Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...
a placi sie cos za wstep ?

Co to w ogóle za pytanie he he ;)

Ja to bym raczej zapytała ile kosztuje wjazd na Zlot a nie pytała czy się za to płaci ;)

A jest gdzieś Zlot BMW na którym nie trzeba na bramie wjazdowej płacić za wstęp?

Jeśli tak- to ja poproszę o namiary ;)

Jeśli jakiś np. Automobilklub organizuje zlot miłośników bawarskiej marki to często pomagają tam sędziowie z tego klubu... ciekawe więc kto by im wypłacił dietę i delegację oraz z czego mieliby dostać wynagrodzenie skoro wjazd na imprezę byłby darmowy...

Wątpię żeby pracowali charytatywnie ;)

Trzeba opłacić zajęcie jakiegoś terenu, pozwolenia i sporo innych rzeczy...

Dlatego pytanie czy płaci się za wstęp rozśmieszył mnie do łez (bez obrazy).

0bfe8469330cf1d8med.jpeg

Oprócz zawodników startujących na 1/4 mili w danych grupach,

odbędzie się tradycyjnie wyścig w kategorii BMW- zapisy do godz. 11:00-11:30 w biurze zlotu.

Wjazd na zlot BMW: 1 samochód, w tym dwie osoby- 20 zł.

f3902d779cd7611cmed.jpg

Pozdrawiam i do zobaczenia na płytach lotniska :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam to ostatnio na Rakietowej placili tylko Ci, ktorzy latali po torze, tak to wjazd byl darmowy. Nie, ze sie wymadrzam, tak tylko chcialem zaznaczyc ;)

Bo to nie byl zlot zorganizowany aby zarobic, tylko cel byl aby sie spotkac. Tzw non-profit ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy z Kosą , 5oul'em , Pałkoszem i paroma innymi osobami w ...... chyba 2009 roku ?? w kamieniu śląskim i prawdę powiedziawszy nic tam ciekawego nie było ... na dzieńdobry poleciało 40zł za wjazd i parkowanie na płycie , potem niezły burdel się zrobił bo ludzie których kasowali również po 40zł zamiast na płytach mieli parkować na trawniku .... parę osób się w****iło i z*****o obsługę , moim zdaniem całkiem słusznie , ogólnie niesympatyczna się zrobiło.

A co się działo na płycie , no cóż ściganki wszystkiego co miało kółka , Ogień i Kozioł pokręcili trochę po płycie zmienili kilka kompletów opon .... i właściwie to by było na tyle , szkoda było bajury na dojazd i płacenia za bilet bo nic tam się nie działo.

Zresztą widzę w tym roku będzie jeszcze drożej bo

Wjazd 1-samochód z 2 osobami = 20zł ..... natomiast bilet normalny to 25zł .... czyli jeśli dobrze rozumiem to wjazd auta z 4 osobami to 20zł + 25zł + 25zł = 70zł za pełne auto ..... sory ale promocja to to nie jest.

Dlatego pytanie czy płaci się za wstęp rozśmieszył mnie do łez (bez obrazy).

Dlatego bez obrazy Wiewióra , ale moim zdaniem to dobry interes a nie robienie imprezy po kosztach dla frajdy uczestników .... automobilklub zarabia na takich imprezach a nie do nich dokłada.

Dla porównania zobaczcie ile kosztował wjazd na imprezę Rothenburg Cult-style ..... i co tam się działo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla porównania zobaczcie ile kosztował wjazd na imprezę Rothenburg Cult-style ..... i co tam się działo

podobnie było w Hradcu ;) koszt nieporównywalny do oferowanych atrakcji

ta impreza przypomina mi zloty w Toruniu, z roku na rok wiecej sie płaci a w sumie nic ciekawego sie nie dzieje

ale życzę powodzenia i dobrej pogody :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no nie wiem ile kto ma kasy w kieszeni, ale ja jestem tylko biednym studentem a moj tatko nie jest prezesem ;p i zeby pojechac na taki zlot (paliwo plus wstep) to musze sobie to przekalkulowac i odmowic paru innych rzeczy.. wiec tylko grzecznie zapytalam o cene, bo jesli mam wydac dajmy na to 20 a 60 zl na wjazd to dla mnie jest to roznica, wiadomo ze lepiej dac wiecej jak jest fajny zlot tylko gorzej jak jest kicha. poza tym np jak bylam w maniowie na zlocie to amazonki mialy wstep za darmo, gdzie indziej za pol cenny albo tak samo jak faceci:) wiec nie wiem co w tym smiesznego :) tak czy owak dzieki za info ;)

pozdrawiam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec tylko grzecznie zapytalam o cene, poza tym np jak bylam w maniowie na zlocie to amazonki mialy wstep za darmo, gdzie indziej za pol cenny albo tak samo jak faceci:) wiec nie wiem co w tym smiesznego :) .

SPoko, Twoje pytanie bylo jak najbardziej na miejscu. Kto pyta nie bladzi.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobnie było w Hradcu koszt nieporównywalny do oferowanych atrakcji

Szczerze mówiąc ja z chęcią zapłaciłbym za wjazd auto+2osoby nawet 200-250zł byle by tylko znowu zrobili taką imprezę z tyloma atrakcjami co w Hradec'u :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego pytanie czy płaci się za wstęp rozśmieszył mnie do łez (bez obrazy).
wiec tylko grzecznie zapytalam o cene, bo jesli mam wydac dajmy na to 20 a 60 zl na wjazd to dla mnie jest to roznica, wiadomo ze lepiej dac wiecej jak jest fajny zlot tylko gorzej jak jest kicha.

Hehe Magda niczym Antonio Banderas w reklamie BZWBK swoim postem wzbudziłaś emocje w Polakach ..... to chyba dobrze :drunk:

W sumie dobrze że zapytałaś o cenę , bo przynajmniej wiadomo na co się nastawić przed wyjazdem a nie przeżyć niespodziankę przy bramie wjazdowej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...