Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Ankieta - BMW Listopada 2010 - GŁOSUJEMY  

155 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ankieta - BMW Listopada 2010 - GŁOSUJEMY

    • RUSH
      9
    • TOMEK V8
      10
    • WOJTAS
      67
    • WOZ
      69


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ooo widzę ze trochę sie dzieje więc moze i ja zabiorę słowo gdyż jak widać słowa niezadowolenia sa pod adresem zdjęć które mają najdłuższe paski w ankiecie, więc ...

bo pozakladali falszywe konta i glosuja z 10 na raz zebym przegral ;D

Z mojej strony mozesz być spokojny, na forum Maxbimmer mam jedno konto, mało tego, niezagłosowałem na swoje zdjecie, troche przez nieuwagę kliknąłem na TOMEK V8, chociaż jego autko super prezentuje się ale jak dla mnie mnie może akurat nie w wydaniu takiej fotki. ;)

Fałszywe konta to może nie , ale fakt przeżywamy oblężenie z Południa wystarczy popatrzeć na ilość ostatnich rejestracji właściwie w tylko jednym celu żeby oddać głos , rekordzista przebywał 21sek na forum zdążył zagłosować ale już nie dał rady się przywitać

Z głównej strony...Największą liczbę (14) rejestracji w ciągu 1 dnia odnotowano Wczoraj.

rekordzista przebywał 21sek na forum

Z całym szacunkiem do BKP i naszego dobrego kolegi Wojtasa ale takie głosy nie powinny byc brane pod uwagę <bmw_4>

Owszem, pusciłem linka (nie raz puszczam linki w BKP do Forum Maxbimmer, podobnie jak Cuba, Mordulec i Kosa mogą chyba potwierdzić ) na forum BKP że moja czarnulka bierze udział w głosowaniu ale i Mordulec zaznaczył tam ze nie gramy o "złote kalesony" , ja dodalem że nie o "czapke śliwek" , napewno pewne osoby zagłosowały, cześć jest już dość długo tu zarejestrowana, cześć też teraz zalogowała sie ale widziałem że również przywitali sie, i są z nickami takimi jak na BMW Klub Południe. Może ktoś zrobił tak jak sa podejzenia ale tego nie wiem.

Co do duzych zalogowań mozna też zerknąć które zdjęcie obecnie prowadzi ;)

Może też troszkę w obronie "Południowców" ... dostałem parę dni temu priva część treści była taka i pozostawiam ja bez komentarza...

Wojtas dobrze że dałeś u nas swoje zdjęcie bo tamte trzy niewiadomo do czego przypiąć, a woza to mozna nawet niezauwazyć ze to BMW, oby Twoje zdjęcie wygrało, w sumie ono bez ankiety powinno wygrać. ...

Więc "Południowcy aż tak bardzo do "złe" chyba nie przyczynili sie. Właściciel PW, sorki ale w tych okolicznościach musiałem to zacytowac.

Jasna sprawa ale w następnym miesiącu pomyślałbym o jakichś ograniczeniach....

JESTEM ZA

Z mojej strony mogę podpowiedzieć że pewnie wystarczy aby wyniki ankiety były widoczne dopiero po zakończeniu głosowania.

U nas na forum też wprowadziliśmy ograniczenia, np aby uzyskać rozkodowanie vin-u trzeba mieć minimum 10 postów bo rejestrowali sie tylko dla vin-u, pomijam że aby uczestniczyć w "życiu" forum ktoś zarejestrowany musi zacząć od przywitania się, inaczej nikt mu nic nieodpowie a jeszcze dostanie ostrzeżenie za niestosowanie się do zaakceptowanego regulaminu.

Oczywiscie forum Maxbimmer również w pewnej części traktuję jako swoje gdyż jesteśmy wspólnie w dobrych stosunkach.

