Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat



Kinio66

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszytkch mam kakretny problem zmienilem nawigacje z Bisnes na Profesjonalna no i wszystko swieci lecz nie dziala bylem w servisie powiedzieli ze navigacja jest nowsza niz auto bo auto jest z 2006 a nawigacja z 2007 roku i stwierdzili ze trzeba wymienic iDrive (controler) czy ktos ma o tympojecie czy faktycznie tak moze bc czy to naciaganie na kase bo za samo sprawdzenie kompem zaplacilem 270 euro myslalem ze to wystarczy wlaczyc i zakodowac lecz lipa nic z tego acha a moze byc np. przewod laczacy navigacje z monitorem bo tez jest od bisnes nie od Profesionalnej navigacji . Pomocy :oops::confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze opcja zaktualizowania oprogramowania. Nie jestem pewien, ale czesto ta operacja jest wlasnie wykonywana. Ale z drugiej strony to co piszesz moze miec sens, bo iDrive z 2006 roku jest zupelnie inny, nie ukrywajmy - lepszy, niz ten z poczatku produkcji. Mogles po prostu zalozyc profesjonalna przedliftowa. Wtedy nie powinno byc problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze opcja zaktualizowania oprogramowania. Nie jestem pewien, ale czesto ta operacja jest wlasnie wykonywana. Ale z drugiej strony to co piszesz moze miec sens, bo iDrive z 2006 roku jest zupelnie inny, nie ukrywajmy - lepszy, niz ten z poczatku produkcji. Mogles po prostu zalozyc profesjonalna przedliftowa. Wtedy nie powinno byc problemu.

Wielkie dzieki zobaczymy co da sie zrobic tylko nie moge znalezc uzywanego iDriva pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...