Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chodzi o piknik Toyoty, fajna sprawa, jeżeli zgodzą się na naszą obecność :) Dużo atrakcji, przejazd beemkami- dla nich bezcenne :dance:(zajefajna jest ta ikonka :D ).

Ze Skarbimierzem byłabym ostrożna, nie wiem nie byłam tam dawno, ale z tego co pamiętam to bywa tam niebezpiecznie, czy na pewno chcemy brać na siebie aż taką odpowiedzialność?

Zawsze możemy spędzić z nimi Dzień Sportowca, zrobić grilla i na koniec przewieżć ich po Oławie.

Mogę się mylić, ale może oni chcą się pokazać, poczuć się "gospodarzami", może nie powinniśmy im tego odbierać? To są moje takie przypuszczenie, mogę się mylić.

Zaprosili nas na Dzień Sportowca, może warto to uszanować?

Jeżeli macie inne zdanie, zrozumiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 142
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mogę się mylić, ale może oni chcą się pokazać, poczuć się "gospodarzami", może nie powinniśmy im tego odbierać? To są moje takie przypuszczenie, mogę się mylić. Zaprosili nas na Dzień Sportowca, może warto to uszanować? Jeżeli macie inne zdanie, zrozumiem

Pola, masz rację, coś w tym jest. Może zwyczajnie chcą z nami pograć w piłę i inne tam, mogło by okazać się nietaktem z naszej strony gdy zmienimy ich plany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pola, masz rację, coś w tym jest. Może zwyczajnie chcą z nami pograć w piłę i inne tam, mogło by okazać się nietaktem z naszej strony gdy zmienimy ich plany...

Coś wtym jest, ale skoro Forest jest z nimi w kontakcie, to niech najwyżej podpyta na jaką rozrywkę tak naprawdę mają ochotę, chociaż z doświadczeń z DD w Namysłowie wiem, że tym dzieciom naprawdę niewiele trzeba do szczęścia..., dlatego podejrzewam, że każda opcja je ucieszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możemy spędzić z nimi Dzień Sportowca, zrobić grilla i na koniec przewieżć ich po Oławie.

I to będzie najlepsze rozwiązanie. Jeśli Toyota się zgodzi na naszą obecnośc to super, jeśli nie trudno ;) Pogramy w piłę/siatę/kosza/jakieś zawody sportowe dla najmłodszych, następnie tak jak proponuje Pola - grill, przejażdżka po Oławie i dzień zleci ;)

Kosa jak możesz to przygotuj te wypasione dyplomy które rozdawaliśmy na Mokołajkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę się mylić, ale może oni chcą się pokazać, poczuć się "gospodarzami", może nie powinniśmy im tego odbierać? To są moje takie przypuszczenie, mogę się mylić.

Zaprosili nas na Dzień Sportowca, może warto to uszanować?

popieram Pole i Foresta. mi tez wydaje sie ze skoro to dzieciaki zaprosily nas to oni sa tu organiatorami a my goscmi- czyli calkiem odwrotnie jak w grudniu. podejrzewam ze zapraszajac nas maja ju ustalony "plan dnia" i przebieg spotkania. wydaje mi sie ze nie powinnismy im tego zabierac a swoja droga ciekaw jestem co przygotowali :D a zawsze na koniec spotkania mozna dzieciaki przewiezc bm-kami w jakiejs kolumnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, mamy zgodę na nasz udział w pikniku mojej firmy. Dzisiaj moja koleżanka z pracy będzie dzwoniła do p.dyrektor z Domu Dziecka by ustalić szczegóły, wypytać o ilość dzieciaków, itd. Szykuje dla nich jakiś prezent ;). Prośba z jej strony jest taka by nie afiszować się z jakimiś flagami BMW itd. Każdy wie o co chodzi ;) O zachowaniu odpowiedniego poziomu kultury nie muszę chyba przypominać. Możemy tam być już o 11.00. Dzieciaki wezmą udział w zabawach z animatorami, przejdą szkolenie "Co to jest energia odnawialna", zjedzą sobie kiełbaski z grilla. O 13.00 rozpoczyna się konkurs na budowanie z kartonów samochodów. Moja propozycja jest taka byśmy w tym momencie piknik opuścili (g.13.00). Konkurs jest dla rodziców z dziećmi. Niechciałbym by któremuś z naszych małych przyjaciół zrobiło się smutno - tamci mają mamę i tatę a ja nie :( Chociaż z drugiej strony możemy wykonać taki model auta wszyscy razem, jako jedna grupa - niestety musi to być Toyota. Następnie lecimy do Domu Dziecka i rozpoczynamy zawody sportowe. Pasuje Wam taka propozycja?

