiłem się już ze swoim e36 na najcie w niedzielę. Historię samochodu opiszę gdzie indziej...
 16. 1 punkt
  Nie mam pretensji, jeśli ceny są takie to nie ma problemu, co tydzień nie kupujemy naklejek, tak że spoko, ogólnie fajnie, że ktoś się tym wogule zajmuje, szacun. No i żebyś tylko nie szukał linki?handlu chłopie ?
 17. 1 punkt
  To trzeba pod stadionem sie spotkać
 18. 1 punkt
  Trochę drogo wychodzą u Ciebie małe naklejki Kosa handlował po 1 pln Ty masz 1000% przebity ?
 19. 1 punkt
  Również dzięki za spotkanie Jeśli na Bielanach tak jak dzisiaj, to na parkingu podziemnym. Na przeciwko burger kinga masz wjazd, potem rondo i wjazd do parkingu podziemnego. Zaraz po prawej stronie przy od wjazdu. Jeśli spotykamy się na Magnolii, to na parkingu nadziemnym, zaraz obok Castoramy masz wjazd.
 20. 1 punkt
 21. 1 punkt
  Jasne, jak będzie co pokazać to założę tam swój temat. Autko mam od 2 tygodni, więc ogarniam części do modów
 22. 1 punkt
  https://www.facebook.com/events/286847495461340/ Ja niestety nie dam rady, obecnie na emigracji.
 23. 1 punkt
  1. BASTARS 2. Kosa 3.Niedzwiedz78 4. Dixx37 5. qlas00 6. Szpadyzory 7. Kandyn
 24. 1 punkt
  Będziesz robił robotę za ochraniarza z parkingu Aleja Bielany ✌️
 25. 1 punkt