Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

http://www.ostrow24.tv/news/101279-z-bmw-wypadl-silnik-i-uderzyl-w-dom-potezny-wypadek-w-odolanowie.html
Nieoficjalnie się dowiedziałem, że koleś miał auto od kilku dni...
później się dziwią, że taka opinia na temat kierowców tej marki :(


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Pawel4freak napisał:

Wygląd, tył napęd, duża moc, brak konkurencji w tym roczniku, cenie i tych wcześniejszych elementach co wymieniłem.

To, to wiem :-)  raczej chodziło mi o mentalne strony tych ludzi. Wydaje im się, że są urodzonymi mistrzami kiery? Że jako domorosly don corleone może dymać prawa fizyki a tymbardziej ruchu drogowego bez konsekwencji? 

Te wszystkie argumenty które podałeś to naprawdę istna pokusa, żeby kupić taki pojazd i pouzywać sobie ale są jakieś granice. Tak kończy się gwiazdorzenie i brak pokory.

 

W tamtym roku był u nas taki jeden. Wziął sobie 5 piszczalek do wozu (jedna w bagaju) i tworzyl im wilgoć w kroku i fejm na filmikach jazdą powyzej 200kmh aż wytatarzył i 3 talerze mniej na wigilijnym stole. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj filmik jak koleś ładnie wytłumaczył to zjawisko, zwłaszcza typowa sytuacja jaką przedstawia w 7:17 :) Mimo że koleś śmiesznie wygląda i gada (jak typowy przedstawiciel BMW :lollol:) to mówi mądre rzeczy i szanuje, że świruje i ćwiczy na pustym placu albo starych leśnych drogach gdzie nikt nie jeździ. Miłego oglądania :P

 

  • Lubię 1
  • Dziękuje 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie byłem świadkiem jak jakieś pół godziny temu na legnickiej tuż przy autopon umarło e39 ;( Samego zdarzenia nie widziałem ale auto musiało obrócić kilka razy i złożyło się słupkiem B na znaku. Chłopaki chyba cali, ale auto na żyletki. Może bimmerowa? Czarna, na bodajże czarnych słoneczkach. Lampy z tyłu chyba dymione.

Edytowane przez r4ll
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Nie wnikając w to jak bardzo chciał zaoszczędzić i czasami może się zdarzyć o czymś zapomnieć. To nie jestem w stanie zrozumieć jak można odpalić zapalniczkę w miejscu, gdzie ewidentnie śmierdzi gazem — dobra czasem przy tankowaniu śmierdzi, ale on zatankował bagażnik kilkoma litrami :D

Edytowane przez Dixx37
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...