pidey

Użytkownicy
 • Zawartość

  226
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana pidey w Rankingu w dniu 7 Styczeń 2016

pidey posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

190 Excellent

O pidey

 • Tytuł
  Zaawansowany
 • Urodziny 17.11.1962

Informacje:

 • Mój samochód
  E39 525i Touring '01
 • Skąd
  Wrocław - stadion miejski

Ostatnie wizyty

567 wyświetleń profilu
 1. e39 540 warsztat wroclaw

  Ewentualnie u CzAkSs'a na Karwińskiej?
 2. co kupić do diagnostyki E39 ? Sterownik ABS

  Wasze problemy wynikają z tego, że każdy ma innego lapka, różnych producentów czy tablet a więc różne konfiguracje sprzętowe i u jednego zadziała na COM2 a u innego na COM1. Po podłączeniu interfejsu do lapka/tebletu należy sprawdzić jakiego COM'a przydzielił system i tak ustawić Ediabas. Mam zainstalowaną INPA na dwóch lapkach z Win7 i Win10 a także na tablecie z Win10 i po prawidłowym skonfigurowaniu od razu działała poprawnie.
 3. Starego jeża niech pogoni do lasu i przygarnie nowego , będzie po problemie. Ten błąd to głównie i najczęściej jeż; sam niedawno go u siebie robiłem - raz działał wentylator a raz nie, ale częściej nie chciał gadać .
 4. BMW e60 zmiana tylnych lamp na LCI

  Wpis w LM wyłączysz bez problemu ale nie spotkałem się z "LED'ami" o rezystancji identycznej z ori żarówką - byłoby to bez sensu. Z drugiej strony bez sensu jest wyłączanie kontroli żarówek jak są dostępne zamienniki LED z kontrolą CAN. Kilkukrotne mignięcie LED'ów zaraz po włączeniu stacyjki nie stanowi jakiegokolwiek problemu. LED'y mają bardzo małą bezwładność krótki czas reakcji na napięcie zasilania i bez względu na rezystancję i tak będą mignięcia (pierwsze kilka sekund po włączeniu stacyjki).
 5. Xenony nie chcą odpalić

  Zastanów się nad protokołem CAN (ogólnie o kontroli spalonych żarówek bądź w ogóle istnienia obciążenia) i wszystko będzie jasne. Dla sterownika zwykła żarówka to nie to samo co przetwornica xenon.
 6. Xenony nie chcą odpalić

  Wychodziły Bawarki z różnym wyposażeniem w różnych rocznikach więc jest to mozliwe. Kolega przywiózł od Helmuta (starszą od mojej) z 98' i jest z xenonami ale bez ringów a moja z 01' i nie ma xenonów. Oprócz wymiany czeka Cię jeszcze kodowanie.
 7. Xenony nie chcą odpalić

  LCM
 8. Gdzie jest ujście wody ?

  Też to miałem i ruszałem drutem w tym ostrym kącie pod serwo - nic nie widać ale jak pogmerałem to mi woda zeszła.
 9. Zbieram informacje-e39 540i (4.4)Benzin

  Chociaż ja mam bawarkę z trochę mniejszym "serduchem" to jednak też sam przywiozłem ją sobie z DE. Nie powiem Ci o kosztach utrzymania bo inny model (525i), ale na pewno będziesz się musiał do tego przyzwyczaić, że od czasu do czasu coś trzeba będzie dołożyć do auta a to już nie są wydatki jak przy fijocie czy szkodzie. Jak zadbasz tak będziesz miał - nie pożałujesz to pojeździsz. Wydaje mi się, że skoro jesteś pewien jego historii to śmiało możesz brać. Chyba dźwięk Jej 8-miu garów Cię zauroczył
 10. Synchronizacja EWS ??

  A na pewno z INPy dowie się coś więcej.
 11. A ja trochę przekornie - znalazłem, stoi sobie bezpańska bez blach ale może ktoś rozpacza za nią. Na szybie wlepka DZAY055. Szkoda by hieny się nią zainteresowały. Szczegóły lokacji tylko dla właściciela na priv.
 12. CHECK COOLANT LEVEL - M57D30

  Spoko @kwiatek73 - koledze @cziko za ostatnim razem przy zaglądaniu pod korek eksplodowała chłodnica i na razie nie ma czym poklikać
 13. Przepływomierz

  Przeczytaj po woli swoje pytanie i zadaj je jeszcze raz ale poprawnie , bo ni jak to zrozumieć.
 14. Skoro takie z nich taborety to niech im ten "tor" dalej gnije.
 15. Również dołączam się do podziękowań wszystkim nielicznym obecnym.