Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Temat byl już poruszany pod kontem maty ale:

@Woz - czy nie ma na to szans zeby spisać powiedzmy liczniki wody zapłacić za zużycie lub przemyśleć jakiś ryczałt i podlaczyc węża w którymś miejscu toru?

W razie czego to mogę spróbować załatwić waż tylko dobrze by było znać szacunkowo długość i jaka końcówka potrzebna jest do podłączenia pytanie_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, nie zrozumialem ostatnio. Tutaj nie chodzi tak bardzo o koszta wody, tylko o techniczne rozwiazanie sprawy (jest oblozona oponami). Ostatnio jak pisales o macie, to myslalem ze chciales ja w tym samym czasie jak do jazdy bokiem. Problem z mata jest taki, ze jesli jest drift/jazda treningowa, to mata jest oblozona oponami po bokach (bo jesli ktos pocisnie na nia bokiem kiedy jest sucha to dzisiaj zobaczysz jak mata wyglada. W pierwszy dzien nie dopilnowalismy zeby ja zaslonic jak ktos przyjechal na godzine. Teraz wyglada masakrycznie. W miejscach cala czarna. W tej chwili jest oblozona oponami i sciagane sa tylko wtedy kiedy sa szkolenia.). Zeby je szybko sciagnac to zajmuje to jakie 45min do godziny. Czyli jesli ktos daje na macie, to nie ma szans zeby w tym samym czasie (nawet w miare przyblizonym) puscic kogos do szybszej jazdy.

Ale mam nadzieje, ze w lipcu/sierpniu sprawa zostanie rozwiazana. Rozzmawialem z technocznym z redeco, i myslimy nad mozliwoscia zastosowania programu, ktory pozwoli na ustawienia na automatyczne zraszanie. Czyli - ktos wjezdza na drift na godzine, to w tym czasie ustawiamy zeby mata byla zraszana np co 3min przez 10 sekund. To powinno czesciowo rozwiazac problem.

Piter, jesli chcesz mozemy tak zrobic. W przyszly czwartek byc moze bedzie szkolenie i mata bedzie przygotowana (czyli opony beda odlozone). Wpadnij w srode w ciagu dnia to przejedziesz sie pare razy na macie i zobaczysz jakie to jest nudne w porownaniu do szybkiej jazdy po zakretach ;)

Panowie, apropos dzisiejszego mini-spota. Czy bedzie ktos odpowiedzialny za grilla? Jakis tam grill gdzies u nas sterczy, ale nie mamy ani wegla, ani tacek, ani w sumie niczego. Pytanie czy ktos kupi wszystko co trzeba i na miejscu sie rozliczymy, czy kazdy kupi cos i sie wrzuci na jedna kupe. Mysle ze pierwsza opcja jest najlepsza, bo pozniej sie okaze ze mamy np 2 worki wegla, 3 podpalki, zero tacek i 2 keczupy i zero musztardy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonił do mnie Wozu i prosił by napisac w temacie bo jest poza domem i nie ma dostępu do neta. Dzisiaj ma byc dośc ciepło - temperatura w okolicach 35 st. co oznacza, że przy asfalcie będzie około 40 st. :) Nie ma tam żadnego cienia więc będzie dośc duszno. Jutro ma byc troszkę chłodniej i Wozu prosił by zapytac tu chętnych na wyjazd czy nie chcą spotkac się jutro. W niedzielę tor jest wolny od 15.00 do 18.00. Co myślicie? Dziś czy jutro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, więc dzisiaj. Rozmawiałem z Wozem - mamy zamiar kupic z Młodą kiełbasę na grilla, musztardę, ketchup, talerzyki, sztucce, jakieś napoje, węgiel, rozpałkę. Rozliczylibyśmy się na miejscu. Kupic to wszystko czy każdy przywozi sam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle ze najlepiej byloby gdybys Forest to kupil, bo pozniej okaze sie ze czegos jest za duzo albo czegos wogole nie ma. Dla mnie jedna kielba powinna stykac ;) ...i sprzeglo do 320i jesli beda mielki, cos mi sie wydaje ze bede potrzebowal :P OK, do zobaczyska dzisiaj okolo 15.30. Aha i Forest, dzieks za grillowe sprawy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ludzie placzecie, ze pogoda do bani?! moze najlepiej zeby tor byl klimatyzowany? kto nie chce niech nie przyjezdza a nie wylewa gorzkie zale na forum. ja bede i mozliwe ze jedno auto jeszcze ze mna przyjedzie. wiec do zobaczenia. ja mysle ze zrzuta na wegiel i podpalke a zarce kazdy w swoim zakresie,zeby znowu lametu nie bylo ze cos zostalo,albo zabraklo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze juz niektorzy przezywac zaczynaja, mnie nie ma i nie bedzie, ale woz dal propozycje calkiem dla mnie zrozumiala, dzisiaj jest najgoretszy dzien w roku, powietrze stoi wiec nie wiem gdzie na otwartej przestrzeni bedzie chlodno? Wszedzie jest gora jak 150 i sie ogolnie zyc nie chce :D

