Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Mordulec
Przewidujemy coś w razie deszczu, czy żeby waliło się i paliło i tak się spotykamy??

Kurna bez względu na słońce deszcz i śnieżyce jakoś będziemy jeździć .... Robert nie marudzi jak musi na WET'ach jeździć po torze , zresztą w kasku będziesz to włączysz sobie wycieraczki :drunk:

A co do głosujących i frekwencji to lekka abstrakcja wyszła , ale to już chyba takie nasze realia w każdym razie jutro o 15tej spocik na Bielanach kto chce jeździć ten będzie jeździć kto chce się po prostu spotkać to też zapraszamy :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
Mordulec nie złość się, pytam, bo ja i tak przyjadę. Lubię być przygotowany na każdą okazję.

Ale ja się nie złoszczę , jaja sobie robię bo pogoda ma być dzisiaj mega wyczesana , opalimy się jak indianie bo ma nieźle przypiekać :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

Za***ioza , tor całkiem niezły można było polatać :drunk: jeździliśmy po 2 grupy po 5 gokartów i zabawa była przednia , trzeba to koniecznie powtórzyć :drunk:

Zaraz pozrzucam fotki z aparatu i ogarnę trochę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na kolejne propozycje. Następnym razem możemy wybrać się do Siechnic, więcej osób będzie miało porównanie i na 3. spocik już wybierzemy sobie co nam bardziej odpowiada, no chyba, że na 3. spociku na knedle się wybierzemy, tylko tam obowiązkowe OC :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za spotkanie :)

Kilka fot ode mnie, to co ustrzeliłem telefonem :P

[ATTACH=CONFIG]14691[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]14692[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]14693[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]14694[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]14695[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]14696[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]14697[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my takze dziekujemy za za***iste:lol: spotkanie bylo cieplo to prawda tor byl wymagajacy ale warto bo tor w siechnicy jest rowniutki

malym minusem byl kart z num 3 byl wyraznie slaby a i obsluga tez mogla by wykazac nieco wiecej incjatywy jak ktos mial problemy z banda

a nie ograniczyli sie do dolewania paliwa i kasowania siana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...