Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mordulec

Zarezerwowaliśmy dla Maxbimmer'a połówkę toru na rakietowej od godziny 15 do 18

Czyli powtórka z rozrywki ... :gril: grilowanie i <bmw> Beemki opanują Redeco :drunk:

Impreza tak jak poprzednio przeznaczona dla Wszystkich którzy bywali wcześniej na naszych spotach i zapoznali się z ekipą <bmw_2>

Trochę czasu jeszcze pozostało ale wstępnie myślę że zrobimy zbiórkę na 14tą gdzieś na mieście a potem całą kolumną polansujemy się w drodze na tor Redeco happy_bmw

Co do kosztów to wjazd dla osób które jadą pogrilować będzie za free a jazdy po torze przez te 3h w zależności od ilości uczestników będą oscylowały w okolicach +/- 35zł za auto więc kasa w sumie niewielka a frajdy sporo :)

Lista :

1.Mordulec & Pola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 231
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Mordulec
Wytłumacz mi jak ktoś ma poznać ludzi i zapoznać sie z ekipą skoro obcy nie mają wjazdu na wasze imprezy ?? Tak tylko z ciekawości pytam.....

.... chociażby na Krzywej w zeszły weekend :)

Albo na BMW at Night .... dla chcącego nic trudnego okazja do spotkania zawsze się znajdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
Hehehe kiedyś byłem na tuningowisku i stałem po flagą maxbimmera, zaprosił mnie taki ziomeczek od e36 która miała tak kolorowo pod maską nie pamiętam nicku.

Hehehe .... brzmi podobnie jak .... "ja przedwczoraj ściszałem telewizor" :lol:

Ludzie przyjeżdżają na spoty bo po prostu chcą się spotkać pogadać .... a jadą często sporo kilosków żeby spędzić parę godzin ze znajomi z forum np na Krzywą Czechu leciał z Ostrowa .... Nobody Man leciał z Raciborza .... a ludzie którzy mają 5km żeby podjechać z wrocławia do wrocławia mają zawsze za daleko , więc nie bardzo łapie o co chodzi z Twoimi pytaniami :)

Od początku tak było w Maxbimmerze .... nic na siłę ... jak się komuś nie chce to jego strata :)

Edytowane przez Mordulec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam ponieważ wiem że większość ekipy jest z wrocka, ja jestem z Ząbkowic (więc nie jest to 5km) ale studiuje we Wro i praktycznie w każdy weekend bujam sie po miejscie. Kiedyś chciałem grzecznie zapłacić za tor, przejechać sie ze 2 razy, pogadać poznać ludzi, a jak zapytałem czy można przyjechać to "wstep tylko dla stałej ekipy" także nie będe sie pchał na siłę :)

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
Pytam ponieważ wiem że większość ekipy jest z wrocka, ja jestem z Ząbkowic (więc nie jest to 5km) ale studiuje we Wro i praktycznie w każdy weekend bujam sie po miejscie. Kiedyś chciałem grzecznie zapłacić za tor, przejechać sie ze 2 razy, pogadać poznać ludzi, a jak zapytałem czy można przyjechać to "wstep tylko dla stałej ekipy" także nie będe sie pchał na siłę Pozdro.

I chcesz mi powiedzieć , że przez 3 lata (konto masz od 2008 roku) mając tak jak piszesz wszystkie weekendy wolne do lansowania się po mieście byłeś w stanie pojawić się raz jeden na tuningowisku zaproszony przez gościa o którym jesteś w stanie powiedzieć tylko tyle że ma kolorowy silnik ??

Przeglądnij sobie zdjęcia i zobacz z jakimi blachami ludzie przyjeżdżają na spoty :)

A dlaczego takie spoty na torze są dla stałej ekipy ? ... ano z bardzo prostej przyczyny , nie robimy komercji , na niczym nie zarabiamy , wszystko jest w czynie społecznym , dlatego przyjeżdża sprawdzona ekipa której nie trzeba pilnować bo każdy wie czego można się po sobie spodziewać i koncentrujemy się na grilowaniu gadaniu a nie nad łapaniem partyzantów którzy np przeorają połowę trawnika na torze ... na cholerę nam takie "atrakcje" ?? :D

