Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 142
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

wielkie dzieki wszystkim za swietna zabawe :D mam nadzieje ze dzieciaki tez sa zadowolone. dzieki chlopakom z mojego teamu za wspolna gre :D konkurencja byla za cienka :D Forest fotki niezle, ale jak zobaczylem ta to 10 minut sie smialem :D jak bede mogl chodzic to do zobaczyska jutro :D

mecz.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dziękujemy za spotkanie w miłej atmosferze :dance:

Dziękuje wszystkim darczyńcom, którzy swoją wpłatą przyczynili się do paczek dla wychowanków Domu Dziecka, jak zwykle jesteście niezawodni uklon_bmwuklon_bmwuklon_bmw

Podziękowania dla Młodej i Foresta za zorganizowanie akcji i kontakt z Panią Małgosią <bmw_2> Forestowi dodatkowio za możliwość skorzystania z pikniku

Toyoty uklon_bmw

Nasz młody pasażer uznał, że szkolenie, w którym uczestniczyli trwało zdecydowanie za krótko,bo było bardzo ciekawe, zrozumiałe, ale nic nie pamiętał :D

Ale i tak myślę,że największą frajde sprawił im przejazd beemkami na odcinku testowym w Jelczu.

Sama jazda też sprawiła im wiele radości ( kiedyś musimy o tym poważniej pomyśleć :) )

" Proszę Pana a wyprzedzimy jakąś beemkę?" "Proszę Pana a pojedziemy środkiem?" " Proszę Pana,a pojedziemy więcej niż 100 km/h?"- Marcin nie dał się podpuścić lolol

I oczywiście gratuluje kondycji zawodnikom, którzy dzielni reprezentowali barwy Maxbimmera :dance:

I :grill: za pyszne, nieprzypalone kiełbaski :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Proszę Pana a wyprzedzimy jakąś beemkę?" "Proszę Pana a pojedziemy środkiem?" " Proszę Pana,a pojedziemy więcej niż 100 km/h?"- Marcin nie dał się podpuścić lolol

Dziadkowóz :bag::bag::bag: :lol::lol::lol: :P:p:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o kwestie finansowe, to :

Lista wpłat:

1. Poprzednia akcja 238 zł

2. Pola & Mordulec

3. Jaro-D1

4. Młoda & Forest

5. Madziulka & Krzysiek

6. Madzia & Dziki

7. Tazunio & Ewa

8. Katarzyłka & Kosa

9. BASTARS

10. korni8808

11. Jacek8

12. Staszek

Razem: 660 zł uklon_bmwuklon_bmwuklon_bmw

Po odliczeniu wszystkich zakupów, tj: Biedronka 316 zł, Carrefour 100 zł, dzis rano owoce Biedronka 38 zł, truskawki 28 zł.

660-316-100-38-28 = 178 zł i tyle też zostaje nam na kolejną akcję :):dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Proszę Pana a wyprzedzimy jakąś beemkę?" "Proszę Pana a pojedziemy środkiem?" " Proszę Pana,a pojedziemy więcej niż 100 km/h?"- Marcin nie dał się podpuścić

.... co ja tutaj będę się tłumaczył .... napiszę w ten sposób .... na nikim nie można tak polegać jak na własnej żonie :lol: :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam pod razu pewną propozycję. Nasz kolega Kosa przekazał dzieciakom kierownicę do gier. Super sprawa ale...kompy które mają są w słabej kondycji. Myślę, że fajnie by było gdybyśmy podczas następnej akcji zebrali dla nich pieniążki na Playstation2 i grę GranTurismo. Playa można teraz wyrwac za jakieś 400 zł (nówka sztuka, nieśmigana).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam pod razu pewną propozycję. Nasz kolega Kosa przekazał dzieciakom kierownicę do gier. Super sprawa ale...kompy które mają są w słabej kondycji. Myślę, że fajnie by było gdybyśmy podczas następnej akcji zebrali dla nich pieniążki na Playstation2 i grę GranTurismo. Playa można teraz wyrwac za jakieś 400 zł (nówka sztuka, nieśmigana).

Dobry pomysł , myślę że przy następnej akcji możemy coś takiego im sprezentować :)

.... porcja fotek z dzisiejszych zmagań :D

th_DSCN6933-1.jpg

th_DSCN6913-1.jpg

th_DSCN6908-1.jpg

th_DSCN6892-1.jpg

th_DSCN6887-1.jpg

th_DSCN6873-1.jpg

th_DSCN6871-1.jpg

th_DSCN6863-1.jpg

th_DSCN6852-1.jpg

th_DSCN6842-1.jpg

th_DSCN6838-1.jpg

th_DSCN6815-1.jpg

th_DSCN6812.jpg

th_DSCN6807-1.jpg

th_DSCN6799.jpg

th_DSCN6796-1.jpg

th_DSCN6795-1.jpg

th_DSCN6784-1.jpg

th_DSCN6781-1.jpg

th_DSCN6766-1.jpg

Edytowane przez Mordulec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam pod razu pewną propozycję. Nasz kolega Kosa przekazał dzieciakom kierownicę do gier. Super sprawa ale...kompy które mają są w słabej kondycji. Myślę, że fajnie by było gdybyśmy podczas następnej akcji zebrali dla nich pieniążki na Playstation2 i grę GranTurismo. Playa można teraz wyrwac za jakieś 400 zł (nówka sztuka, nieśmigana).
Jak ma to być PS2 to ja daję od siebie Gran Tourismo 4 :wink:
  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam pod razu pewną propozycję. Nasz kolega Kosa przekazał dzieciakom kierownicę do gier. Super sprawa ale...kompy które mają są w słabej kondycji. Myślę, że fajnie by było gdybyśmy podczas następnej akcji zebrali dla nich pieniążki na Playstation2 i grę GranTurismo. Playa można teraz wyrwac za jakieś 400 zł (nówka sztuka, nieśmigana).

Super pomysł Sebo. Ja jestem za :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także dziekuję za spotkanie :) i za mile spędzony dzień.Oby takich było tylko więcej i więcej.

Mam nadzieję ze dzieci są zadowolone ze spotkania z nami :)

Poli dziekuje za zrobienie zakupów, przygotowanie paczek, Twojej teściowej za ciasto które było przepyszne !! <mniam>

Jarkowi wielkie dzieki za przywiezienie koszulek i haftu dla dzieci :)

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia dziś na Redeco :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...