Ranking


Popularna zawartość

Zawartość, która uzyskała najwyższe oceny od 12.03.2019 uwzględniając wszystkie działy

 1. 6 punktów
  Okradać compacta to jak okradać ułomnego 😛,frajerstwo x2 😂, oby się hooyowi połamały 😂
 2. 1 punkt
  Krzywe felgi - prostowanie i wyważenie powinno załatwić sprawę
 3. 1 punkt
  Wczoraj byłem na jeździe testowej 330i. Podzielę się spotrzeżeniami. Na plus: + Design, zewnątrz i wewnątrz (poza felgami ) + po raz pierwszy w 3 dostępne podwójne szyby, przy 180 cisza jak makiem zasiał co bardzo lubię. + Silnik żwawy i chętny do współpracy + dzięki szperze trzyma się jak przyklejona + Kolorowy, czytelny i spory head up display + 3 strefowa klima, gniazda usb z przodu i tyłu + prowadzenie znakomite + pomimo 19" felg i runflatów w trybie comfort na prawdę jest komfort. + wydech robi pop pop + miejsca z tyłu wystarczająco dla normalnych rozmiarów człowieka, po raz pierwszy w 3 + Fotele wygodne i fajnie trzymają Na minus: - nie podoba mi się brak konsekwencji w rodzaju przycisków na konsoli środkowej, część jest aluminium, część czarny mat, część piano black - nie podoba mi się rozdzielenie przycisków trybów pracy eco/comf/sport - chcąc zmienić tryb musimy patrzeć na deske i szukać przycisków. W F30 jest jeden guzik, wyczuwalny pod ręką który to i dając w górę lub dół zmieniam tryb pracy - dźwięk silnika z głośników - nie wiem czy da się wyłączyć ale był wkurzający. - Nie podoba mi panel świateł, teraz są przyciski zamiast gałki i tak jak w przypadku trybów, trzeba szukać guzika (o ile chcemy wyjść z trybu auto) - sterowanie gestami i głosem które chyba nigdy nie będzie działać tak jak się oczekuje. - że prawie wszystkie plusy które wymieniłem wyżej to opcje za które przyjdzie nam słono zapłacić.
 4. 1 punkt
  Czy ja dobrze widziałem? Używali kierunkowskazów?? To one nednak działają w BMW? [emoji16] Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 5. 1 punkt
  Kolejny rok poszedł procent. Zdrówka dla Olka
 6. 1 punkt
  Najpierw lusterko, teraz nerki... Jakiś miłośnik IKEI składa swoje pierwsze BMW
 7. 1 punkt
  Kilka fot ode mnie https://www.dropbox.com/sh/6pw2nb7rs3v74xe/AADSFILkmp2-pMFUzhaFJET8a?dl=0
 8. 1 punkt
  Też byłem, z paroma bimmerami pogadane Pomysł, z podstawieniem po kolei wszystkich generacji genialny. I chyba dla właścicieli niemały zaszczyt. G20 nawet udało się wybrać na jazdę testową, niestety nie udało się załapać na 330i, ale 320d też przyjemne. Auto jak dla mnie może bez żadnego efektu WOW, ale super dopracowane w bardzo wielu szczegółach. W stosunku do mojej F30 widziałem ewolucję na prawie każdym kroku. Największe wrażenie zrobiło na mnie DUŻO bardziej wygłuszone wnętrze niż u mnie. Bardzo chętnie bym zobaczył kiedyś taką w swoim garażu. Parę wad może dostrzegłem, ale to było jak szukanie dziury w całym.
 9. 1 punkt
  Auto-tomeks. Wrocław ul. Czechowicka 8 . Wysłane z mojego SM-A600FN przy użyciu Tapatalka