Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda ze ja nie widziałem tego tematu wczesniej

Eee tam koko, ja czytałem ten temat kilka razy a i tak się napaliłem na swoją białaskę choć pewnie było wiele sztuk lepszych. Poradnik mistrz i prawdę mówi, żeby się nie napalać. Ale i tak nie żałuję swojego wyboru. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Bmw to auta malo awaryjne tak wlasnie jest. Pod warunkiem ze nie są po 5 wlascicielach wariatach bmw w porównaniu z toyotą sa o wiele bardziej zaawansowane technologicznie przy konstruowaniu tych aut uwzględniono dużu wyższe wartosci praw fizyki niz przy zwykłych autach przednio napedowych. Przy zakupie

1 oglądamy podłużnice czy nie ma sladów prostowania

2 zwracamy uwage na rownomierne zuzycie opon

3 mierzymy lakierem dach i tylne blotniki

4 sprawdzamy szczeliny palcami czy ktores kolo nie zostało cofnięte

5 silnik sprawdzamy stan i jakosc plynu chlodzacego

6 olej poziom kolor

7 czy i gdzie wystepują wycieki( nie tzw pocenie) bo to przy pow 200tys jest normalne

8 temperature na ukrytym menu lub kompie w przypadku f30 f10 n47 320d powinno byc 97-100C

9 nasłuc***emy szurania łańcucha rozrządu najlepiej  podczas odpalania stojąc z prawej stony na wysokosci kola f10 f30 jesli występuje oznacza natychmiastową wymiane koszt 3500zl.

10 wnetrze stopien zużycia,  czesto a nawet bardzo czesto auta zarejestrowane juz w polsce sprowadzone jakis czas temu kiedy byly stosunkowo nowe i bardzo drogie mają regenerowane konsole i airbagi wiaze sie z duzym nie bezpieczeństwem jak dla mnie nie dopuszczalne.

11. Sprowadzane auta jak najbardziej na tak ale po bardzo lekkich uszkodzeniach i z historia bmw da sie naprawic jak w fabryce ale kiedy mamy wyrwane koło czy połamane podłużnice to nie warto kupowac takiego auta. Blotnik lampa maska zderzak to jest normalka. Nawet w Niemczech czy innych krajach. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Podobna zawartość

  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...