Lijo

Klubowicze
 • Zawartość

  2398
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Days Won

  66

Lijo last won the day on 1 Grudzień 2016

Lijo had the most liked content!

Reputacja

2866 Excellent

O Lijo

 • Ranga
  Advanced Member
 • Urodziny 14.10.1979

Informacje:

 • Mój samochód
  E30.M52TuB28, E46M47N oba Touring
 • Skąd
  Byl DBL a jest DW

Ostatnio na profilu byli

2101 wyświetleń profilu
 1. Plany ciekawe. Czyli wilk w owczej skórze A z tego co już widać będzie bardzo dobrze 3mam kciuki i szerokości!
 2. Ty cos masz z tymi autobusami hehehe. Może Ty zrób se prawko na autobusy to cię tak do nich nie będzie ciągnęło
 3. Jak dla mnie KOZAK!! Takie auto musi tak wyglądać. Pamiętajcie, że to nie jest już zwykłe E46. Ja po prostu klękam i składam pokłony hehehe Jak jeszcze te poszerzenia pójdą w kolor to normalnie będzie DTM!!! Brakuje tylko karbonowej "ławeczki" na tylnej klapie Kocham Kocham Kocham
 4. Ot ma Pan fantazję.....cenową http://allegro.pl/dla-pasjonata-jedyna-bmw-e46-36-900-przebiegu-i6706607792.html
 5. Co ty. Elegancko. Nie za ciepło, nie za zimno. Idealne warunki do roboty
 6. No i teraz to wygląda Jeszcze tylko deskę rozdzielczą obklej bo na razie razi w oczy ten ludwik XIV na listwach
 7. Pewnie zrobił jumanym telefonem i straciły ważność
 8. Do tych co by chcieli wymieniać podsufitkę w aucie z szyberdachem. Materiał musi być jak najcieńszy. Grubość 2-3mm (na gąbce) to za grubo dla mechanizmu szyberdachu....
 9. Ale DSG to nie jest automat tylko manual zrobiony na automat. To jest zasadnicza różnica. Kalasyczny automat ma sprzęgło hydrokinetyczne.
 10. No to się pytam dlaczego mieszkając np w Długołęce mam ubezpieczenie tańsze od Wrocławia o 200zł? Koncepcja dobra dla dziadków i flotowców co i tak mają po montowane GPSy. A tak na marginesie to biznes jest biznes W tym wypadku zniżka od ubezpieczyciela trafia na konto janosika i tyle.
 11. To dziwne. Może mu się nie chce gmerać bo wytarganie altka w 320d to ciekawa gimnastyka. Jak mu przywiozłem i powiedziałem, że nie ładuje to o nic nie pytał tylko wziął do naprawy. fakt że dostał gotowca na stół. Przywiozłem o 14 a o 10 następnego dnia był gotowy.
 12. Jasne. Na co dzień jedziesz normalnie ale trafia się taki dzień, że czujesz moc i co wtedy? Poza tym musiałbyś zawsze jeździć przepisowo. Nawet jak jedziesz normalnie to i tak jest zawsze plus 10-20 km/h więcej. Ja tam nie lubię jak ktoś lub coś mnie śledzi. Pomimo tego myślę, że chętnych nie będzie brakowało.
 13. Ja robiłem swój alternator z E46 w zeszłym tygodniu u Jana Muchy: http://www.auto-karta.pl/warsztat/213/elektromechanika-jan-mucha Zresztą wszystkie naprawy rozruszników czy alternatorów robię u niego.
 14. Dramat. P.S. Jak oglądam program "Będzie Pan zadowolony" to mi się nóż w kieszeni otwiera. Niektórzy to zwykli imbecyle.... Sorry za OT