Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jakies dziwne te ceny o ile dobrze je rozumiem

1 auto z 2ma osobami w srodku = 20zl

Osoba bez auta ktora chce wejsc na zlot = 25 zl ??

Koledzy mylne myślenie, chyba się nie zrozumieliśmy :(

20zł to kwota jaka jest liczona za wjazd na zlot BMW od 2 osób

więc jeśli w samochodzie są 4 osoby to jest to łączna kwota 40zł.

25zł to cena jaką na bramie wjazdowej zostawia osoba która wchodzi na 1/4 mili a nie na zlot BMW.

2 bramy wjazdowe:

jedna brama dla wszystkich samochodów, a druga brama dla beemkowiczów chcących uczestniczyć w zlocie BMW

(bo dla tych samochodów jest parking wyznaczony, inny niż dla kibiców wyścigów na 1/4 mili).

Na jednej bramie osoby nie posiadające samochodów ze śmigłem na masce płacą 25zł od osoby,

a na bramie dla beemkowiczów kasują 20zł za 2 osoby w aucie marki BMW <bmw_3>

Mordulec- w cale się Tobie nie dziwię bo moje odczucia i wrażenia z poprzednich zlotów są dokładnie tak samo marne i lipne jak Twoje :roll: :(

III zlot BMW w Skarbimierzu był chyba ostatnim zlotem jaki osobiście mogłabym zaliczyć do zajefajnych i mega udanych imprez.

2007r, 2008r chyba w moich oczach wypadały już te zloty coraz marniej :sad:

2009r i 2010r niby sporo beemek ale moje odczucie jest zupełnie negatywne w przeciwieństwie do poprzednich lat.

Nie chcę negować i źle pisać ale rewelacji niestety nie ma na tych zlotach w ostatnich latach

wspominając poprzednie edycje tej beemkowej imprezy :(

W 2009 roku faktycznie gdyby Ogień nie pokręcił na płytach lotniska- nie byłoby szału na imprezie ani atrakcji.

Trzeba też pamiętać że wyścigi na 1/4 mili są imprezą główną i na to kładą nakład organizatorzy,

a zlot BMW który już VIII raz się odbędzie jest tylko zorganizowany przy okazji tych wyścigów

a nie jako osobna impreza :/

Dlatego są ludzie których interesuje tylko wyścig na dystansie 1/4 mili a beemki to przy okazji oglądają,

są też tacy którzy jadą specjalnie na zlocik BMW, oraz tacy którzy łączą te 2 imprezy więc śmigają na zlocik oraz na wyścigi

i często też sprawdzają osiągi swojego auta na kresce.

Nie chcę bronić tej imprezy, nie chcę też tego negować- jestem bezstronna, neutralnie do tego podchodzę

(chociaż swoje zdanie mam lecz wolę czasami ugryźć się w jęzor).

W 2004r, 2005r i w 2006r brałam czynny udział w tej moto imprezie- pamiętać mnie można po spodniach moro i czarnej koszulce ;) bo pomagałam przy starcie, sędziowałam, przyjmowałam zgłoszenia, byłam w biurze imprezy które było otwarte od samego rana, często byłam "kijkową" na starcie ;) oraz zapisywałam wyniki na tablicy z czasami przejazdów.

W 2006 roku byłam już tylko pomocą przy zlocie (1/4 mili na drugim planie).

Wtedy jeszcze uczestniczyłam w zlocie jako członek BMW KLUBu OPOLE.

