Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

I znalazłem cztery w okolicy munich etapu, ceny powinny byc do 40e- wszystko zalezy od daty i ilości ludzików i noclegów.

http://maps.maporama.com/idl/ETP/drawsa.aspx?xml=common&xsl=liste_hotel&Lang=pl&MD_height=265&MD_width=372&_rawxml=1&MD_scale=0.00013333&SA_config=etaphotel&SiteOrigine=ETP&GC_address=&GC_city=&GC_zip=80788&GC_country=DE

Jak ja mam na drodze to zawcze f1 nocuje- sprawdzone, ale tam ni ma :(

http://www.hotelformule1.com/gb/home/index.shtml?xts=201919&xtor=SEC-41-GOO-[ppc-for-mar-goo-eu-en-bro-sear-bp-cen]-[for]-S-[{keyword}]&xtdt=21604021

Edytowane przez chiccoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

700KM osobówka przez autostrade to moment sie jedzie, do Berlina jade półtora godziny, srednio 140-150 mozna leciec i 6 godzinek z postojem na zdjecia ;) Czerwiec fajnie, ale wolalbym szybciej juz nie mogę się doczekac ;) może MAJ. Lepiej małą SONDE zrobic i zobaczyc ile osob za jakim terminem, zbiórka kaski i wtedy nikt sie nie wykreci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Kevin, łyknij Relanium i poczekaj do czerwca :) Lipiec i sierpień to miesiące urlopowe, sporo ludzi może sie rozjechac po Polsce albo jakichs tam Egiptach ;) Proponuję więc jeden z weekendów czerwca. Tak by pasował Poli i Mordulcowi - 11, 12 czerwca. Zbiórkę kasy na nocleg proponuję zebrac do połowy maja. Unikniemy wtedy sytuacji gdy na listę zapisze się 20 aut a w dniu wyjazdu pojawi się 3-4 auta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze jakaś telepatia chyba, nie dalej jak tydzien temu myśłałem zeby tez rzucić temat. Pomysł jak najbardziej ok, ciepełko, dograć termin i mozna poważnie myśleć.

zebys wiedzal dzsiaj rozmawialem z kumplem na ten tema bo chcial wlasnie leciec i zbieral ekipe wiec moze byc nas pare osob wiecej :)_

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale za***iaszczo :) Zróbce sonde :)

Mówisz i masz :)

http://www.maxbimmer.pl/threads/13035-Wycieczka-do-BMW-Welt-ANKIETA-KIEDY-LECIM

No i oczywiście lista chętnych i ZDECYDOWANYCH na wyjazd :

1. Forest & Młoda & Junior

Edytowane przez Forest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Forest & Młoda & Junior

2. Kevin und Monisia

3.Edu + moze to tego czasu jakas sarenka sie zjawi wiec wole miec zapasowe miejsce

4. imilo i Klaudia na 89% taki prezent na dzień dziecka

5. Czechu i Ala (90%) niemiecki - zero null :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Forest & Młoda & Junior

2. Kevin und Monisia

3.Edu + moze to tego czasu jakas sarenka sie zjawi wiec wole miec zapasowe miejsce

4. imilo i Klaudia na 89% taki prezent na dzień dziecka

5. Czechu i Ala (90%) niemiecki - zero null

6. chiccoo- juz słabawo u mnie z niemcem

może bartez się namówi na wycieczke on germanistyke miał, pogadam tez z gatto ( sędzia z gostynia) on też szpracha i 3 bemki ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

srednio 140-150 mozna leciec i 6 godzinek z postojem na zdjecia

Nie bedziesz za 6 godzin w munich, ja pod francje ok 850km zawsze mam ok 8godz 4/5osób.

Jedzie sie konwojem :) i nie zawsze każda osoba che w grupie palić i sikać- a czas leci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Forest & Młoda & Junior

2. Kevin und Monisia

3.Edu + moze to tego czasu jakas sarenka sie zjawi wiec wole miec zapasowe miejsce

4. imilo i Klaudia na 89% taki prezent na dzień dziecka

5. Czechu i Ala (90%) niemiecki - zero null

6. chiccoo- juz słabawo u mnie z niemcem

7. Pola + mąż jeszcze niezdecydowany ;) niemiecki jako tako, zdawałam na maturze, ale kiedy to było ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Forest & Młoda & Junior

2. Kevin und Monisia

3.Edu + moze to tego czasu jakas sarenka sie zjawi wiec wole miec zapasowe miejsce

4. imilo i Klaudia na 89% taki prezent na dzień dziecka

5. Czechu i Ala (90%) niemiecki - zero null

6. chiccoo- juz słabawo u mnie z niemcem

7. Pola + mąż jeszcze niezdecydowany niemiecki jako tako, zdawałam na maturze, ale kiedy to było

8.Micnic,Nika,Kacper

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde,ja smigam po niemiecku to bym sie przydal ale raczej nie dalbym rady przyjechac.

Do Monachium mam tyle samo km co do Wrocka.

Jeszcze zobaczymy bo zawsze chcialem tam pojechac.

Moze zorganizuje tu jakas ekipe i spotkamy sie w Monachium?

Mam tu pare ludzi,ktorzy siedza w temacie i tez z checia by sie tam wybrali.

Edytowane przez Tomek v8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Tomek. Mógłbyś do nas dołączyc. Przynajmniej zaliczył byś spot klubowy

:):):):):) wkoncu wypadalo by,co ?

A tak wogole,to jak byscie robili ?

Jechali w te i wefte czy jakis nocleg ? np. pole namiotowe...

Mozna by zrobic jakas bibke,grillek,itp...

Edytowane przez Tomek v8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli muzeum w niedziele...

Na dolot potrzebujecie z przerwami 8 godz. leczac przez Drezno,Hof i Regensburg.

Znam ta sciezke dosc dobrze,fajna traska na A93 w sumie nic sie nie dzieje.Spokojna drozka - tyle,ze dwa pasy.

W Sobote nie powinno byc duzego ruchu ciezarowek w kier. Monachium tak,ze spoko.

Ja potrzebowal bym troche dluzej bo prawie caly czas lece siudemka,a tam nie jest wesolo, duzo korkow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...