Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

obiektyw super, ale do takich ujęć by się przydała jakaś mniejsza ogniskowa, żeby szerszy obszar objąć to i zdjęcie będzie znacznie ciekawsze

te wykonałem bez większego przykładania się w rewalu w maju tego roku.

[ATTACH=CONFIG]31268[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]31272[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]31269[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]31270[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]31271[/ATTACH]

obiektyw sigma 24-70mm f 2.8/3,5

mam jeszcze szerokokątny obiektyw vivitara ale akurat nie miałem go przy sobie

Jako że najlepszy aparat to ten który masz przy sobie... :) to nim właśnie zrobiłem zdjęcia. Co do Twoich zdjęć to na pierwszych trzech nie ma poziomu a to pierwsze rzuca się w oczy. Poza tym mógłbyś zastosować tam odległość hiperfokalną. Wtedy wszystko na zdjęciu byłoby ostre. Przy małej głębi ostrości musisz wybrać coś ważniejszego. A tak krajobraz byłby zrównoważony. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 11 miesięcy temu...

Witam nadwornych fotografów ! Potrzebuje kogoś kto wykona dla mnie sesje salonu kosmetycznego (raczej małe pokoje) oczywiście odpłatnie. Wszystkich zainteresowanych prosze o przesłanie zdjęcia jakiegoś niewielkiego pokoju oraz cenę za taka sesje na mxsiwek@gmail.com pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Ostatnio rano wrocilem z roboty, jeszcze po myjce i fajnie sloneczko zapodawalo jakos i strzeliłem telefonowym kalkulatorem pare fotek. Tak wiem zdj jak zdjecia hahahah ale mi sie jakos spodobaly :P narobilem ich 120szt. Ale nie bede wrzucal wszystkiego haha

Jeszcze jakies z Ustki i Torunia :)

20160915_064742.jpg

20160915_064928.jpg

20160915_065147.jpg

20160915_065205.jpg

20160902_092718.jpg

20160902_094435.jpg

20160902_102939.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 8 miesięcy temu...
  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...