Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Ojciec pracuje w tauronie w oświetleniu wiec mial relacje od kolegi z pogotowia ktory byl na miejscu. Fura zapalila sie od zwarcia kabli oswietleniowych. Zawinal sie prawym tylem. Jakby sie dalo silnik chociaz odratowac to jestem w stanie odkupić bo byl w swietnym stanie :/

 

Szczerze powiedziawszy nawet przy 100km/h nie sadze zeby byly takie straty. Nie ukrywam ze Sam nieraz tamtedy tyle jechalem (100-1100)  i moim zdaniem musiał gnać przynajmniej 140km/h w górę. Tym bardziej ze chyba padalo więc.... nie mam pytań .

Edytowane przez Xaime91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Xaime91 napisał:

A jeszcze zaraz po sprzedaży ci pisałem ,, miej na nią oko '' .

Ja, jak sprzedawałem swoje 2.8 w e36 to gościa z Warszawy ostrzegałem bo było deszczowo, żeby za bardzo nie testował w drodze powrotnej bo to może się źle skończyć, a tym bardziej na zakrętach. Na szczęście dojechał cały chodź też młody był ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Rudix-R1 napisał:

A jeszcze zaraz po sprzedaży ci pisałem ,, miej na nią oko '' .

Ja, jak sprzedawałem swoje 2.8 w e36 to gościa z Warszawy ostrzegałem bo było deszczowo, żeby za bardzo nie testował w drodze powrotnej bo to może się źle skończyć, a tym bardziej na zakrętach. Na szczęście dojechał cały chodź też młody był ?

Tez zapewnial ze będzie w dobrych rekach.... taki chu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechalem wlasnie z Olesnicy i widzialem ja na tej latarni, ale juz ugaszona była. Jakis czas temu na tym łuku zginał koles bo tez go zarzuciło i przeleciał na przeciwny pas i przywalił w bmw jakies. Zginal wtedy sprawca wypadku.
Zdradliwy ten łuk.. Prędkość tez robi swoje.

Wysłane z mojego LG-D410 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

http://www.brzegdolny.pl/news/smiertelny-wypadek-na-ul-ks-jana-puka/

 

Z tego co wiem to kierowca świętował  z kolegami narodziny dziecka... Jeden pasażer zginął na miejscu, a drugiego prawdopodobnie już odłączyli od maszyn...

Jakim trzeba być debilem, pijany,bez prawka zabić dwie osoby

Edytowane przez arena11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykre, za dzieciaka też jeździłem często polonezem  bez prawka a i zdarzyło się po % czasami szybko, czasami normalnie . Jak czytam takie rzeczy, to ciesze się, że jestem jeszcze na tym świecie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Składane z dwóch, to się rozpadło. U mnie też kiedyś był wypadek, jak uderzył w inny pojazd to się auto idealnie za fotelem kierowcy rozpadło na 2 części, na szczęście nikomu wtedy nic się nie stało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.gazetawroclawska.pl/komunikacja/a/grozny-wypadek-we-wroclawiu-bmw-wyprzedzalo-w-korku,12976108/

Tym razem u mnie na parafii, a 2 tygodnie temu koło domu rodziców na zakręcie, gnojek w e39 wjechał na chodnik, skosił 3 słupki i uderzył w busa kolegi. Nikomu nic się nie stało, ale 15 min. później szły tamtędy dzieci z przedszkola, spora grupa w tym moja córka, wtedy zatłukł bym go na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
56 minut temu, Andrii napisał:

Gdyby nie tylne lampy to w życiu bym nie zgadł, że to e60...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym BMW jechało dwóch Ukraińców, drugim BMW jechali młodzi ludzie- oboje ok 30, czwarta osoba również zmarła w szpitalu... Gdybym nie pojechał akurat na moto, to bym był na tym wypadku, koledzy, którzy tam byli nie widzieli jeszcze tak zmasakrowanych ciał... 

Niestety tamten odcinek jest jest tragiczny, co chwile wypadki i niestety często tragiczne ze względu na prędkość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...