Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio byly rozmowy nad programem ktory by zraszal mate poslizgowa automatycznie (np co 3 minuty przez 10 sekund), ale na dzien dzisiejszy poki tego nie ma, wjazd na mate jest wykluczony. Jak mata jest sucha i wjezdzasz bokiem, to opona mega ja niszczy. Mata jest przeznaczona wylacznie do szkolen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra Ci co chca to niech wpadna i na miejscu zobaczymy ile bedzie smigaczy najwyzej sie wynajmie na godzine czy dwie i tyle . szkoda ze z takiej fajnej inicjatywy wyszlo ze raptem 4-5 osob nie wstydzi sie wsiasc w samochod i zrobic pare kolek i brawo dla nich .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie po zastanowieniu sie doszedlem do wniosku ze frekwencja nie sadze zeby powalila na kolana stad mysle zeby przeniesc do na godzine 16 kiedy juz bedzie po najgorszym upale co wy na to ? i teraz sie decydujemy na latanie 16-18 i stawiennictwo o 15:30 na torze . moze tak byc czy nie bardzo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, no to i ja dodam swoje 5gr. Taki maly pomysl na rozpoczecie owocnej wspolpracy z Maxbimmerem ;)

Rezerwacja toru na wylacznosc od 16-17, a od 17-18 Tor Redeco zaprasza :) Czyli caly tor od 16-18, i wszyscy dzielimy sie kosztem wynajecia toru na godzine (250zl). Na miejscu sie zobaczy kto jest i podzial sie zrobi i tyle. Moze byc? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie Mazi,jeszcze zdążymy pośmigać:)osobiście wolę śmigać jak za jakiś czas kupię ku temu auto,ale myślę,że Turas też przyjrzy się temu torowi bliżej:)Tylko jak Kosa zauważył,że są wakacje i ludzie w rozjazdach.Od tygodnia(no od weekendu)nasmigałem ponad 1500km,jutro jeszcze ten Grunwald,także niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

Sezon ogórkowy w pełni , gro ludzi wygrzewa się gdzies na wakacjach dlatego frekwencja adekwatna do terminu , zresztą nie jedna osoba podejrzewam woli się przy takiej temperaturce opalać nad wodną a nie nad asfaltem ....

Mysle ze jak we wrzesniu zrobimy zlota to jest wieksza szansa ze tor wynajmiemy przynajmniej na pół dnia i zbierze się wieksza ekipa chętnych do polatania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...