Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Szukam komputera do wykasowania błędów - tanio we wrocku


Wandrew

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy mam już dość

wczoraj wymieniłem sterownik świec żarowych 2 tygodnie temu świece a dalej mi nie pali.

mechanik u którego wczoraj zmieniałem powiedział że może to być jeszcze spowodowane tym że nie mieli wczoraj dostępu do komputera aby wykasować błąd, dlatego też szukam a nie chce ładować znowu dużej kasy aby to zrobić.

Przy odpalaniu wyskakuje mi jeszcze "Faul pomp" - czy to będzie od tego?

czy jak sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedz na pozadny komputer, tutaj czesto sie mowi o niejakim Krzysku z Brzegu, ktorego fakt faktem osobiscie nie znam, ale z tego co wiem siedzi tylko i wylacznie w Beemkach. Na moje oko to moze byc tak, ze masz kompa do wymiany, albo jakis przekaznik, wcale to pompa nie musi byc, taki juz urok E60.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

.... po co odgrzewacie takiego kotleta przecież niedługo ten temat będzie miał prawie rok czasu .... i chyba jeśli dobrze kojarzę to gość który pytał o tą diagnostykę wybrał się do Majewskiego i lekki kwasior chyba z tego wyszedł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i chyba jeśli dobrze kojarzę to gość który pytał o tą diagnostykę wybrał się do Majewskiego i lekki kwasior chyba z tego wyszedł

Tak, wyszedł lekki kwas. Frajerzyna coś tam wymieniał u Krzyśka i nie chciał zapłacic za usługę. Trzeba było wzywac policję. Paranoja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

przyjedz to ci podepnę kompa.... skasuj jak i sprawdzę co ci nadal dolega..... co do rozliczenia to się dogadamy... Wrocław ul.Wadowicka 22 równoległa do ul.Opolskiej mój tel 607 35 49 33 Zadzwoń najpier do mnie to się umówimy na konkretny termin.. Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...