P.S. Pola dzisiaj prześlemy z Młodą klika groszy dla dzieciaków.

Edytowane przez Forest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że godzina 13, na opuszczenie pikniku Toyoty i wybranie się na zawody sportowe do DD, jest odpowiednia :)

Podoba mi się taki plan :dance:

Dobrze, że Twoja koleżanka zadzowni do p. Małgosi, bo ważniejsze jest to czy wychowankom też taka propozycja przypadnie do gustu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Pola dzisiaj prześlemy z Młodą klika groszy dla dzieciaków.

Dobrze, czekam :)

Pozostałych również zachęcam do wpłat dla wychowanków DD :dance: zawsze będzie im milej, jak dostaną troszkę słodyczy :)

Lista wpłat:

1. Poprzednia akcja 238 zł

2. Pola & Mordulec

3. ....

Razem : 288 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o wpisywanie w tytule przelewu swojego nick'a, bądź jeżeli ktoś chce być anonimowy, to proszę o informację na PW.

Lista wpłat:

1. Poprzednia akcja 238 zł

2. Pola & Mordulec

3. Jaro-D1

4. ...

Razem 323 zł

Edytowane przez Pola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat ogólnie bardzo fajny, jestem jak najbardziej ZA. Możliwość spotkania się z naszymi przyjaciółmi jest ok.

Ale tak sobie pomyślałam że tam jest sporo dzieci w wieku od 14/15lat wzwyż, niektóre z nich widuje w szkole średniej. Obawiam się że może ich to nieza bardzo interesować . Większość z was na pewno pamięta spotkanie "Mikołajkowe" wtedy troche tej młodzieży siedziało i nie brało udziału w naszych zabawach. Być może i tym razem tak będzie.Tak jak moi poprzednicy, uważam, że skoro DD zaprosił nas do siebie to może skorzystajmy my z ich zaproszenia tak jak oni skorzystali z naszego, nie zmieniając niczego w naszym zaplanowanym dniu. A przy kolejnym spotkaniu wymyślimy coś wszyscy razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jakos te 2 godziny wytrzymają. A szkolenie na temat energii odnawialnej może byc ciekawe dla wszystkich. Napewno ucieszą się z przejażdżki autami. Dzwoniłem dziś do p.Małgosi, moja koleżanka z pracy dzwoniła do p.dyrektor, wszystko jest poustawiane. W ośrodku będziemy spowrotem okołom 13.30. To mnóstwo czasu by pograc w piłę, kosza, badbintona, zorganizowac jakieś zawody dla najmłodszych, zrobic grilla, itd, itd ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P. Małgosia mówiła ze grilla beda mieli i kiełbaski także, więc o to sie nie ma co martwic.

Częśc z tych pieniędzy które zbierzemy mozna przeznaczyc na napoje i postawic na szwedzkim stole.

Wszystko jest zaplanowane i ustalone z P. Małgosią,także się nie martwic :) Stały kontakt, telefony dzwonią codziennie:) Zarówno my do P.Małgosi jak i na odwrót.

Bliżej spotkania napisze szczegóły imprezy z naszymi przyjaciółmi :)

Jedno Ale... wyjazd do Toyoty na imprezę wypali, jeśli zbierze sie wystarczająca ilosc aut by zabrac wszystkie dzieci.

Do końca tygodnia mam znac ile dokładnie dzieci w tym dniu bedzie w "domu" .

Edytowane przez Młoda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Forest & Młoda & Junior

2. GoLaBeK i Ania (Jak będziemy w polsce na 85 %)

3. Micnic&Mica&Kacper

4. Mati & Daria

5 .Energy & Basia & Adriano

6. Pola & Mordulec

7. BatonMW

8. Jaro-D1 (po 15.00)

9. Bastars (po 15.00)

10. Łukasz e38 (był na kilku spotach)

11. Dwóch ASÓW ode mnie z firmy E46 (dwóch bliźniaków wymiatających w piłę)

Edytowane przez Forest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na kilka dni zbiórki to naprawdę za***isty wynik. Napewno te pieniądze zostaną właściwie wykorzystane. Ale oprócz prezentów, słodyczy, itd. potrzebujemy zawodników do gry. I to sporek ilości bo zmiany na boisku jak zakładam będą potrzebne co kilka minut (może poza bramką). W związku z tym wciąż żywię nadzieję, że lista osób chętnych do udziału w spocie się zwiększy lolollolollolollolollolollolollolollolollolollolol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...