Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ile ludzi- tyle opinii.

Jednym się podobało, innym nie.

Inny punkt patrzenia jest stojąc na starcie, niż z za bariery.

Więcej bawarek się zjechało niż rok temu, kilka klubów z Polski pofatygowało się do Kamienia Śląskiego.

Spiker moim zdaniem do bani- nie potrafił nawet opisać furaków stojących na kresce,

mówił tylko jakie auto stoi i jaki ma numer więc moim zdaniem wielka lipa z tym spikerem i duża pomyłka... chyba wzięli Go z pierwszej łapanki.

Moje zdanie jest takie że impreza pod względem organizacyjnym zrobiona została o wiele lepiej niż rok temu.

Na lotnisku byłam od rana więc wiem jak to wyglądało od podstaw- myślałam że poranna pizgawica i deszcz odstraszy kibiców i zawodników

ale na szczęście obeszło się bez ulewy.

Fajnie że samochód nie sprowadzał zawodników po przejeździe wszystkich aut w klasie,

tylko tym razem sami śmigali bokiem a następni lecieli już na prostej więc zaoszczędzony czas.

Czerwone Evo miażdżył i duży szacun kieruję do kierowcy tego Miśka.

Tigra też wymiatała, Pani z czerwonej beemki niestety kilka razy nie umiała wystartować-

może za rok lepiej Jej pójdzie.

Wrażenia z przejazdu takim drifcikiem- bezcenne tak jak to było rok temu z Ogniem

który może by się pojawił na lotnisku gdyby nie fakt że za dużo zaśpiewał sobie za przybycie.

Foty i filmy zapodam później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, ja tam fajnie spędziłem czas , atmosfera , fajne fury, browarek:drunk: muzyczka i grill-extreem:gril:

dscf1339kopia.jpg

dscf1323kopia.jpg

szkoda tylko ,że więcej Nas bimerów nie zawitało do Kamienia śląskiego<bmw_2>

a teraz kilka fotek z imprezy:

na pierwszy ogień poszła 330D 303km/700Nm konkurencja dla EDU:twisted:

dscf1316z.jpg

razem zgodnie stwierdziliśmy ,że autem zlotu była ta oto ''PANI''

dscf1333kopia.jpg

no i kilka ciekawszych:

dscf1340kopia.jpg

dscf1338kopia.jpg

dscf1335kopia.jpg

dscf1334kopia.jpg

dscf1332kopia.jpg

dscf1329kopia.jpg

dscf1328kopia.jpg

dscf1327kopia.jpg

dscf1326kopia.jpg

dscf1325kopia.jpg

dscf1324kopia.jpg

dscf1322kopia.jpg

dscf1321kopia.jpg

dscf1320kopia.jpg

dscf1319kopia.jpg

dscf1318kopia.jpg

dscf1317kopia.jpg

Edytowane przez BASTARS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bastars fajnie, ze uzupelniles galerie. Ja osobiscie zaluje, ze mimo ze nie potrfie ruszac swoim traktorem to niewystartowalem na cwiartke. Pierwsze 3 miejsca zajely naprawde mocne piece opalowe ale mimo wszystko mozna bylo startowac. Edu mogl by tam pucharek moim zdaniem zdobyc.

PS.

Nem to pisal :P

PS2.

Apropo tych filmokow co Wiewiora wrzucila. Dobrze, ze te e30stki latajace bokami nieporozbijaly sie przy zmianie pasazerow. Bylo kilka cieplych sytuacji.

Edytowane przez Edka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...