Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Wrażenia z jazdy K100 RT


Pershing

Rekomendowane odpowiedzi

Mocykl bardzo ciężki , najcięższy jakim dotąd jezdziłem. Boxer BMW ma niesamowity ciąg od samego "dołu" , nie kręci duzych obrotów (6 000rpm) , typowy turystyk , stabilny na drodze. Raziły mnie dziwne wyłączniki kierunkowskazów i klaksonu. Pozycja za kierownicą jest wygodna , nogi nie podgiete jak w przeciankach , wyważony , mozna go śmiało kłaść na kolano powyzej 60km/h , nie czuc typowego dla boxerów "gibania" na boki przy dodaniu i odjęciu gazu. Sylwetka nieco ociężała , motocykl jest długi i niski , bardzo przyjazny dla kierowcy. kolejna udana konstrukcja BMW

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

No kiedyś to był przełom w historii BMW, niesamowicie mi się podobał K 100 RS. Niestety z jednym się nie zgodzę, a mianowicie to nie jest bokser tylko "rzędowiec", owszem ułożony dosyć specyficznie, ale jednak nie bokser.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Mocykl bardzo ciężki , najcięższy jakim dotąd jezdziłem. Boxer BMW ma niesamowity ciąg od samego "dołu" , nie kręci duzych obrotów (6 000rpm) , typowy turystyk , stabilny na drodze. Raziły mnie dziwne wyłączniki kierunkowskazów i klaksonu. Pozycja za kierownicą jest wygodna , nogi nie podgiete jak w przeciankach , wyważony , mozna go śmiało kłaść na kolano powyzej 60km/h , nie czuc typowego dla boxerów "gibania" na boki przy dodaniu i odjęciu gazu. Sylwetka nieco ociężała , motocykl jest długi i niski , bardzo przyjazny dla kierowcy. kolejna udana konstrukcja BMW

pozdro

Dziwne wyłączniki: to jest BMW, musi być inny. Jeśli chodzi o obroty to kręci do 9000 bez problemu. Tylko to jest k 100 rt,rs ,lt , rzędówka. Nie ma lepszego motocykla w tej klasie!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...