PS. W Ostrowie zaczela sie taka ulewa, ze moze niedlugo do Was dojdzie, to sie co niektore gorace temperamenty ochlodza :>

Ahh, 2 godziny mycia poszlo sie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i sie okazalo ze lampy nie trzeba bylo sie obawiac. Deszcz nas pogonil dosz szybko. Shade, za pamieci. Pod koniec byla mowa o 200zl do podzialu na nas czterech (nie 250 jak na poczatku), czyli po 50zl na leb, i tak ciebie skasowalem jak wyjechales wczesniej. Ale pozniej poniewaz pogoda nam zrobila naprawde duza niespodzianke to po prostu zrobilem podzial 100zl na nas czyli po 25zl od lba i tyle (czyli zaplaciles 25zl za duzo). Smieszne pieniadze, ale biorac pod uwage ze jazdy bylo malo, pogoda nas wywalila po 40minutach to mysle rozwiazanie calkiem fair. Umowilem sie z twoim znajomym od e36 ze twoja reszta poszla za niego, a on sie z toba rozliczy. Forest, raz jeszcze szacun za podroz z Olawy do Wrocka zeby postac troche w deszczu z Mloda :)

Edytowane przez woz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grillowanie nam wyszło jak żadnego roku. Niestety pogoda postanowiła zrobic dresom figla :mrgreen: Jednak cieszę się, że wyrwaliśmy się z Młodą z domku bo zobaczyc na żywo Beate Broodera to prawdziwa przyjemnośc.

P.S. Wozu Twoja E30 również prezentuje się bardzo, bardzo ładnie, że nie powiem za***iście ;) Gratuluję zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mi sie podoba, az czasami mi szkoda nia wyjechac na tor. A odkad ja mam to dzisiaj byl pierwszy raz kiedy nia przycisnalem na torze. To juz sie zboczenie nazywa. Aha, i pamietaj Forest, ta kierownice "ala ludwik XVI" moge ci sprzedac jesli bedziesz chcial, bo wiem ze ci sie naprawde podoba tylko tak sie zgrywasz.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

woz'u, spoko, pojechalem szybciej bo wkurzylem sie na mojego parcha, pompa oleju umarla i nie chcialo mi sie stac jak Wy tam jeszcze sobie smigaliscie. Gdyby nie pogoda i usterka w szmelcVWagenie to zabawa byla przednia, moj pierwszy raz na torze swoim autem. Teraz naprawiam co sie zepsulo i bede czekac na nastepna mozliwosc posmigania po torze, mozna wyszalec sie i pozniej spokojnie sobie pyrkac po ulicach, nawet nie spodziewalem sie takich mozliwosci w 24 letnim aucie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielki szacunek za spocik i wreszcie jakieś zdrowe podejście na torze <bmw_2> - musicie mi wybaczyć mocne spóźnienie - odkręciliśmy kilka śrubek to sie okazalo że trzeba było sporo porobić żeby się nie rozsypała, a czas spiernicza nieubłaganie (mieliśmy to auto rozbierać bo ją ktoś zakatowal ale zmieniło się podejście i będzie z niej jeszcze porządna 7ma) happy_bmw odwdzięczę się w browarkach bmw_beer przy najbliższej okazji! ;) i mam nadzieje że będzie kontynuacja tematu tor!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wszystkim za zlocik spocik :) dobrze ze to poczatek wspolpracy bo umiejetnosci trzeba duuuuuzo jeszcze nabyc , gdyby checi decydowaly o umiejetnosciach to bylbym mistrzem w lataniu bokiem , ale zabawa przednia , samochody tez fajne , szkoda ze zaczelo AZ tak mocno padac bo ogolnie jakby zwilzylo delikatnie tor to nic by sie zlego nie stalo :D przynajmniej dla mnie :D

dzieki WOZ za zyczliwosc i mile przyjecie , rob swapa i bedziemy latac para bokiem :D

licze ze za niedlugo tzn kilka dni :D :D :D rowniez sie zbierzemy i wyskoczymy na grilla / latanie na jakis wiekszy obszar czasowy . wtedy bedzie czas i zeby polatac i pogrillowac i porozmawiac.

dziekuje jeszcze raz wszystkim i do zobaczenia nastepnym razem :D

Mazi pseudo Drifter :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze pogoda nie dopisala, bo widocznosc przez zaparowane szyby byla zerowa :P

Fajnie bylo sie spotkac i chociaz pogadac :D

Nastepnym razem postaram sie skolowac oponki i tez cos pojezdze ;)

Forest, nie przesadzaj z moja, bo popadne w samozachwyt :P

WOZ twoje E30 bedzie mi sie snic po nocach ;) kozak!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...