2007 rok to była odpuszczona przeze mnie impreza (z osobistych powodów nie widziałam sensu by jechać na zlot bo kolega z błękitnej coupe którą powinniście pamiętać bo zawsze palił kapcioszki- niestety nie jest już z nami, więc bez Niego taka impreza nie miała dla mnie najmniejszego znaczenia i sensu bo troszeczkę odłamało mi się życie) tak więc relacje miałam tylko z fotosów i z relacji od kolegów klubowych i znajomych z innych klubów uklon_bmw

Kiedyś ktoś zaraził mnie pasją do bawarskiej marki <bmw> pokazał za co ceni się samochody ze śmigłem na masce <bmw> więc postanowiłam nie rezygnować z tego co lubię, co robię i za co cenię sobie te auta więc w 2008 roku- świeżo po urodzeniu dziecka chciałam znów brać czynny udział w takich imprezach,

lecz byłam tylko pomocą w biurze na 1/4 mili

(więc może ktoś z forumowiczów mnie jednak pamięta),

oraz startowałam beemkowiczów którzy brali udział w wyścigach- dziewczyna z biało czerwonym kijkiem to ja ;)

8d1cb985e59947f0.jpeg

W 2010r byłam już tylko rekreacyjnie jako "kibic" :( Stałam na starcie, cykałam foty, oglądałam, szwędałam się po płytach lotniska.

No i mamy 2011 rok czyli już VIII edycja beemkowego zlotu... Z perspektywy czasu mogę sama dla siebie ocenić zloty które odbyły się w poprzednich 7miu latach... a w tym roku wybieram się 1go maja do Kamienia Śląskiego czysto rekreacyjnie (choć wolałabym w czymś pomagać, sędziować, działać).

Nie dziwią mnie wypowiedzi niektórych forumowiczów bo z większością wypowiedzi się zgadzam- jeśli ktoś wydaje pieniądze na dojazd na imprezę,

dodatkowo zostawia pieniądze na bramie wjazdowej to oczekuje czegoś w zamian a wraca do domu tylko ze zdjęciami o ile cobie jakieś nacyka... ludzie liczą na konkurecje, konkursy, pokazy, fajne fury- coś, co zostanie w pamięci a nie tylko na zdjęciach które o tym przypomną.

Straszliwie się rozklikałam więc z góry najmocniej przepraszam za OT :( Jeśli zrobiłam za duży śmietnik i bałagan w tym temacie- proszę zrobić z tym porządek i wykasować moje bazgrolenie :)

Chciałam jedynie naklikać swoje osobiste zdanie więc mam nadzieję że od razu nie zostanę cytowana, negowana bo nie taki był mój cel.

Pozdrawiam i jeśli ktoś z MAXBIMMERów wybiera się na zlocik to do zobaczenia na płaszczyźnie :)

Edytowane przez Wiewióra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mordulec- w cale się Tobie nie dziwię bo moje odczucia i wrażenia z poprzednich zlotów są dokładnie tak samo marne i lipne jak Twoje III zlot BMW w Skarbimierzu był chyba ostatnim zlotem jaki osobiście mogłabym zaliczyć do zajefajnych i mega udanych imprez. 2007r, 2008r chyba w moich oczach wypadały już te zloty coraz marniej 2009r i 2010r niby sporo beemek ale moje odczucie jest zupełnie negatywne w przeciwieństwie do poprzednich lat. Nie chcę negować i źle pisać ale rewelacji niestety nie ma na tych zlotach w ostatnich latach wspominając poprzednie edycje tej beemkowej imprezy W 2009 roku faktycznie gdyby Ogień nie pokręcił na płytach lotniska- nie byłoby szału na imprezie ani atrakcji. Trzeba też pamiętać że wyścigi na 1/4 mili są imprezą główną i na to kładą nakład organizatorzy, a zlot BMW który już VIII raz się odbędzie jest tylko zorganizowany przy okazji tych wyścigów a nie jako osobna impreza :/

Wiewióra ale to jest dokładnie to o czym napisałem , Automobilklub robi imprezę sprintu na 1/4 (i ich celem jest zarobienie na tym) Wy jako BMW Klub Opole podłączacie się do tej imprezy i robicie własny zlot ....... i tak jak napisałaś ostatnim fajnym zlotem gdzie faktycznie coś się działo i jakoś tak było klimatycznie był Skarbimierz jakieś 5 lat temu .... z tego co pamiętam na koniec wszystkie beemki ustawiły się do ćwiartki i para za parą poleciały .... widoki konkretne :)

Sory za mój sceptycyzm , ale powoli te wszystkie wielkie imprezy gdzie faktycznie warto było pojechać i zapłacić te 50-80zł za wjazd odchodzą do historii .... bo ich organizacją zajęli się ludzie / instytucje którzy zwyczajnie chcą zarobić nie dając nic w zamian , byle by tylko każdy metr kwadratowy był zajęty przez samochód.

