Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Ankieta - BMW września 2010 - GŁOSUJEMY


Gość Mordulec

BMW września 2010  

38 użytkowników zagłosowało

  1. 1. BMW września 2010

    • LIJO - E30 touring
      11
    • EDU - E46
      7
    • MAT - E32
      12
    • SULEK - E36
      0
    • Pawelo - E36
      5
    • Remotec - E34
      3


Rekomendowane odpowiedzi

obawiam się,że tak naprawdę wygrywa "zdjęcie",czyli umiejętności fotograficzne,kompozycyjne właściciela,natomiast wygląd samochodu ma drugorzędne znaczenie a chyba powinno być odwrotnie

Hmm ja tu zbytnio nie widze przerostu formy (kompozycji) nad treścią (autem) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boś zbyt w auta zapatrzony ;)

wiadomo,że każdy różnie fotografuje i zdjęcia przedstawiają różny poziom. fajne auto traci,bo włąsciciel niekoniecznie będzie drugim cartier-bresson'em.ale spoko,nie czepiam się:) możedobrym rozwiązaniem takiej sytuacji(jeśli ktoś się zgodzi ze mna)byłoby,gdyby na spocie fotografowała auta do konkursu jedna osoba?wtedy mamy czystą "samochodową"rywalizację,gdzie zdolności foto właściciela pojazdu nie mają absolutnie żadnego wpływu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boś zbyt w auta zapatrzony ;)

wiadomo,że każdy różnie fotografuje i zdjęcia przedstawiają różny poziom. fajne auto traci,bo włąsciciel niekoniecznie będzie drugim cartier-bresson'em.ale spoko,nie czepiam się:) możedobrym rozwiązaniem takiej sytuacji(jeśli ktoś się zgodzi ze mna)byłoby,gdyby na spocie fotografowała auta do konkursu jedna osoba?wtedy mamy czystą "samochodową"rywalizację,gdzie zdolności foto właściciela pojazdu nie mają absolutnie żadnego wpływu:)

Wilkov ........................ szukasz dziury w całym , przeciez wszystkim chodzi o to żeby było ładne bmw na ładnym tle w fajny sposób ustrzelone :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee wlasnie otoczenie zdjecia robi bardzo duzo, a z calym szacunkiem, beton i kostka brukowa dajmy na to pod Magnolia nie ma w sobie zadnego polotu. A co do tego, ze uczestnicy daja fotki to doskonale wiem :D Sam 2 razy wysylalem ;) Teraz sobie uswiadomilem, ze jak ja moge tutaj komentowac kto jakie dal fotki jak ja w wygrywaniu zadnego doswiadczenia nie mam hehe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee wlasnie otoczenie zdjecia robi bardzo duzo, a z calym szacunkiem, beton i kostka brukowa dajmy na to pod Magnolia nie ma w sobie zadnego polotu. A co do tego, ze uczestnicy daja fotki to doskonale wiem :D Sam 2 razy wysylalem ;) Teraz sobie uswiadomilem, ze jak ja moge tutaj komentowac kto jakie dal fotki jak ja w wygrywaniu zadnego doswiadczenia nie mam hehe :D

Co do otoczenia masz troche racji duzy+ jest wtedy jak autko znajduje sie w ciekawej scenografi :) na swoje usprawiedliwienie dalem fotke najaktualniejsza i mojego autka nie ma juz 3 tyg w garazu wiec nie ma co fotografowac:/ a jak widzi ci sie taki klimat http://www.maxbimmer.pl/threads/9429-Moje-Skromne-E-46-30d/page5

Edytowane przez edu2301
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...