Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Mam włączoną opcję świateł dziennych i zauważyłem, że po przekręceniu stacyjki światła się włączają i chyba poziomują?!. Wiązka świateł wykonuje ruch góra dół. Czy to oznacza ze mam automatyczne poziomowanie nie mając xenona bo mam zwykłe lampy..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi.

Znalazłem w dobrej cenie LCM III LWR i zastanawiam się czy był by problemy gdyby zastąpić nim LCM III "man LWR"(być może ja mam taki ale sprawdzę przy następnej okazji)? Jeżeli dobrze zrozumiałem to jeden ma automatyczne poziomowanie a drugi manualne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi.

Znalazłem w dobrej cenie LCM III LWR i zastanawiam się czy był by problemy gdyby zastąpić nim LCM III "man LWR"(być może ja mam taki ale sprawdzę przy następnej okazji)? Jeżeli dobrze zrozumiałem to jeden ma automatyczne poziomowanie a drugi manualne...

Z tego co wiem, to kwestia kodowania i man LWR można przekodować na LWR.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykłe lampy bez soczewki na żarówki H7 Grześ widziałeś ? Czy to może były soczewki przygotowane fabrycznie pod xenon wtedy mogłyby mieć już poziomowanie,albo były xenony i ktoś lampy zmienił na zwykłe i silniczki chodzą bo poziomują :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

świtła odprowadznia do domu,możemy ustawiś,które chcemy

HEIMLEUCHTEN_AL : - odprowadanie światłami mijania

HEIMLEUCHTEN_BL : - odprowadzanie STOPami

HEIMLEUCHTEN_BLK : - odprowadzanie kierunkowskazami.

HEIMLEUCHTEN_FL : - odprowadzanie drogowymi

HEIMLEUCHTEN_FUNKSCHL : - odprowadzanie po zamknięciu pilotem

HEIMLEUCHTEN_KL58G : - odprowadzanie światłami wewnętrznymi (+popielniczka, słupki itp.)

HEIMLEUCHTEN_KZL : - odprowadzanie oświetleniem tablic rej.

HEIMLEUCHTEN_NSL : - odprowadzanie tylnymi przeciwmgielymi

HEIMLEUCHTEN_NSW : - odprowadzanie halogenami

HEIMLEUCHTEN_RFS : - odprowadzanie światłami cofania

HEIMLEUCHTEN_SL_H : - odprowadzanie tylnymi postojówkami

HEIMLEUCHTEN_SL_V : - odprowadzanie przednimi postojówkami

koledzy takie pytanie,

jeśli nie widzę u siebie opcji : HEIMLEUCHTEN_FUNKSCHL : - odprowadzanie po zamknięciu pilotem

czy mogę dopisać sam fizycznie, czy będzie to działało, żeby z pilota mnie odprowadzało,a nie pociagnięciem ''długimi" światłami?

z gory dzięki i pozdr.

Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to może być jeśli u mnie nie działają mimo, że są podłączone i wszystko powinno być ok? Dzisiaj rano próbowałem włączyć i nic, a wczoraj wszystko było ok. Zarówki też ok.

Co to za fala ostatnio swiezakow rejestrujących się tylko w celu otrzymania informacji? Podaj model, rok samochodu chociaż jak zadajesz pytanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za fala ostatnio swiezakow rejestrujących się tylko w celu otrzymania informacji? Podaj model, rok samochodu chociaż jak zadajesz pytanie
Ale dobrze niech grzebią i programują. Jak spieprzą jakiś sterownik i będzie trzeba programować moduły na stole to szybko dowiedzą że się nie opłacało majstrować :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hej,

Wiecie jak i czy da sie ustawić automatyczne składanie lusterek i opuszczanie lusterka pasażera po wbiciu biegu wstecznego w e46 przed lift. To e46 ma elektrycznie sterowane fotele z pamięcią(czytałem gdzieś że to musi być) i oczywiście el. lusterka.

Da radę to ogarnąć BMW scannerem czy trzeba edytować wpisy w NCS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 3 lata później...

Witam.Chciałem  włączyć światła do jazdy dziennej w E65 przed liftem w module LM2C34(opis z NCS Dummy) i dokonałem takich zmian:
VERHALTEN_DRL_TFL_33
drl_h
UNP_TAGFAHRLICHT_ECE_CKM
aktiv
PWM_FL_FKT_DRL_33
wert_02
niestety światła po zakończeniu kodowania zapaliły się tylko do momentu zgaszenia silnika lub wyciągnięciu kluczyka z slotu.Póżniejsze włożenie kluczyka nie spowodował że światła długie w zmniejszonej mocy zapaliły się ponownie.Dodam że kodowałem to po zmierzchu przez NCS Dummy na włączniku w pozycji 0.Miał ktoś może podobny przypadek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...