Zresztą w naszym zaprzyjaźnionym BMW Klub Południe i Grupie Zachód panują identyczne zasady co do organizacji i uczestników takich zlotów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konto mam od 2008, jak kupiłem pierwszą beemkę to nie znałem sie na nich, szukałem porad itp więc jestem od tego czasu zarejestrowany, w 2009 byłem na tuningowisku (czarne e30 na glebie) i jechałem alejką, szukałem miejsca wyskoczył jakiś człowieczek powiedział "siema dawaj do nas, mamy miejsce" pomyślałem że miło z jego strony i tyle :)

Co do toru to nie mam 10ciu lat żeby mi tłumaczyć jakie zachowania są wskazane a jakie nie, chodziło mi dokładnie o to samo, przejażdżka, gril, pogadać - tyle !

dobra, koniec gatki, kiedyś będzie okazja to może nikt mnie nie wygoni jak się pokażę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Mordulec & Pola

2.Kevin & Monisia

3.Krzysiek&Madziulka

4.Heno&Magda

5.Edu

6. Forest&Młoda&Junior

7.Micnic&Monika&Junior

8.Alus&Madzia

9. Czechu & Ala (90%)

10.Lucius

11. Sebo_Wroc & Gosia & Junior & Julka - tak jak mówiłem - cała rodzinka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Ząbkowic nie jest 5km a ostatnio w Krzywej kleiłem wężyk hamulcowy w srebrnej e36 kolegi z...Ząbkowic.

Skoro śmigasz weekendowo po Wrocku to prewencyjnie zajeżdzaj w niedziele pod Magnolie to pewnie trafisz kiedys na najta i tak jak piszesz-nikt Cię nie wygoni. Mimo wszystko polecam odpowiedni dział na forum byś trafił napewno bez pudła w spota.

Oczywiście bez ataków politycznych ale czytam to co piszesz i najpierw podpytujesz czy dalej jest ta zasada że na w/w zlot nie zapraszani są "nowi",ktorzy nigdy nie byli na naszych imprezach.Potem okazuje się że jednak byłeś a nawet e30> czarna gleba >i ktoś z kolorowym silnikiem:)

Nie lepiej wpaść na najta lub ogólny spocik,pogadać,poznać się i na luzie wpisać się na listę niż teraz kombinować.

Zasada wprowadzona została nie bez przyczyny.

Edytowane przez Dziki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konto mam od 2008, jak kupiłem pierwszą beemkę

Z całym szacunkiem, ale moim zdaniem Gościu nie wiesz co do tej pory straciłeś - ekipa jest za...rewelacyjna:) a najbardziej co mi się podoba, że każdy podczas spotkań - przejazdu taki jak np. do Krzywej - dba przede wszystkim o bezpieczeństwo i mile spędzony czas, jak również poznania świetnych ludzi. Ech, tego nie da się opowiedzieć słowami - ilekroć wspomnę "e46 Fest" czy "Krzywą" dostaję gęsiej skórki;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

impreza jest 19.06 wiec jeszcze ponad 2 m-ce, myślę że będzie okazja do pokazania się

1.Mordulec & Pola

2.Kevin & Monisia

3.Krzysiek&Madziulka

4.Heno&Magda

5.Edu

6. Forest&Młoda&Junior

7.Micnic&Monika&Junior

8.Alus&Madzia

9. Czechu & Ala (90%)

10.Lucius

11. Sebo_Wroc & Gosia & Junior & Julka

12. Kosa (może z rodzinką)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym jak jestes na forum od 08 to co jak co, ale tyle najtow po drodze bylo i z tego co wiem, o kazdym zawsze jest zakladany temat, nic nie jest robione w konspiracji, wiec nie wiem w czym problem, zeby dotrzec. Ja jestem tutaj od maja zeszlego roku i w czerwcu bodajze pojawilem sie na pierwszym spotkaniu pod Magnolia i spoko, dojazd to nie problem, w koncu to forum samochodowe ;)

A tak swoja droga, najty wiosna wracaja do lask?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Mordulec & Pola

2.Kevin & Monisia

3.Krzysiek&Madziulka

4.Heno&Magda

5.Edu

6. Forest&Młoda&Junior

7.Micnic&Monika&Junior

8.Alus&Madzia

9. Czechu & Ala (90%)

10.Lucius

11. Sebo_Wroc & Gosia & Junior & Julka

12. Kosa (może z rodzinką)

13. Paweł & Karolcia & Zuzia

Tylko na grilla , ale zawsze:gril:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...