Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 145
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Mordulec

Tak jak Forest napisał , trzeba mieć trochę zapasu żeby być tam na 10:00

Na autobana wbijamy wspólnie z ekipą z Grupy Zachód .... zbiórka tradycyjnie pod Decathlonem około 8:30 a wyjazd 8:45 tak żeby spokojnie kolumną dolecieć na 10:00 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
Każdy uczestnik przebywająca na terenie Zlotu zobowiązany jest do posiadania identyfikatora, który otrzyma przy wjeździe/wejściu, warunkiem jest wpisanie się na listę uczestników do 03.06.2011r. w przypadku braku identyfikatora, osoba zostanie wyproszona z terenu spotkania.
Listy na forach zostały zamknięte.
sorki ale chyba popełniłem małą gape wpisałem się sam chcę zabrac żone córkę myslęze niebędzie problemu

No to chyba jednak masz problem z tego co wiem to Południowcy już zamówili identyfikatory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wyczytałem to jest jakiś ośrodek na tym lotnisku czyli problemu z energią elektryczną chyba nie będzie ?? jakąś kawkę sobie zrobić,

miały być też wzory oświadczeń chyba do wydrukowania podobnie jak w gostyniu skąd to mam pobrać ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wyczytałem to jest jakiś ośrodek na tym lotnisku czyli problemu z energią elektryczną chyba nie będzie ?? jakąś kawkę sobie zrobić,

miały być też wzory oświadczeń chyba do wydrukowania podobnie jak w gostyniu skąd to mam pobrać ??

Regulamin - Oświadczenie - http://www.przeklej.pl/plik/regulami...c-002afb3f56jo

Stąd można pobrać :)

Mógłby ktoś więcej wydrukować, by przed imprezą wypełnić - drukarka mi padła. Z góry dziękuję.

My mamy dwie sztuki, więc jedną odstąpimy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka mała wskazówka dla dojeżdżających od strony Wawelna - http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=&loc=46-070%20Polska%20Nowa%20Wie%C5%9B&Submit=Szukaj&src=1&cId=&sId=&x=0&y=0 w Polskiej Nowej Wsi przed samym kościołem droga w prawo i cały czas prosto, po wjeździe do lasu 200/300m z prawej będzie brama wjazdowa <bmw_1>tam już nas zobaczycie ... żeby wjazd przebiegał płynnie - oświadczenie podpisane przez wszystkie osoby znajdujące się w pojeździe + 20 zł od samochodu, każdy otrzymuje identyfikator i udaje się na plac gdzie rozlokujemy samochody :wink:

Do soboty :grill:

Edytowane przez Cuba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...