Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Ankieta - BMW Listopada 2010 - GŁOSUJEMY  

155 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ankieta - BMW Listopada 2010 - GŁOSUJEMY

    • RUSH
      9
    • TOMEK V8
      10
    • WOJTAS
      67
    • WOZ
      69


Rekomendowane odpowiedzi

hmm Bardzo ciekawa ta rużnica głosów o 2 najlepsze jest to że wczoraj wieczorkiem na prowadzeniu był Wojtas no ale może źle dopatrzyłem coś

Tak, oczywiście. Wyniki są ustawione. Liczyliście na uczciwe głosowanie? :) Kolejna osoba coś tam insynuuje. Dlaczego nie piszecie wprost o swoich wątpliwościach co do głosowania? Cała akcja z kalendarzem to tylko zabawa, nie ma tu nagród, zaszczytów i prestiżu na skalę światową. Japierdzielę panowie nie róbmy jaj jak dzieciaki z gimnazjum :):):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, oczywiście. Wyniki są ustawione. Liczyliście na uczciwe głosowanie? Kolejna osoba coś tam insynuuje. Dlaczego nie piszecie wprost o swoich wątpliwościach co do głosowania? Cała akcja z kalendarzem to tylko zabawa, nie ma tu nagród, zaszczytów i prestiżu na skalę światową. Japierdzielę panowie nie róbmy jaj jak dzieciaki z gimnazjum

A to klubowe M5 którym teraz się bujam, to nie była nagroda w konkursie i mogę sobie je zostawić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, robia sie lekkie jajca doslownie o nic. To ja moze przypomne sytuacje kiedy Wojtas chcial swoje zdjecie usunac:

proszę aby moje zdjęcie usunieto z ankiety a glosy podzielić na trzy pozostałe. Po co coś co ma nam przynoscić przyjemność ma zaowocowac niepotrzebnymi zgrzytami, tymbardziej ze niechciałbym aby ktoś krzywo patrzył na kolegów z mojego klubu, czy niesłusznie ktoś został o coś posądzony. Nasze kluby pozytywnie wspólpracuja i niech tak pozostanie.

Reakcja Mordulca, moja, Kosy, Rusha byla jasna, ze nie chcemy usunac fotke wojtasa bo to przeciez zabawa jest i tyle. To czemu nagle mielibysmy bawic sie w taka dziecinade i ustawiac wyniki? :) Panowie, to nie walka o milion eurasow tylko jest to konkurs o najladniejsza fotke, no prosze was... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony również gratulacje woz jak również rush i TOMEK V8 choć to jest jak wcześniej pisane dla naszej wspólnej przyjemności. Z drugiej strony chciałem wszystkich przeprosić za nie miłe sytuacje bo jednak związane przez dołożenie mojej fotki, fakt jest taki że ja jestem autorem i właścicielem zdjęcia mojej Czarnulki i jeśli ktoś mógłby mieć pretensje o cokolwiek związane z tym zdjęciem to raczej ja a czegoś takiego nie ma. Są takie powiedzenia, jedno... "Co nas nie zabije to nas wzmocni" a drugie "Jeszcze się taki nie narodził żeby wszystkim dogodził" .

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś mógłby mieć pretensje o cokolwiek związane z tym zdjęciem to raczej ja

Nie jarzę ale nie będę wnikał w temat. Wozu gratulacje, Wojtas - pozdrawiam i do zobaczenia na kolejnych wspólnych zlotach z BKP :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jarzę ale nie będę wnikał w temat. Wozu gratulacje, Wojtas - pozdrawiam i do zobaczenia na kolejnych wspólnych zlotach z BKP :)

Forest sorki, chyba źle się wyraziłem, chodzi mi że nie rozumie dlaczego ktoś ma pretensje w moim imieniu skoro nie ma o co, jeśli byłby jakiś problem to sam zapytałbym o to.

Forest dl Ciebie i rodzinki również pozdrowionka i do zobaczyska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grytulacje woz <bmw_2>

Fajna fotke wrzuciles,w sam raz na jesien.

gratulacje wozu, musze kupic jakies V8
gratulacje wozu oraz pozostali...v8 musiao wygrać trudno nie wierzyć w ich moc

A co do tego V8 panowie,to ja tez mam V8 a pomimo tego moje auto nie wygralo :confused:.

Moze to musi byc 540i ?

Dobra,sprobuje ponownie jak wsadze 4l silnik do siebie.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...