Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni użytkownicy E32-jek. Taka dziwna sprawa. Ostani zauważyłem że pod tapicerką w bagażniku zbiera mi się woda. Problem jest o tyle dziwny że ta woda nie bardzo ma skąd wpływać. Rozebrałem boki,tył i ściągnąlem cały spód. Nie ma możliwość. Spod lamp nic nie idzie, uszczelka cała nie zgnieciona, dziur nie ma. Dostrzegłem inny szczegół. Na podłodzie od kufra są 2 warstwy. Jedna to taka jakby twarda wełna mineralna a na niej leży nazwijmy to tapicerka właściwa. Ta tapicerka od spodu jest gumowa. jak słoneczko przygrzeje to prawdopodobnie skrapla mi się tam woda. Wszytskie znaki na to wskazują z tego względu że wnoda nie idzie ciurkiem z żadnego miejsca tylko jest elegancko rozsiana drobnymi kropelkami po całym bagarzniku. Czy mieliście kiedyś taki problem albo czy u Was też się taka rzecz dzieje ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba faktycznie w weekend musze wpakować się do kufra, zmotywować Żone do polewania i poobserwuję. Jeśli to lampa to da się tę uszczelkę jakoś wymienić?? Czy w gre wchodzi szukanie całej lampy?? Co do pochłaniacza to też się już zastanawiałem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chwile mnie nie było. Auta nie używałem i nie do końca miałem kiedy je rozebrać. Cierpię też na brak garażu więc nie ryzykowałem majsrowania przy niestabilnej pogodzie. Ciekawostą jest to że mieliśmy ostatnio siarczyste ulewy. Dzisiaj otworzyłem kufer a tam.....NIC! Sucho. Już powoli głupieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...