Chcialbym również dodać że faktycznie patrząc na to przebijanie cyfr choćby w ilości głosujacych w poszczególnych ankietach zrobiła sie niesmaczna sytuacja, pamietam że jak bodajże w marcu dałem fotkę coupejki też były różne nastroje . Ankieta jeszcze niezakończyła się wiec proszę aby moje zdjęcie usunieto z ankiety a glosy podzielić na trzy pozostałe. Po co coś co ma nam przynoscić przyjemność ma zaowocowac niepotrzebnymi zgrzytami, tymbardziej ze niechciałbym aby ktoś krzywo patrzył na kolegów z mojego klubu, czy niesłusznie ktoś został o coś posądzony. Nasze kluby pozytywnie wspólpracuja i niech tak pozostanie.

Sorki ze rozpisanie się w temacie ankiety.

Edytowane przez Wojtasbkp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ankieta jeszcze niezakończyła się wiec proszę aby moje zdjęcie usunieto z ankiety a glosy podzielić na trzy pozostałe. Po co coś co ma nam przynoscić przyjemność ma zaowocowac niepotrzebnymi zgrzytami, tymbardziej ze niechciałbym aby ktoś krzywo patrzył na kolegów z mojego klubu, czy niesłusznie ktoś został o coś posądzony. Nasze kluby pozytywnie wspólpracuja i niech tak pozostanie. Sorki ze rozpisanie się w temacie ankiety.

Wojtas z całym szacunkiem ale nie ma takiej opcji :D

-Twoje zgłoszenie było zgodne z regulaminem

-oddane głosy również są zgodnie z regulaminem

Dlatego konkurs trwa nadal w takim kształcie jak obecnie , znamy sie nie od wczoraj i nie sądze aby to miało nas poróżnić bez względu na to kto wygra :)

Fakt zrobiła się taka troche niezdrowa konkurencja ale jeśli jest zgodna z regulaminem konkursu to bądźmy konsekwentni do końca :)

Każdy ma prawo zarejestrować konto na forum i oddać swój głos na kogo chce , konkurs traktujemy jako zabawę a nie rywalizację za wszelką cenę , dlatego nie wyobrażam sobie żeby jedno zdjęcie miało popsuć naszą współpracę , proponuję wszystkim trochę dystansu :D

Więc -> ZGODA MIĘDZYKLUBOWA <- i nie stroimy fochów bez względu na to kto wygra :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i moze ja sie wypowiem. Dwie sprawy:

1. Wojtas, ja rowniez nie widzialbym takiej opcji zebys swoje zdjecie usuwal, a niby czemu? Tak jak pisalismy, nie gramy o zlote kalesony tylko to jest wszystko na zasadzie zabawy i nie zalezne od tego czy Ty wygrasz, czy Ja, czy Tomek czy Rush, jest fun i tyle. Ja tam sie dobrze bawie i mysle ze pozostali tez wiec anulowanie twojej fotki naprawde nie ma sensu, przynajmniej taka moja opinie. Przyznajcie chlopaki ze dawno tak sie nie dzialo na ktorejkolwiek z ankiet ;)

2. Drugi punkt, i to znacznie chyba tubo-najistotniejszy!........

.......a czemu mozna niezauwazyc ze moja to BMW? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wojtas, ja rowniez nie widzialbym takiej opcji zebys swoje zdjecie usuwal, a niby czemu?

Chodziło mi aby nie było niezdrowych sytuacji, tymbardziej ze ja również traktuje to jako zabawę .:)

2. Drugi punkt, i to znacznie chyba tubo-najistotniejszy!........

.......a czemu mozna niezauwazyc ze moja to BMW? :P

Mnie w tym calym zamieszaniu zastanawia fakt, ze po zdjeciu Woza nie widac, ze to Beemka

Ja tam też zawsze bmumcie rozpoznam a to był cytat jaki dostałem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, gratulacje dla wszystkich zdjęć .

woz gratulacje :!: wygrać 2 głosami po takiej walce, masakra

Troche zerkalam na ankiete i wczoraj gdy pokazało że jest zamknięta o 20.10 to zdjęcie które jest teraz na drugim miejscu miało dłuzszy pasek, może później otworzono jeszcze raz ankiete do mozliwość głosowania. Ale i tak wszystkie samochodziki są ładne są śliczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...