Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze, dobrze czekamy, a są już admini?

Wstępnie plan mam taki , żeby każda osoba która robiła zrzutkę na serwer miała admina + taka akcja że jeśli serwer będzie pełny (ludzie z zewnatrz) to również każdy z nas będzie miał wejście z automatu (czyli ktoś z zewnatrz wylatuje z serwa) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na chwile obecną z tego co rejestrowałem to wyglądało to tak :

- Maxbimmer.pl - @ PifPaf.pl

Serwer dopiero będzie aktywny jak przelew do nich dotrze , wstępnie jutro wieczorem powinniśmy zagrać pierwszą partyjkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok serwer już działa pod tym adresem :

193.42.218.21:27021

Powoli to ogarnę i myślę że tak na wieczór będzie można zagrać już konkretną partyjkę.

Chętnych do testów zapraszam , jakby co to jestem w grze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AKTUALNE WPŁATY

1.Mordulec - publiczny - 18zł

2.Kuziem - 18zł

3.Edu-publiczny - 18zł

4.5oul - wsio radno - 18 zł

5.Alaszi - 18zł

6.pawelo - 18zł

7.Goglin - 18zł

8.Daniel Neco -18zł

9. Forest - rozmawialiśmy i kasa przelana , kasa jeszcze nie dotarła ale pewnie już w drodze :)

10. SEBEK73 -18zł

11. Heno - 18zł

12. Kosa325i - 18zł

Serwer działa już praktycznie cały czas w tej chwili jest rozgrywka 3vs3 i całkiem fajnie to idzie.

Osoby które już grają otrzymały rezerwację slota do wejscia przy pełnym serwerze , pozostałych prosze o podesłanie SteamID na pw do mnie żebym mogł ich dopisać do konfigu.

SteamID można sprawdzić w byle jakiej grze na necie poprzez wpisanie w konsoli STATUS i wyswieli się Nick na jakim gramy a obok SteamID i jakieś cyferki - całość prosze podesłać na PW :)

Aha no i taka kwestia myślałem że oczywista od początku tematu :

SERWER MAMY DLA GRY Counter Strike - Condition Zero i tylko na kluczu do tej gry można wejść na serwer , klucze z 1.6 i Source nie działają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra... to Condition Zero już działa... tylko mam mały problem. Nie wiem jak wynaleźć jakiekolwiek serwery... Wszystko działa tak jak trzeba, tylko nie wyszukuje mi serwerów.

pare stron wczesniej masz ip podane wpisz dodaj do ulubionych i po robocie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha no i taka kwestia myślałem że oczywista od początku tematu :

SERWER MAMY DLA GRY Counter Strike - Condition Zero i tylko na kluczu do tej gry można wejść na serwer , klucze z 1.6 i Source nie działają

[/b]

Szkoda że nie zwróciłem uwagi na to wcześniej :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie zwróciłem uwagi na to wcześniej :-(

Sebek ale CZERO już w drodze rozumiem :D

Co do serwerka to zaczyna się troche bardziej rozkręcać , jak na tydzień obecności to wczoraj / dzisiaj graliśmy 4 vs 4 i wszystko w miarę sympatycznie chodzi :)

Heno zabrał się za wybieranie nowych mapek i nawet wrzucił jakieś audio grane po rundach ale musielismy z niego zrezygnować bo za długo zajmowało jego ściągnięcie przed grą i w sumie zniechęcało ludzi do czekania ... wróciliśmy do wersji pierwotnej i wejście na serwer jest juz błyskawiczne :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...