Wszystko raczej zmierza w kierunku kameralnych spotów / zlotów gdzie jest mniej ludzi i nie ma komercji , tak jak Woz napisał typowe non-profit .... gdzie panuje niepowtarzalna atmosfera bo praktycznie wszyscy się znają i każdy poświęca swój wolny czas i pomaga przy organizacji :drunk:

Co do tego cennika to wybacz ale dla mnie jest wciąż trochę nie jasny ..... bilet normalny 25zł , ulgowy 20 , wjazd beemką 25 ale jak w 4 osoby to 40zł to taka trochę wolna interpretacja może być na bramie ... "Pan daje Piątaka a Cwaniak Trzydzieści" .... kto to układał ?? Nie prościej to rozpisać wjazd auta 20zł , każda osoba w aucie 5zł ?? chyba że znowu coś źle policzyłem ?? :D

Mam nadzieję , że wszyscy którzy tam pojadą zostaną mile zaskoczeni i w tym roku będzie się działo dużo więcej niż w latach ubiegłych :drunk: ja swoje wjazdowe 40zł zamieniłem wczoraj na karton Desperadosa i przez weekend poddam go utylizacji :lol: :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zle policzyles. bmw placi 20zl za 2 osoby, czyli 10zl za osobe inne marki placa 20 ulgowy i 25 normalny

Myślę , że to jest bardziej skomplikowane niż nam się wydaje :D

To powiedz mi proszę ile płaci np. Opel + 4 osoby na pokładzie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mylne myślenie, chyba się nie zrozumieliśmy :(

20zł to kwota jaka jest liczona za wjazd na zlot BMW od 2 osób

więc jeśli w samochodzie są 4 osoby to jest to łączna kwota 40zł.

25zł to cena jaką na bramie wjazdowej zostawia osoba która wchodzi na 1/4 mili a nie na zlot BMW.

Uczestnicy zlotu BMW maja mozliwosc wejscia na 1/4 czy do tego trzeba doliczyc jeszcze 25zl od osoby ?

Chyba wiecej osob ma problem ze zrozumieniem tego cennika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Mordulec, sorry za OT, ale smakuje Ci desperados?

Kiedyś nie przepadałem za tym browarem , teraz też nie przepadam , ale Paulina lubi a ja się jakoś "zmuszę" ogólnie nie jest zły , ja co jakiś czas zmieniam rodzaj browara bo zwyczajnie przestaje mi smakować .... w każdym razie dokupiłem dzisiaj jeszcze Carlsberga :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wjadę sam to chyba 10złociszy mi policzą8) , a czy np ktoś wpadnie sporą X5 a drógi małym compaktem to cena taka sama , czy liczą od zajmowanego miejsca:? ogólnie dziwne zasady z tymi cenami , dobrze że Krzywej się nie płaciło:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PiterOKL- bramka nr I na mapce to wjazd dla beemek chcących uczestniczyć w zlocie i kasują 20zł za 2 osoby w samochodzie tej marki.

Zapisy beemkowiczów którzy będą brali udział w 1/4 mili są przyjmowane do godz. 11:00-11:30 w biurze zlotu BMW.

Bramka nr II to bramka dla kibiców, widzów, pozostałych marek i osobach startujących na 1/4 mili.

Zapisy dla tych ludzi są przyjmowane w biurze zawodów od 08:00-10.30, oraz badania kontrolne pojazdów.

Nie zrozumiałe jest dla mnie jeszcze to, kiedy są robione badania kontrolne beemek skoro zapisy niby przyjmują od 11stej pytanie_bmw

Koordynator zlotu BMW to Mieczysław Myślicki

więc wszelkie niejasności, pytanie proszę kierować do Niego bo ja niestety też wielu rzeczy nie wiem (lub nie rozumiem).

