Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam problem! Zostawiłem włączoną lampkę w środku samochodu i wyczerpał mi się akumulator.. disagree.png Sprawa wygląda tak że nie mam możliwości otworzenia auta z kluczyka bo kiedyś ktoś zrobił jakąś rzeźbę z zamkami i mam jakiś inny kluczyk(dowiedziałem się po zakupie auta.. disagree.png ) Jak podpiąć plus pod alternator albo rozrusznik? czy w ogóle da rade? Albo czy jest jakaś inna opcja dostarczenia prądu w celu otworzenia auta z centralnego? Aha i nie mówcie mi o podnoszeniu klamki itp bo ten patent znam a kluczyk na pewno jest inny.. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bym otworzył maskę to bym podpiął jakieś inne auto i by się podładował ;) ale niestety nie mam jak otworzyć maski.. :/

Czy czarny gruby kabel przy alternatorze to jest kabel PLUSOWY? Bo jak tak to dam chyba jakoś radę podpiąć tam inny aku i jakoś może mi się uda otworzyć pilotem auto... ehhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sluchajcie jakie patenty??!! Bmw pomyslalo i stworzylo wlasnie sposob na takową bolaczke jaka jest wyczerpany aku i zablokowana centrala.

Najprosciej w swiecie wkladasz kluczyk od strony pasazera,lekko przekrecasz go,podnosisz klamke i dokrecasz kluczyk do konca widzac jednoczesnie jak sie rygiel podnosi i cala filozofia-autko otwarte-ty zadowolony ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
Najprosciej w swiecie wkladasz kluczyk od strony pasazera,lekko przekrecasz go,podnosisz klamke i dokrecasz kluczyk do konca widzac jednoczesnie jak sie rygiel podnosi i cala filozofia-autko otwarte-ty zadowolony ;p

Pod warunkiem ze masz zamki sprawne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAREKNES Twój patent jest bardzo dobry ale jak ktoś zostawi auto na światłach.. Ja takiej opcji nie mam i teraz nie wiem jak podłączyć przewód jakiś pod + na alternatorze albo jak spuścić szybkę albo otworzyć jakoś maskę.. jutro będę próbował zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jest autko otwarte :) Jeden koleżka powiedział mi 100% patent na otworzenie i po góra 3 min byłem w autku :) Jak coś ktoś kiedyś będzie miał problem to pisać dzwonić pomogę ale oby nie było takiej potrzeby :) I mam pytanko jeszcze.. mianowicie w e32 zamek od bagażnika zamyka/otwiera centralny w całym aucie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...