Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

oglądałem dzisiaj OPT w TVN TURBO i jedno mnie dziwi,na samym początku gościu mówi,że chcieli pokazać markę BMW w innym(chyba lepszym) świetle.a po chwili pokazują gościa jak dla mnie z kiczowatym środkiem z motywem ghostface:party:,który cieszy się że ma stożkowy filtr powietrza zabudowana komorę silnika i gwint ta technix za 1100 zł:shock::shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten Mlody od bialo-czarnej e46 to Adrian Pelc , on ma 2 driftowozy e36 m3 i e36 v8 4,4 oba profesjonalnie zrobione do driftu i 1 sprintera(2008 r) przerobionego cos ala ciagnik siodlowy zeby wozic te driftowozy no i na codzien do jazdy bmw m3 e46 . tak pozatym byl na Drift Open we Wroclawiu.

kolega z nim jechal w tej e46 i gosciu przy 220 chcial postawic auto bokiem ...wiec spooko..... :) ale podobno dobrze sobie radzi z fajera

Edytowane przez Mazi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To koleżka z forum bmw-sport. Gadałem z nim, spoko gościu, ma pięknie wnętrze zrobione w swojej srebrnej coupe. Ja OPT nie oglądałem bo polecieliśmy do Nysy, pewnie będzie jakaś powtórka. Ten z motywami ghostface nie był zły ale było kilka prawdziwych perełek jak np. E46 Alpine na kompresorze, sporo emek, ta coupe Maksssa który zajął pierwsze miejsce również robiła miazgę...Cóż widocznie reporterzy TVN rzucili się z kamerami między auta i nagrali cokolwiek by zaliczyć materiał...a szkoda bo było mnóstwo pięknych aut bez wieściackich akcentów które warto tam było zaprezentować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądałem dzisiaj OPT w TVN TURBO i jedno mnie dziwi,na samym początku gościu mówi,że chcieli pokazać markę BMW w innym(chyba lepszym) świetle.a po chwili pokazują gościa jak dla mnie z kiczowatym środkiem z motywem ghostface:party:,który cieszy się że ma stożkowy filtr powietrza zabudowana komorę silnika i gwint ta technix za 1100 zł:shock::shock:

również oglądałem OPT i zwróciłem uwagę na tę wypowiedź, gość opowiada jakie to mody nie zrobił itp. i na końcu rzuca ten tekst z gwintem TA_TECHNIX :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...