Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

cześć niedawno stalem sie posiadaczem 735il z 1989

jednak moje szzescie minęło kiedy na przejazdzce usłyszalem stuk jak by kamień o podwozie otworzyłem maske okazało się że osłona wisko spadła i zablokowała ją w następstwie tego urwało 7 z 11 łopatek wywalilem tę osłone i powoli wruciłem do domu jednak wiadomo na 3 czy tam 4 łopatkach występowało bicie udało mi sie dojechać do domu lecz pod domem nagle poszla para z pod maski silnik chodził szybko go zgasiłem pracowal normalnie jak trzeba okazalo sie że pompa wody sie oderwala z korpusu z kołem pasowym i wisko co w następstwie poskutkowało przebiciem chłodnicy uszkodzeniem pompy wody i zerwaniem sie paska klinowego.

Ale teraz mój problem po tym na drugi dzień chce odpalić beme chodziła nie równo i dymila na biało śmierdziało benzyną to zgasiłem silnik. odkrecilem swiece niekture z nich były czarne chyba brak iskry na nich myslalem ze kopułka zawilgła ale nie jednak choć byla w złym stanie zielona śniedź na stykach wyczyściłem ją ale jest to samo co mogło się stać? nie była zagotowana temperatura wskazywała przed połową tak jak to powinno być. po weekendzie zawoże ją do mechanika jednak martwie się podejżewam że coś mogło zawilgnąć ale co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź kable od czujnika wału korbowego i wszystkie inne kable w okolicy produ silnika.Jak rozwaliło łopaty to one mogły ponacinać kable w tych okolicach.

Znam przypadek w którym kierowca zobaczył łopate wiatraka na masce-przebiła ją a instalacja elektryczna poszatkowała sie przez inne łopaty ktore rozleciały sie wewnątrz komory silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...