Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 218
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Tak sobie mysle,ze skoro mamy przygotowane konkursy i jest ich kilka... to kazdy konkurs bedzie prowadzic inna osoba?

Tak by jedna tego nie prowadzila a reszta sie tylko nudziła.

A np Ci ktorzy nic nie beda prowadzic beda brac udział z dzieciaczkami.... np. konkurs na najladniej namalowany samochod BMW... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LISTA:

1.Forest & Młoda & Krzyś

2.Mati & Daria

3.Pola & Mordulec

4.Kosa

5. Madziulka&Krzysiek

6.Wilkov&Ania

7.Golabek777

8. Wo

9. Rush&Cindy

10. Karolcia Paweł i Zuzia

11. Energy & Basia & Adriano

12.Micnic&Monika&Kacper(tak na 70%-praca)

13 .Edu .Teresa ( 50/50)

14. Rafałs

15. Kozin09

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA UWAGA UWAGA !!!

Zmieniłam nr konta:

Bardzo proszę, aby pieniążki na dom dziecka wpłacać na wyżej podane konto.

Jeżeli ktoś wpłacił wczoraj bądź dzisiaj, może być spokojny. Poprzednie konto mam aktywne do końca przyszłego tygodnia.

Edytowane przez Mordulec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslę o tych konkursach .....

*faktycznie kalambury to dobry pomysł, mieszane składy my plus dzieciaczki i może być dobra zabawa. Tylko czy tam są jakies małe dzieci np do 6 lat?Bo dla takich kalambury to chyba za trudne ...chyba ze wymyślimy jakieś bardzo proste ;)

* konkurs o wiedzy bmw, jakieś bardzo proste pytania ( może być też taki na rozpoznawanie modelu naszych aut - wstyd sie przyznać, ale bardzo długo myliłam e39 z e46, czy e34 z e32 szczególnie, gdy stały/jechały przodem ;) )

* rysunek na najładniejsze bmw

* w tle mogą być puszczane nasze spoty/zloty

* .....

Jako nagrodę za 1 miejsca możemy zamówić dla nich koszulki maxbimmera, na pewno byliby bardzo zadowoleni z takiej nagrody :)

Jak coś przyjdzie mi jeszcze do głowy, dam znać :) <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, mojej siostry znajoma pracuje w domu dziecka w Oławie - podobno nie potrzeba im zabawek, maja ich naprawde sporo i nie mają gdzie tego trzymać, wiem że brakuje im np. nowych pościeli, prześcieradeł itp., ale podpytam jeszcze siostre zeby zapytała.

PS. mi jak sie uda to załątwie gumy do żucia od siebie z zakładu - problemem nie bedzie podarowanie dzieciom wora gumy bo to śladowa ilość tego co jest produkowane ale zakład musi byc "kryty" jeśli chodzi o chore podatki od darowizny itp i wszystko musi byc załatwione na piko-belo z prawnej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siostra własnie dzwoniła do mnie bo sie podpytała jak to wyglada dokładnie. Brakuje bardzo przyborów szkolnych: ołowków, kredek, pisaków, piórników, farbek czy plasteliny. ZAbawek tak jak pisałem maja sporo, ponieważ ostatnio panuje moda by na wesela nie dawać kwiatów tylko zabawki.

Edu jesli chodzi o Twój pomysł z warzywami to tez jak najbardziej im sie przydadzą<bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...