Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 218
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Siostra własnie dzwoniła do mnie bo sie podpytała jak to wyglada dokładnie. Brakuje bardzo przyborów szkolnych: ołowków, kredek, pisaków, piórników, farbek czy plasteliny.

Pogadam z Redeco, moze uda sie powtorzyc akcje sprzed roku, czyli tych przyborow, zeszytow itd naprawde sporo kupili. Bede wiedzial w przyszlym tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka,

Nie wiem czy będę jechał z Wami ale np. pomysł koszulek jest całkiem fajny bo jednak to jest coś indywidualnego więc ja je mogę za sponsorować!

Nawet ja czuję się wyróżniony jak zakładam T-shirt'a od MAXBIMMER'a :)

Powiedzcie tylko ile sztuk tych koszulek i ja robię przelew.

No chyba ze faktycznie uznacie że warto te pieniążki przeznaczyć na inne potrzeby.

Ale jak bym był dzieckiem to taka koszulka byłaby lepsza niż komplet mazaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin spotkania co raz bliżej , na chwile obecną zebraliśmy już przeszło 500zł , ale jeśli ktoś jeszcze ma ochotę wspomóc naszą akcję to zachęcamy do wpłat , cel jest szczytny i każda złotóweczka się przyda :D

WPŁATY:

1.Młoda&Forest&Krzyś

2.SEBEK73

3.Pola&Mordulec

4.Edu2301

5.Karolcia&Paweł&Zuzia

6.Wilkov

7.Dziki

8.Woz

9.Kozin09

10.Kevin

Razem 515
uklon_bmw

Edytowane przez Mordulec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przeglądałam ulotkę INTERMARCHE i znalazłam strój mikołaja ( spodnie, kurtka, czapka) za 13.99 i czapki dla każdego z nas jeśli byśmy takie chcieli za 0.99. Oferta jest ważna od 23.11 wiec potrzebna jest dosyc szybka decyzja bo zapasy w sklepie moga sie skonczyc.

Aha i jeszcze jakby co to ja z matim deklarujemy sie do zakupu kostiumów, gdyż jeszcze nie wplacilismy żadnej sumki na konto. To bedzie nasz wkład.

Edytowane przez Daria
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

icon1.gif

LISTA:

1.Forest & Młoda & Krzyś

2.Mati & Daria

3.Pola & Mordulec

4.Kosa

5. Madziulka&Krzysiek

6.Wilkov&Ania

7.Golabek777

8. Wo

9. Rush&Cindy

10. Karolcia Paweł i Zuzia

11. Energy & Basia & Adriano

12.Micnic&Monika&Kacper(tak na 70%-praca)

13 .Edu .Teresa ( 50/50)

14. Rafałs

15. Kozin09

16. Krystian i Madzia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przeglądałam ulotkę INTERMARCHE i znalazłam strój mikołaja ( spodnie, kurtka, czapka) za 13.99 i czapki dla każdego z nas jeśli byśmy takie chcieli za 0.99. Oferta jest ważna od 23.11 wiec potrzebna jest dosyc szybka decyzja bo zapasy w sklepie moga sie skonczyc.

Ja osobiście posiadam czapke mikołaja ;)

A kto sie przebierze za Mikołaja??? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikołaj Mordulec? Fajnie brzmi, ale dzieci mogą się przestraszyć jak ktoś zawoła "Mordulec, jesteś mikołajem, chodź tutaj!" :lol:

Hehe obawiam się że zbytnio nie mam takich kompetencji żeby zostać mikołajem :lol: bo ja to zazwyczaj jestem niemiły niesympatyczny wszystkiego się czepiam i w ogóle nie mam takich predyspozycji :lol:

Ale tak poważnie to po naszych poprzednich spotkaniach z dzieciakami odniosłem wrażenie że w takich "mikołajów" to oni zbytnio nie wierzą ani też nie liczą na gości typu Burmistrz , Sołtys , Prezes dużej firmy którzy się przebiorą będą udawali dziadka mroza, rozdadzą prezenty ..... i będą coś mamrotać pod nosem w stylu hoł hoł hoł i po pół godzinie się ulotnią :D

Ekipa z DD zdecydowanie bardziej byla za konkretną zabawą czy to na boisku czy to tym razem na torze czy też pod czas zawodów w NFS ..... dlatego zorganizujmy im ten dzień żeby był niepowtarzalny :D

Ja to widze tak :

-Ustawka na siechnicach

-Lecimy ekipą do DD

-Zabieramy Dzieciaki i kolumną jedziemy na Redeco

-Na miejscu robimy ognisko bo wiadomo że będzie trochę chłodno , tak żeby Dzieciaki nie zmarzły + ewentualnie można zrobic jakies pieczenie kiełbaski itd itp

-W miedzyczasie robimy przejazdzki po torze

-Nastepnie możemy wbić się na salę i zrobic konkursy + zawody w NFSa

-Rozdanie prezentów

-Powrót do Oławy

Na podstawie tego co rozmawialiśmy tak to mniej więcej się przedstawia , oczywiscie jak ktos ma pomysł można cos pozmieniać :D

Edytowane przez Mordulec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to widze tak :

