Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

za drobną opłatą:wink:

woz-ale Subaru chyba nie rezerwuje całego dnia?mysle,że powinnismy się do nich dostosować. a nie oni do nas:)fajnie,że koleś jest w porządku no ale wiesz....pierwsza zasada z podwórka dzieciństwa-pierwszy ma rację:wink:

Doskonale znam te zasade i ja stosuje. Ale Koles otwarcie powiedzial, ze zazwyczaj ma tak ze jest w stanie przesunac w te lub we wte. Mowil, ze jezeli mam opcje wynajecia toru to zeby tylko dac znac i on jesli bedzie w stanie przesunac pare godzin w jedna lub w druga to przesunie. Spytac sie zawsze mozna, najwyzej nie da rady i tyle. Zreszta naprawde, koles wporza. Tak BTW, jesli ktos chce pocisnac ponad 300 konna subarynka po torze to do niego. Tym sie koles zajmuje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja organizator :D ? :D ....po prostu popchnalem troche temat :D ktory zostal zaczety :) mysle ze wlasnie spotkamy sie o 13:30 to wtedy pogadamy jak wolimy i kto i co itd :) czy macie jakies pomysly :D?

nie ukrywam, że fajnie by było jakąś czasówkę zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ukrywam, że fajnie by było jakąś czasówkę zrobić.

Jezeli czasowka to ta polowa toru kolo rond bedzie srednia. Jezeli to juz lepiej wziac ta blizsza polowke. Zreszta mysle ze mozna zobaczyc ile bedzie chetnych. Najwyzej jesli bedzie luz na torze to mozna zadecydowac na miejscu na ewentualne rozszerzenie na caly tor, albo moze nawet sie okaze ze lepiej wziac caly tor na krocej niz polowke na dluzej zeby koszta byly zblizone. Z calym torem jest o wiele wiecej mozliwosci. Tor z lotu ptaka:

TORRedecoPODZIAL.jpg

Nie bierzcie pod uwage ta czesc przy koncu obok rond. To jest szuter ktory jest caly zarosniety i na razie dopoki sie nie uporamy z tym jest wylaczony (zreszta nie wiadomo czy bedzie dostepny - zle zaprojektowany bo na zakretach jest gleboki i miekki szuter, kola sie zakopuja).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Wszystko poprzedni zarzadcy maja. My ogolnie tylko udostepniamy tor. Ale mysle ze mozna byloby zrobic cos takiego, ze np dzien wczesniej albo z rana przyjechac, przejechac pare roznych konfiguracji i zobaczyc ktora jest najlepsza. Pacholki sa wiec mozna od razu zaznaczyc. Ale pare tras na caly tor mam w glowie i moze byc znacznie ciekawsze gdyz i jest prosta ktora ma ponad 500m, i mozna to polaczyc z czescia kreta, wiec byloby ok. Dlatego napisalem, ze nawet ciekawsza opcja byloby wziac caly tor an krocej jesli koszta sa ogranioczone i zabawy bedzie z tego wiecej. Bo jak dlugo mozna jezdzic w kolko? (mowie o pierwotnym pomysle rezerwowania tej polowki przy rondach)

Dzisiaj bede w pracy i jesli wreszcie bede mial internet to siade i porobie pare konfiguracji na mapce z lotu ptaka. Juz nawet jedna wlasnie mi wpadla do glowy na tej czesci przy rondach? Da chcacego nic truidnego ponoc mowia :P

Edytowane przez woz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w następnych dniach uda mi się pozałatwiać trochę spraw rodzinnych ,to przyszły weekend pewnie będę miał wolny i chętnie wpadnę na grilla.Pojeździć poki co niestety niet;/

Bardzo bym mi zależało,ale określę się precyzyjniej dopiero koło środy-mam nadzieję,że nie będzie problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno trzeba bedzie zrobic podzial na grupy, bo mnie z kolei jazda na czas w ogole nie bawi :P

W sumie to chciałbym poznać jakiś plan na taki "track day", bo jeżeli w planie są tylko ronda i zabawa typu drift, albo palenie gumy, to ja w sumie odpadam z takiej imprezy. Nawet bumką nie będzie mi się chciało latać bokami.

Z tego co wiem na Rakietowej, jest jakiś "odcinek" gdzie jest nawierzchnia o słabej przyczepności, do trenowania kontrolowanych poślizgów. Czy wjazd na to też będzie możliwy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy patrzę na te 8mki po prawej to wydaje mi się że powieje nudą, ile można palić laka na boku? Lewa strona (patrzac na zdjecie) wydaje się być lepsza pod względem konfiguracji tras. P.S. wstępnie przydałby się jakiś harmonogram jazd żeby się nie rozczarować na miejscu ;) Może po prostu: każde auto wjazd na kilka okrążeń i next one, po całej 10tce np. zmiana trasy... Jeśli wjedziemy w 10tke na raz możmy sie blokować? Każdy ma tam swój styl i tempo jak wiadomo... A czasu jest tyle ze wszyscy sie wyszalejemy <bmw_1> Co Wy na to?

