Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio powstała prężnie działająca sekcja Snajperów Elitarnych i tak w sumie podsunęło mi to myśl żeby może wynająć serwerek klubowy dla rozgrywek między ekipą Maxbimmera happy_bmw

Tak jak pisałem w poprzednim temacie koszta samego klucza do CS'a są relatywnie niewielkie bo z tego co widzę po necie to klucze można kupić już od 25zł a samą grę pobrać z serwerów steam z internetu .... albo szarpnąć się i kupić wersję opakowaną za około 55zł :)

Jeśli chodzi o serwer to są w sumie 2 możliwości :

-wynajmujemy serwer ze slotami prywatnymi cenowo około 2zł / osoba na miesiąc

(ma to sens przy założeniu że gramy sami ale fajnie by było jakby znalazło się przynajmniej 10 osób chętnych wyjdą 2 drużyny po 5 osób) oczywiście taki serwer wymaga posiadania hasła wiec jest tylko dostępny dla osób z forum

-druga opcja to wynajęcie serwera ze slotami publicznymi cenowo już jest trochę drożej bo około 4-5zł za miesiąc / osoba ale plus tego rozwiązania jest taki że na serwer mogą wejść wszyscy i serwer jest publikowany w listach serwerów ogólnodostępnych minus tego taki że trzeba będzie się bawić w administrowanie serwera i czasem użerać się z gówniarzerią czyli rozdawać BANy od czasu do czasu, ale w każdej chwili można zrobic po południu czy pod wieczór blokadkę serwera na hasło i gra sama ekipa z Maxbimmera :)

Zrobiłem wstępne rozeznanie na serwerach :

PIFPAF.pl

Serwer prywatny 94zł za 3 miesiące

Serwer publiczny na 16 slotów na 3 miesiące to 233zł

Lokalizacja ATMAN Polska

1SHOT1KILL.pl

Serwer prywatny 168zł za 3 miesiące

Serwer publiczny 16 slotów na 3 miesiące to 312zł - 5% rabatu

Lokalizacja Polska albo Francja

Whiterabbit.pl

To ceny są już absurdalne nawet nie chciało mi się tego mnożyć :)

W każdym razie kto byłby chętny do wykupienia takiego serwera na powiedzmy 3 miesiące i od razu wpiszcie jaka wersja bardziej Wam odpowiada czy publiczny czy prywatny.

1.Mordulec - publiczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Mordulec - publiczny

2.Kuziem - prywatny

3.Edu-publiczny

4.5oul - wsio radno

5.Alaszi

jestem za prywatnym pamietacie co było jak był moje serwery publiczne i hołota zaczela grywać ban za banem wchodziło i zero grania... !

co do serwera pogadam z bratem on ma znajomości i zniżki gdzie trzeba wiec postawi zrobi wszystko i odda pod władanie czyjeś (z grona) co do klucza sa tańsze na internecie lecz sam kupiłem za 25złocisza :D jak ktoś chce stronkę podam na pw

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wtopa... Jak to zrobić? :roll: Nie orientuje się w gierkach :|

jak mozesz to opisz deczko konkretniej co zrobiłes do tej pory , będzie łatwiej cos poradzic :)

A wracając do serwera to :

-Wynajęcie serwera poprzez serwis zabijaka.pl

-W wersji normalnej otwartej dla publiczności , ale w każdej chwili jak zbierze się większa ekipa Maxbimmerowców zarzucamy hasełko i gramy sami :)

-Koszta wyglądają następująco : 3 miesiące na 20 slotów publicznych to 180zł czyli przy 10 osobach które się zrzucają wychodzi po 18zł na głowę za 3 miechy

albo po 6zł na miesiąc jak kto woli :)

Na chwilę obecną mamy :

1.Mordulec - publiczny

2.Kuziem - prywatny

3.Edu-publiczny

4.5oul - wsio radno

5.Alaszi

6.pawelo-wszystko jedno

7.Goglin

8.+ jedna osoba ode mnie ale nie z forum

Zobaczymy jak się to wszystko potoczy przez 3 miechy , jak będzie fajnie to przedłużymy jak nie to sobie damy spokój , ale myślę że będzie fajnie mieć własny Maxbimmerowy serwer w CS'a

Jeśli ktoś jest jeszcze chętny to zapraszam do zapisania się na listę :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też bym pograł, ale :

promo: Marcin walnij jakiś tutorial :D

sec.: jakie są wymagania dla kompa zeby grać i dla neta ?? :/

Może to jakoś przedstawi grę :

http://www.dailymotion.pl/video/x1uezv_counter-strike-condition-zero_videogames

Wymagania nie są jakieś kosmiczne co do sprzetu byle karta graficzna miała 256mega i powinno styknąć :)

A jeśli chodzi o łacze internetowe to w sumie przepustowość jest mało ważna byle by ping był niski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mozesz to opisz deczko konkretniej co zrobiłes do tej pory , będzie łatwiej cos poradzic :)

W sumie to zainstalowałem CS'a, odpaliłem tak żeby grać z BOTami i chciałem włączyć STEAMA to wyskakuje mi pasek postępu z aktualizacji i się wyłącza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mordulec moja kasa wyjdzie w poniedziałek mam nadzieje ze brat jakoś pomógł ?? :) widziałem na liście goglina zapytam będzie Sieka :D na serwie. Jak moge zapytam sie znajomego czy chce sie dorzucić na serwer ok ...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpłaty :

1.Mordulec - publiczny - 18zł

2.Kuziem - prywatny

3.Edu-publiczny

4.5oul - wsio radno

5.Alaszi

6.pawelo-wszystko jedno

7.Goglin

8.Daniel Neco -18zł

9. Forest - nie wiem, nie znam się, nie orientuję się

10. SEBEK73 prywatny

Mordulec moja kasa wyjdzie w poniedziałek mam nadzieje ze brat jakoś pomógł ??

Spoko nie ma problemu :) Tak pogadałem z nim trochę i doinstalujemy parę gadżetów amx'a może jakiegoś moda , będzie dobrze :D

widziałem na liście goglina zapytam będzie Sieka

Parę razy z nim grałem ostatnio to trzeba przyznać jest w formie :drunk: będzie sie działo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...