Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mordulec

Ostateczne ustalenia wyglądają następująco :

Data - 22 maj 2011 (niedziela)

Godzina - 15:00

Miejsce - Bielany Wrocławskie - Parking obok Electro World

Harmonogram III:

- krótka odprawa dotycząca harmonogramu zawodów oraz rejestracja uczestników

- rozpoczęcie zawodów

- bieg kwalifikacyjny każdej z 3 grup(decydujący o pozycji startowej w półfinale)- 8 min.

- półfinał A – 8 min.

- półfinał B – 8 min.

- bieg finałowy- 10 okrążeń

- przejazdy rekreacyjne dla chętnych osób- 20min. / opcjonalnie

Łączny koszt imprezy zawiera:

- koszt wynajmu toru na wyłączność – 8 gokartów 960 zł / 1h 960,-

- puchary dla trójki zwycięzców oraz dyplomy / opcjonalnie 250,-

- organizację imprezy wliczono

- obsługę imprezy wliczono

- dodatkowe 20min. jazdy na przejazdy rekreacyjne / opcjonalnie 320,-

Łączny koszt 960,-

Podane ceny są cenami brutto.

Mamy nadzieję, że nasza oferta sprosta Państwa oczekiwaniom. Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i

sugestie.

To jest propozycja, ale możemy zrezygnować z dyplomów/pucharów czyli minus 250 zł oraz jak się nie uzbiera 24 osób to możemy odpuścić sobie te 20 minut jazdy na relaksie wtedy by było

710zł - 320zł = 390zł do podziału na liczbę uczestników czyli jakby nawet było 10 jeżdżących to wychodzi 40zł na łebka tylko z czasem trzeba jakoś sprawiedliwie podzielić godzinę na 10 osób.

Cena od osoby nie powina przy takiej opcji przekroczyć 30-35 zł przy liczbie osób 24.

Na listę wpisują się wyłącznie osoby (każda osoba pod jednym numerem) które na 100% będą jeździły gokartami :

1.Mordulec

2.Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Mordulec
a jeżeli ja się pisze tylko na jazdę rekreacyjną bo nigdy wcześniej nie jeździłam, też mam się na listę wpisywać??

Ja coś widzę że to chyba tylko będzie jazda dla rekreacji , tylu chętnych było a teraz co 5 osób ??

1.Mordulec

2.Paweł

3.Forest

4. Korni

5.Edka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

01. Mordulec

02. Paweł

03. Forest

04. Korni

05. Edka

06. Nem

07. Maltarn

08. Kozin

09. Sulek

http://www.groupon.pl/deals/wroclaw?nlp=&CID=PL_CRM_96_0_0_0&utm_source=Deal_general_newsletter&utm_medium=All_Cities&utm_content=Initial_Version&utm_campaign=Varies

Kolejna promocja w Siechnicach, tym razem dużo lepsza niż na okaziku ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.groupon.pl/deals/wroclaw?...ampaign=Varies Kolejna promocja w Siechnicach, tym razem dużo lepsza niż na okaziku ;(

To co moze wybierzemy sie ekipa na mala monze w niedziele 29 maja ? w sumie warto bo pol godziny jazdy dla kazdego za 5 dyszek to chyba duzo lepsza oferta niz ta na bielanach :) z checia bym i w ten weekend pojechal z wami ale niestety nie bedzie mnie we wrocu :/ nie nalegam ale przemyslcie czy nie zmienic oferty i poleciec tydzien pozniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

01. Mordulec

02. Paweł

03. Forest

04. Korni

05. Edka

06. Nem

07. Maltarn

08. Kozin

09. Sulek

My jednak odpadamy ze względu na kaskę.

Kupiłem żonie corsę a dziś odebrałem E30 z serwisu i suma rachunków mnie przytłacza :/

Przepraszam najmocniej za zamieszanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...