-Ustawka na siechnicach

-Lecimy ekipą do DD

-Zabieramy Dzieciaki i kolumną jedziemy na Redeco

-Na miejscu robimy ognisko bo wiadomo że będzie trochę chłodno , tak żeby Dzieciaki nie zmarzły + ewentualnie można zrobic jakies pieczenie kiełbaski itd itp

-W miedzyczasie robimy przejazdzki po torze

-Nastepnie możemy wbić się na salę i zrobic konkursy + zawody w NFSa

-Rozdanie prezentów

-Powrót do Oławy

Na podstawie tego co rozmawialiśmy tak to mniej więcej się przedstawia , oczywiscie jak ktos ma pomysł można cos pozmieniać :D

Według mnie nie ma juz co zmieniac, ładnie ułozyles plan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc powtórze jeszcze raz by nie było jakiś niedomówień ze po dzieciaczki musimy pojechac i zabrac ich naszymi autami do Wrocławia po czym trzeba je jeszcze odwiezc do Oławy.

Więc proponuje by o godzinie 10.30 byc juz na Siechnicach i wyruszac powoli po dzieci (mniej wiecej na godzine 11.00 jestesmy umowieni z Panią Małgosią ze bedziemy po dzieci)

Tam tylko maluchy zrobią zbiórkę(sa 22 osoby + wychowawczyni),po czym wsiadamy i jedziemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WPŁATY:

1.Młoda&Forest&Krzyś

2.SEBEK73

3.Pola&Mordulec

4.Edu2301

5.Karolcia&Paweł&Zuzia

6.Wilkov

7.Dziki

8.Woz

9.Kozin09

10.Kevin

11.Madzia & Krzysiek

Razem: 565 zł.

Jestem za czapeczkami dla wszystkich :) a Mikołaj .... hmm fajny pomysł, ale czy te dzieci wierzą jeszcze w Mikołaja? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez poszedl od nas przelew dzisiaj wiec pewnie jutro bedzie :)

ktos kojarzy strone http://autokult.pl/? ja jestem tam raczej czestym bywalcem no i w jakims komentarzu pod newsem u nich w temacie o bmw, gdzie oczywiscie znalazlo sie wielu prostakow piszacych jakie to buraki jezdza beemkami, napisalem o akcji ktora organizuje nasz klub, skontaktowal sie ze mna redaktor portalu i poprosil jezeli to mozliwe o napisanie relacji i dolaczenie zdjec. mysle ze to jak najbardziej dobry pomysl, pozostawiam klubowiczom decyzje o sprawie i ewentualny wybor tego kto to zrobi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardowo pewnie jakiś artykuł puścimy do BMWTrends...A propo może skontaktowac się z nimi i zapytac czy nie mają jakichś archiwalnych numerów które można by przekazac dzieciakom?

P.S. A z tym forum to bym się nie wygłupiał. W naszym kraju zawsze znajdą się ludzie którzy będą najeżdżali na kierowców BMW i nic tego nie zmieni. A akcję z dzieciakami przeprowadzamy w zupełnie innym celu ;)

Edytowane przez Forest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc napisze wszystko jeszcze raz by potem nie było niedomowień.

Dnia 11 grudnia(sobota) spotykamy się na Siechnicach o godzinie 10.00 bo o 10.30 bedzie wyjazd do Dzieci z Domu Dziecka.

Maluchy trzeba bedzie zabrac autami do Wrocławia na tor Redeco i je potem odwiezc do Oławy.

Więc prośba, by osoby które wpisały się na liste nie zawiodły i przyjechały ( ten kto jednak niebedzie mógł byc niech sie wczesniej wypisze z listy )

Plan jest taki:

-Zabieramy Dzieciaki i kolumną jedziemy na Redeco

-Na miejscu robimy ognisko bo wiadomo że będzie trochę chłodno , tak żeby Dzieciaki nie zmarzły + ewentualnie można zrobic jakies pieczenie kiełbaski itd itp

-W miedzyczasie robimy przejazdzki po torze

-Nastepnie możemy wbić się na salę i zrobic konkursy + zawody w NFSa

-Rozdanie prezentów

-Powrót do Oławy

LISTA:

1.Forest & Młoda & Krzyś

2.Mati & Daria

3.Pola & Mordulec

4.Kosa

5. Madziulka&Krzysiek

6.Wilkov&Ania

7.Golabek777

8. Woz

9. Rush&Cindy

10. Karolcia Paweł i Zuzia

11. Energy & Basia & Adriano

12.Micnic&Monika&Kacper(tak na 70%-praca)

13 .Edu .Teresa ( 50/50)

14. Rafałs

15. Kozin09

16. Krystian i Madzia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. A z tym forum to bym się nie wygłupiał. W naszym kraju zawsze znajdą się ludzie którzy będą najeżdżali na kierowców BMW i nic tego nie zmieni. A akcję z dzieciakami przeprowadzamy w zupełnie innym celu ;)

to jest ogolnopolska strona o motoryzacji, ktora odwiedza duzo ludzi, wiec dlaczego nie mielibysmy tam korygowac stereotypow na temat marki bmw w polsce skoro nadarza sie taka mozliwosc.... ja rozumie ze nie jest to celem calej akcji ale przy okazji mozna pokazac innym ze bawarkami nie jezdza tylko kryminaliscy, chamy i dresiarze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...