Podaję nr do Mieczysława Myślickiego - 606 809 471

Wy jako BMW Klub Opole podłączacie się do tej imprezy i robicie własny zlot .......

Tak, jak klikasz- BMW KLUB OPOLE przy okazji Opolskiego Sprintu organizuje swoją cykliczną imprezę czyli ZLOT BMW...

Na marginesie- ja i brat (forumowy Camel) nie jesteśmy już członkami BMW KLUBu OPOLE od 2006 roku,

jednak z kolegami beemkowymi mamy dobre (lub w miarę dobre) relacje.

Dlatego mnie o zlocik proszę nie pytać bo niestety sama nic dokładnie nie wiem.

ja swoje wjazdowe 40zł zamieniłem wczoraj na karton Desperadosa i przez weekend poddam go utylizacji :lol: :drunk:

Każdy ma własne prawo do wyboru i nie neguję tego :)

Napij się też za nasze zdrówko- brat pamięta do dzisiaj kto Mu pomógł jak wpadł w zaspę śnieżną na nielegalu beemkowym w Skarbimierzu w styczniu 2007 uklon_bmw bmw_beer

ile płaci np. Opel + 4 osoby na pokładzie ??

Kurde... dla mnie to pogrzane te ceny wjazdowe pytanie_bmw i sama nie wiem już jak się to liczy przez to że zaczęliście to rozkładać na czynniki pierwsze :roll: ale jeśli się nie mylę i jeśli dobrze policzyłam to 100zł jeśli będą to 4 dorosłe osoby :)

Uczestnicy zlotu BMW maja mozliwosc wejscia na 1/4 czy do tego trzeba doliczyc jeszcze 25zl od osoby ?

Bez przesady kolego :? widać że nie byłeś na imprezie sprincikowej organizowanej przez Automobilklub Opolski bo wiedziałbyś że cena jest jedna na bramce za wjazd na imprezę czyli na 1/4 mili i zlot BMW.

Dalej czekam na info odnosnie tych cen na zlot :(

To zadzwoń sobie do koordynatora zlotu BMW a nie czekaj na odpowiedź na forum bo skąd niby ludzie stąd mają cokolwiek wiedzieć

skoro BMW KLUB OPOLE nie postarał się by regulamin zlotu pokazać przez imprezą... :lol:

No chyba że wolisz zaglądać do tego tematu i sprawdzać czy już coś wiadomo, lub czy ktoś odpowie na Twoje pytanie... to powodzenia :lol: <bmw_4>

Ja wjadę sam to chyba 10złociszy mi policzą8) , a czy np ktoś wpadnie sporą X5 a drógi małym compaktem to cena taka sama

Rozbawiają mnie do łez takie pytana <bmw_4> :?

Zostawiłam namiary na koordynatora zlotu- z takimi wymysłami, przykładami których jest tysiące najlepiej do Niego dzwonić.

Pozdrawiam forumowych kolegów i życzę udanego weekendu majowego :gril:

Edytowane przez Wiewióra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc ja już dotarłem do domu. Szkoda, że od nas było tak mało osób, bo zlocik naprawdę udany. Zdjęcia to trzeba zaczekac na Bastarsa lub Nema, bo Oni mieli aparaciki :) , ja swojego niestety zapomniałem. Pod względem bezpieczeństwa i organizacji to o 100% lepiej niż w Krzywej. Jak dla mnie było ok. Był grillek i miłe towarzystwo. Dzięki za spotkanie, i do następnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojecia niemam ile wjazd bo za 3 osoby w aucie zaplacilem 20zl...

Wsumie to strasznie malo fot zrobilem a bylo wiecej ciekawych aut. Mlodych i gniewnych tez niebrakowalo upalali sobie z boczku na szczescie wmiare bezpiecznie. Ochrona robote robila, tasiemki byly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...