Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Tak widze że nikt nie rusza tej serii - taka ziemia niczyja. Macie jakieś opinie na jej temat tylko mówie tu o modelach typu

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C12227685

Z całym sercem powiem wam że to jest na prawdę kwintesencja tej marki uklon_bmw Była to jedna z wielu BMW mojego szczerego dobrego przyjaciela (byłego sąsiada) który wszczepił mi te auta do krwi. Na prawdę warta była grzechu jak to mówią. Długa smukła maska, potężne drzwi i pod maską silnik zapierający dech. Nie można było oderwać od niego wzroku....ech długo bym tak mógł. Ciekaw jestem waszej opini. Nie wiem czy zacząłem w dobrym miejscu ale niech będzie.

Obawiam się że to kwestia nieco dłuższego czasu ale kiedyś napewno kupię coś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siano, siano i jeszcze raz siano, aby kupić ten model w dobrym stanie trzeba wyrzucić z kieszeni 20000zł i 10000-15000 włożyć, aby doprowadzić do sensownego stanu...

auto piękne, ale ja zostaję przy "kanciakach", żadne "kebaby" i inne "samuraje" nie wchodzą w grę...

ewentualnie za jakiś czas jakiegoś "kebabika" compackt dla Żony... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trzeba przyznać że się cenią. Ale są warte. Moja następna choroba przewlekła. Za jakieś 15000 kupujesz taką co by się w nią przydało władować jakieś 30000 dodatkowo a nie wpominam już jak się to prezentuje w wersji Heritage. Miodzio....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 lata później...

Witam

Odgrzeje trochę temat aby może zachęcić do zakupu ceny chyba są dość wysokie ale autko jest bez awaryjne i naprawdę posiada klasę i odróżnia się od typowych i bardzo popularnych 3 oraz 5 ja osobiście używam moją poczciwą trójkę ale po kilku testach na 630i oraz 645i (63 automat) nie chciałem wysiadać od tej czas szukam dobrego doposażenia w jasnej skórze automat a to zapewnia mi 645i choć 630i są zbyt zużyte i ciężko coś wykopać. Marzenie to M6 uklon_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...