Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, dawid111 napisał:

Masakra :o cud, że przeżył...

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Miał szczęście, że auto się podwoziem zawineło na drzewie a nie dachem. 

Dobra rozpierducha 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

O ja 3,14 er do le. Niezly wirtuoz, rzeczywiście cud, że przeżył. Dawno już nie widziałem takiej rozsypki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, Andrii napisał:

Jeśli auto stoi tak od wypadku, to nie wiem cała szóstka musiała iść jeden za drugim przy samej krawędzi chodnika. Dwójka ma poważne obrażenia, bo uderzył w nie betonowy słup, reszta lekko wystraszona. 

Bardziej rozdmuchane iż to warte :/ 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, Dixx37 napisał:

Jeśli auto stoi tak od wypadku, to nie wiem cała szóstka musiała iść jeden za drugim przy samej krawędzi chodnika. Dwójka ma poważne obrażenia, bo uderzył w nie betonowy słup, reszta lekko wystraszona. 

@Dixx37 pamiętaj, że mimo wszystko najważniejsza informacja to: Młody kierowca BMW, po brawurowej, agresywnej jeździe stracił panowanie 

Przypomnijcie sobie niedawną tragedię z minivanem, w której zginęło 7 dzieciaków – nie wiem jak Wy ale ja spotkałem się wyłącznie z jednym portalem, który w nagłówku poinformował o tym, że był to samochód marki Renault. Reszta informowała tylko o wypadku, tragedii i uderzeniu w drzewo.

Myślicie, że gdyby ten szesnastolatek wtedy prowadził BMW a nie renault byłoby podobnie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co wypadek to się słyszy że kierowca ma między 20 a 25 lat

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
7 godzin temu, konik napisał:

Co wypadek to się słyszy że kierowca ma między 20 a 25 lat

Niestety taka prawda i nie dziwi mnie to. Mam brata który skończył w grudniu 19 lat. Sam przez rok woził się ojca vanem tylko dlatego, że nie uzbierał na nic konkretnego. Mówiąc konkretnego miał na myśli jakieś coupe najbiedniej sedan w 3 litrowy dieselu rwd, lub 1.8T /2jz itp. Kierowcy nie uczą się jazdy tylko jak zdać. Niestety 😐

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 27.12.2018 o 11:31, Dixx37 napisał:

To i tak, że napisali że kierowca w BMW, bo zazwyczaj to samo BMW zabija, rozbija itd :) Dodatkowo brak wzmianki o BMW w tytule. Mogło być gorzej

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sprawa jest prosta, BMW ma dużo mocy zazwyczaj. Silniki rzędu 200 koni i więcej w BMW to standard. Za kilka tysięcy mozna mieć samochód który nieźle jeździ, wiec młodzi kupują. A że mocy duzo to konczy sie to czasami tragicznie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ładnie urwał xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta