Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

A to jest moje oczko w glowie. Moj Borys jak mial 2,5 miesiaca:

Borys_25months.jpg

I pare lat pozniej. Troszkem mu sie uroslo:

saturday07.jpg

I jeden, raz w tygodniu ze mna do pracy :)

02032011672.jpg

Kilka lat pozniej zeby bylo im razniej, jako towarzysz doszedl do niego Kevin:

DSCN4801.jpg

I jako normalna kolej rzeczy - jemu tez sie troche uroslo... :)

11052008007.jpg

I naprawde swiata bez siebie nie widza :)

plakat6.jpg

No i jakis rok temu z Kamila wychodzilismy z Castoramy o godz 21 (kupowalismy luksfery), i zauwazylismy, ze ktos podrzucil pod drzwiami sklepu malego, trzy tygodniowego kotka. Nie mozna bylo go zostawic bo bidak by nie dlugo nie pociagnal. Wiec wzielismy go do domu w przekonaniu, ze ktos chetny sie znajdzie..

02092009.jpg

Na drugi dzien nikt sie nie znalazl, na trzeci tez nikt. Ale na czwarty juz ktos chcial wziac...ale my juz nie chcielismy oddac :) I tak zadomowil sie u nas Luksfer :)

14052010071.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem KUFEL (tak tak , własnie tak mi dali na imie ) :) wiem ... jestem alkoholikiem uwielbiam piwo , jestem juz stary ale jestem pełnym werwy rozumnym nie złosliwym czarnym podpalanym jamnikiem krotkowlosym :) uwielbiam jezdzic z moim panem jego BMW mazać mu nosem szyby a potem patrzeć jak on sie męczy aby je wyczyscic :) moja ulubioną zabawką jest laserek ... biegam za strumieniem czerwonego swiatła (udaje ze mnie to bawi a tak naprawde bardziej bawi to mojego pana i z tego wlasnie jestem zadowolony) w wolnym czasie gonie gołąbki hmm to chyba na tyle :)

Zdjęcie042.jpg

Zdjęcie042.jpg

Edytowane przez ///M3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dużo by wymieniać ile i jakie miałam zwierzaki ale na ten moment jest w planie piesek rasy Beagle którego zamierzamy zakupić w tym miesiącu

http://allegro.pl/beagle-szczeniaki-szczeniaczki-dowoz-i1507113198.html?source=oo

15071131982.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez cindy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...