P.S. znacie jakąś tanią stację?? :D (LOL)

Edytowane przez Pit3er
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy patrzę na te 8mki po prawej to wydaje mi się że powieje nudą, ile można palić laka na boku? Lewa strona (patrzac na zdjecie) wydaje się być lepsza pod względem konfiguracji tras. P.S. wstępnie przydałby się jakiś harmonogram jazd żeby się nie rozczarować na miejscu ;) Może po prostu: każde auto wjazd na kilka okrążeń i next one, po całej 10tce np. zmiana trasy... Jeśli wjedziemy w 10tke na raz możmy sie blokować? Każdy ma tam swój styl i tempo jak wiadomo... A czasu jest tyle ze wszyscy sie wyszalejemy <bmw_1> Co Wy na to?

P.S. znacie jakąś tanią stację?? :D (LOL)

moim zdaniem jedno auto jeździ po torze ! Reszta czeka w kolejce. zjeżdżasz z toru i ustawiasz sie na koncu kolejki i wjezdza nastepny. Sądzę, że 2 minuty można przyjąć na przejazd, więc mamy po 3 przejazdy w ciągu godziny. Unikniemy wtedy stresu, że jeszcze ktoś jest z nami na torze i prawdopodobieństwa stłuczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze spokojnie mozna skonfigurowac trase (w przypadku rezerwacji calego toru) zeby jeden samochod ruszyl, i drugi moze ruszyc po np 45 sekundach. Najwazniejsze byloby zeby trasa sie nie krzyzowala tam gdzie samochody mialyby sznase sie spotkac. Jutro bede mial pare konfiguracji na caly tor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tego kto co i jak to pomysl byl zeby wpasc na tor , a kto co bedzie na nim robic to przeciez juz indywidualna sprawa , jak powiem koledze X pal gume a on chce sie delikatnie przeturlac na 2-3 biegu 30km/h to ma to robic? przeciez nikt nikogo zmuszac nie bedzie po to wynajmujemy tor i robimy odstepy czasowe i ustalimy jakas trase i dla "drifterow" i dla "czasowek" zeby kazdy znalazl cos dla siebie . odstepy miedzy autami po 10-15 sekund na takim krotkim torze sa zdecydowanie wystarczajace . ktos chce jezdzic szybko i pokonac jakies swoje granice to prosze ktos chce latac bokiem to prosze , ktos chce palic gume na uboczu nie przeszkadzajac innym to prosze :) przeciez nikt nie bedzie nikomu nic narzucac .

mam pytanie czy daloby sie zrosic jakas czesc toru zeby opony zaraz nie padly ? bo z tego co wiem to tor ma taka mozliwosc .

Ja , Adams , Broder raczej bedziemy starali sie utraic przyczepnosc poprzeczna :D starajac sie bawiac dobrze na torze a nie poza nim :D . moje auto powyzej 110km/h jest bardzo niestabilne ze wzgledu na negatyw :D wiec dla mnie ta mega dluga prosta po prostu odpada ze wzgledow technicznych

wiec jesli idziemy w ta strone aby robic jakies restrykcyjne trasy to moim zdaniem miejsca jest duzo ...i moze przygotujemy 2 trasy 1 czasowka jak ktos chce i 1 dla polatania bokiem dla amatorow wiec zakret ktory sie lamie na trojce przy 90 chyba odpada :D w 2 roznych miejscach tzn na polowce ale na innych zakretach itd . miejsca moim zdaniem sporo a chyba rajdu Monte Carlo z odcinkiem specjalnym po 5-6 km nie warto robic :D i kazdy po przejechaniu okrazenia wraca na koniec kolejki 15-20 sekund odstepu i nastepny jedzie. moim zdaniem tak sie wyszalejemy i wybierzemy cos dla siebie. chyba ze sie ulozy taka trase ze bedzie fajna dla czasowki i dla tych co beda starac sie cos polatac koslawo starajac sie zaobserwowac cos przez boczna szybe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za lekkie opoznienie ;)

Kilka przykladowych tras. Sledzic od startu do finiszu, bo te kreski sa krzywe jak diabli. Nie ma to jak nadwrazliwa myszka i corel ktory nie chce sie sluchac :P

trasa1.jpg

trasa2.jpg

trasa3.jpg

trasa4.jpg

To tylko moje pierwsze pomysly, chociaz opcji jest wiele. Tak jak pisalem, mysle ze opcja calego toru, nawet na krocej, daje wiecej mozliwosci. Ale jesli bedzie mozliwosc to mozna zrobic tak ze na miejscu zdecydowac, poniewaz na dzien dzisiejszy nie ma zadnej rezerwacji na te sobote. Dobrze byloby odswiezyc liste bo w koncu nie wiadomo kto jest chetny a kto nie moze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...