Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

witam . jak w temacie . gdzie we wro jest dobra firma przyciemniajaca szyby . jak wiadomo w e46 (sedan) najgorsze beda trojkaty w tylnych drzwiach dlatego chce oddac auto do fachowcow a nie parciarzy ktorzy nakleja folie "na sztuke" bez sciagania szybki. potrzebuje przyciemnic tylko caly tyl bez przednich szyb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko tył? Daj spokój :( Jak to będzie wyglądac...Jak masz przyciemniac to wszystkie. Tak będzie dużo lepiej.

forest . no raczej ze wszystkie . poprostu chce zeby firma zrobila mi tylko tyl narazie . jadac na przeglad u nas w trzebnicy nie przejdzie mi dlatego szkoda kasy tak co chwile zrywac folie i zakladac w firmie dlatego przod bede sobie sam robil ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłop pyta gdzie a dostaje odpowiedz ze to zle bedzie wygladac . Kolego ja znam taki zakład obok siebie na ulicy Żmigrodzkiej jest Autoglass masz adresik http://www.auto-glass.pl/

myslalem wlasnie nad tym zakladem . no ale nie znam opinii o nich moze ktos robil u nich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam nie przejdzie, jedna OSKP jest? :D ja sam mam tylko tyl, wiec w najblizszym czasie auto idzie do przyciemnienia przodu. Bede walczyl jak lew o swoj dowod rejestracyjny najwyzej :D

u nas jest jedna i wlasnie nie przejdzie . nawet gdybym zrobil calosc to nie bardzo usmiecha mi sie jezdzic szukac prosic o glupia pieczatke.. nie raz tak bylo a znajomosci nie chce za bardzo naciagac ile mozna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co naciągać znajomości ale nie ma rejonizacji więc PR możesz zrobić wszędzie.

Od 4 lat robie PR w Oławie(niedaleko Foresta)a szybki oklejone wszystkie.

Ja się nie chwale,diagnosta o nic nie pyta.Sprawdza papiery zawieche,amory,czasem światła i tyle.

Ja szyby oklejałem w Mirkowie(wylot z DW na Oleśnicę)Zrobione dobrze z demontażem szyb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sprawdzisz raczej tego. Mierniki maja na kazdej stacji diagnostycznej, ale z tego co wiem jak wlaczy urzadzenie to sie laczy z systemem i jak wyjdzie zbyt mocne przyciemnienie, to musi Ci zabrac dowod.

Ja tam mam sposob, czasem sie sprawdza. Z racji tego, ze mam przewaznie przeglady jak jest cieplo to szukam takiej stacji na ktorej siedzi dziadek jakis, wjezdzam, opuszczam szyby i sie nie odzywam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Witam. odgrzeje kotleta.

pytanie brzmi gdzie dobrze przyciemnią mi szyby bez ich wyjmowania?

no i w miarę w jakiś normalnych pieniądzach. no i jaki mniej więcej to koszta?

do przyciemnienia szyby tył e39 touring (bo denerwuje mnie ta przezroczysta szklarnia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

Ja robiłem na Paprotnej,  wszystkie szyby tzn. Przód i tył w e36 sedan, zapłaciłem 500zł,  i dali pisemną gwarancję oczywiście tylko na cały tył, bo przodu nie można przyciemniać.

20161225_150038.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...