Iksu

Użytkownicy
 • Zawartość

  203
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  4

Ostatnia wygrana Iksu w Rankingu w dniu 30 Sierpień

Iksu posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

49 Excellent

O Iksu

 • Tytuł
  Zaawansowany
 • Urodziny 27.09.1985

Informacje:

 • Mój samochód
  E46 320d 2003
 • Skąd
  Legnica

Ostatnie wizyty

524 wyświetleń profilu
 1. Forum Maxbimmer.pl wersja 3.0 IPS

  To info o przetwarzaniu indexu to normalne?
 2. Jaki akumulator?

  1 autopart Galaxy Gold 2 banner bull Power
 3. Jeśli myślisz nad Bluetooth ori od e46 to grubo się zastanów bo żaden nowy tel się nie połączy tzn połączy i może nawet pobierze kontakty ale o rozmowie zapomnij po wybraniu nr traci połączenie bt i se nie pogadasz, problem polega na tym iż nowe tel mają bt 4.0 a on nie jest do końca kompatybilny z bt e46 .
 4. Składane lusterka

  Opuszczanie lusterka przy wstecznym występuje w e46 i jest zintegrowane z pamięcią foteli aby funkcja była aktywna przełącznik regulacji lusterek lewe prawe musi być w pozycji na lewe z tego co pamiętam w pozycji na prawe nie będzie się obniżać lusterko przy wstecznym.
 5. @sebo293 raczej miał na myśli aby wkleić rozkodowane wyposażenie po vinie niż sam vin Furka ładna bez awaryjnej życzę.
 6. USB

 7. USB

  Tak ori jest gniazdo zapalniczki
 8. USB

  Zdecydowanie nie
 9. Proszę o ceny Rączka rolety 51477046771 Łożysko gumowe 64118391475 I jeszcze potrzebuje taka spinke Ona wchodzi do dolnej osłony filtra kabinowego W to białe miejsce po prawej stronie lecz nie mogę namierzyć nr części
 10. E46 wycieraczki

  przekaźnik w skrzynce z lewej strony róg przy szybie, dekiel na imbusy. w środku jest długi brązowawy przekaźnik z wieloma nóżkami.
 11. Od małego na całego super furacze
 12. Maska e90 fl

  Ogólnie regulacja jest na mocowaniu zawiasów i można troszkę też błotniki ruszyć Ale do tematu trzeba podejść indywidualnie bo tak o nie można powiedzieć co trzeba i gdzie wszystko zależy gdzie coś uciekło.
 13. Jak szykowałem auto do ostatniej sesji, miałem świadomość że podszybie chcę przejść na emeryturę Ale po myciu jak zobaczyłem jak ono wygląda nie mogło się to zakończyć inaczej szybki kontakt z @Krzysiek i jeszcze szybsze zrealizowanie przez niego zamówienia wraz z wysyłką. Szybka akcja i już wleciało do auta, przy okazji ramiona wycieraczek ogarnięte na czarny mat.
 14. Ludzie teraz dzwonią na policję i pogotowie nagminnie Ale mają na celu wyłudzenie odszkodowań...