Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Przykro mi bardzo, ale muszę zrezygnować z wyjazdu. Próbowałem załatwić sobie wolne i w rezultacie od wczoraj mam nocki, wcześniej myślałem, że dam radę pojechać po nocce jednak niestety nie - za duży deficyt w spaniu. Zatem do zobaczenia na następnym spocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 145
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przykro mi bardzo, ale muszę zrezygnować z wyjazdu.

W takim więc razie my z Młodą też odpadamy. Szkoda zimówek które mam obecnie na aucie :(

P.S. Jednak znalazła sie dobra dusza poza Sebą która nas zabierze. Dzięki ;)

Edytowane przez Forest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dotarliśmy do domu z małą przerwą na obiad ;) czoło zjarane masakra jak po każdym zlocie teraz siedzę i sączę naszą nagrodę bmw_beer za pierwsze miejsce

dzięki wszystkim którzy byli<bmw_2> i niech żałują tradycyjnie już ci co odpuścili <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wraz z Edka dziekujemy wszystkim za super zabawe. Zlot byl bardzo udany i wrecz za smieszne pieniazki oby wiecej takich :) Chlopai sie naprawde postarali zapewniajac mnustwo atrakcji i kupe smiechu i zabawy. Ci co mogli a nie przyjechali moga bardzo zalowac :P

Ponizej zdjecia naszych klubowych championow. Niestety wiecej fotek juz nieposiadam bo w najzwyklejszy sposob niewyszly z prostej przyczyny na***alem sie :P

http://imageshack.us/photo/my-images/546/zdjcie0257p.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/90/eduu.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/855/edka.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/534/dyplomj.jpg/

zdjcie0257p.jpg

eduu.jpg

edka.jpg

dyplomj.jpg

dyplomj.jpg

edka.jpg

eduu.jpg

zdjcie0257p.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagród tym razem pozgarnialiśmy całkiem sporo , chyba sam Edu zebrał 3szt :)

ogólnie impreza rewelacyjna , Południowcy spisali się na 6tkę :drunk: wszystko było zapięte na ostatni guzik za co serdecznie im dziękuję :D

Fotek trochę zrobiłem ale to już wrzucę na spokojnie albo coś pod wieczór albo jutro w ciągu dnia :D

Dzięki dla Wszystkich obecnych z Maxbimmer'a :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie wszystkim za super impreze :D jak pisal Marcin, wszystko bylo dopiete na ostatni guzik- Poludniowcy zorganizowali wszystko na tip top. atmosfetka oczywiscie super, czas rozplanowany sensownie i pogoda dopisala :D

do domu wrocilismy z Daria okolo 00.15 ale cala droga zalowalismy ze nie moglismy zostac na noc :( i dlatego juz nie mozemy doczekac sie nastepnej takiej imprezy :D jeszcze raz wielkie dzieki za wspolna zabawe i do zobaczenia w sobote i niedziele :D

kilka fotek ode mnie (ale doslownie kilka bo nie chcialem Mordulcowi wstydu robic) :dance:

201106111275001.jpg

Uploaded with ImageShack.us

201106111279001.jpg

Uploaded with ImageShack.us

201106111280001.jpg

Uploaded with ImageShack.us

201106111283001.jpg

Uploaded with ImageShack.us

201106111286001.jpg

Uploaded with ImageShack.us

201106111287001.jpg

Uploaded with ImageShack.us

201106111289001.jpg

Uploaded with ImageShack.us

201106111290001.jpg

Uploaded with ImageShack.us

201106111292001.jpg

Uploaded with ImageShack.us

201106111291.jpg

Uploaded with ImageShack.us

201106111293001.jpg

Uploaded with ImageShack.us

201106111296001.jpg

Uploaded with ImageShack.us

201106111305001.jpg

Uploaded with ImageShack.us

ogolnie za jakosc zdjec przepraszam ale robione byly telefonem. a teraz zdjecie zlotu: :D

201106111303001.jpg

Uploaded with ImageShack.us

aha, nie wiem jak reszta ale ja wygladam jak pol murzyn i pol indianin :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...