Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Na Karkonowksiej w serwisie zawołali mi 350 zł za aktywacje świateł do jazdy dziennej ;/

Chciałem się dowiedzieć, którą żaróweczkę w liczniku mam przepaloną - na Karkonoskiej w częściach powiedzieli, że oni nie wiedzą ile jest tam żaróweczek, trzeba podłączyć do kompa. Pytam jaki koszt - 360zł:shock: Wróciłem do domu, sprawdziłem w necie, okazało się 3 żarówki - koszt niecałe 10 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, a może ktoś wie jaka funkcja otwiera dzwi po wyłączeniu silnika? Uruchomiłem sobie funkcje automatycznego zamykania dzwi w mojej e46 tylko za każdym razem muszę drzwi "odryglować ręcznie". Z tego co słyszałem da się ustawić tak żeby same się otwierały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, a może ktoś wie jaka funkcja otwiera dzwi po wyłączeniu silnika? Uruchomiłem sobie funkcje automatycznego zamykania dzwi w mojej e46 tylko za każdym razem muszę drzwi "odryglować ręcznie". Z tego co słyszałem da się ustawić tak żeby same się otwierały.

raczej sie nie da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez tak jest, ze jak sie ustawi automatyczne zamykanie, to zeby otworzyc po zgaszeniu silnika najpierw trzeba raz pociagnac klamke, rygle pojda w gore i pozniej drugi raz dopiero otworza sie drzwi, denerwujace musze przyznac, w Audi mialem tak samo, tyle ze tam pociaglo sie za klamke i juz bylo otwarte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie tak: przy przekręceniu kluczyka w stacyjce (nawet nie muszę odpalać) po paru sekundach wszystkie rygle w dół, a potem po zgaszeniu silnika wszystkie w górę. Jednak, gdy jadę i po drodze kogoś wysadzam i otworzę drzwi to potem się same nie zaryglują i analogicznie gdy zarygluję (po ręcznym odryglowaniu) to potem się nie otworzą. Mam to poprzez alarm, ale myślę, że tak jest logicznie. Gdy automatycznie się ryglują to i automatycznie powinny się odryglować (bo co np. w czasie wypadku??).

Ojciec w USA w Hondzie ma tak, że automatycznie rygluje po przekroczeniu jakiejś prędkości, a potem po wyłączeniu silnika odryglowuje tylko drzwi kierowcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, a może ktoś wie jaka funkcja otwiera dzwi po wyłączeniu silnika? Uruchomiłem sobie funkcje automatycznego zamykania dzwi w mojej e46 tylko za każdym razem muszę drzwi "odryglować ręcznie". Z tego co słyszałem da się ustawić tak żeby same się otwierały.

podjedz na przedmiejska koles mial to samo po odp auta ryglowaly sie drzwi podjechal usunol mu ten motym i bylo git :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sagui,ty masz to poprzez niefabryczny alarm,dla 5oul chodzi o funkcje kodowania,można załączyć zamykanie czasowe,lub po przekroczeniu pewnej prędkości,ale otwieranie,to jak u Czecha,wielu z tym walczyło,być może się da,ale nie znam nikogo,kto by to zrobił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w mojej e 36 tez mam tak że jak wsiadam zapalam auto i po paru sekundach drzwi się ryglują i jak gaszę auto to od razu się odryglowują ale u mnie dzieje się to dzięki dodatkowemu nie fabrycznemu alarmowi Chłopaki powiedzcie mi gdzie będę miał najbliżej żeby ktoś zrobił mi te światła dzienne mieszkam w okolicach Kobierzyc pod Wrockiem Zresztą właściwie odległość nie ma tak dużego znaczenia ty dirty 73 daleko mieszkasz ode mnie ? Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już niektórym z Was wspominałem w połowie tygodnia powinien dotrzeć lapek (stary jednak nie przeżył próby zalania jogurtem, była jeszcze poprawka browarem :D). Pod koniec tygodnia zapraszam E39 i E46 (dzięki Dirty za instrukcje :)) na światła i takie tam. Oczywiście po info na PW lub fon :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, a może ktoś wie jaka funkcja otwiera dzwi po wyłączeniu silnika? Uruchomiłem sobie funkcje automatycznego zamykania dzwi w mojej e46 tylko za każdym razem muszę drzwi "odryglować ręcznie". Z tego co słyszałem da się ustawić tak żeby same się otwierały.

U mnie bylo to aktywne jak kupilem auto.Generalnie po zatrzymaniu albo ciagniesz za klamke raz i dwa otwierasz tylko swoje drzwi.

Jak chcesz otworzyc wszystkie lacznie z klapa to uzywasz guzika obok awaryjnych,on odblokuje wszystkie drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beaver gdzie bedziesz przyjmował interesantów?

w przychodni :) mam prywatną praktykę :)

U mnie bylo to aktywne jak kupilem auto.

trzepię właśnie niemieckie fora - mają kilka dziwnych rozwiązań. Kilku ma opcję zamykania z otwieranym ręcznym tak jak np Tomski, kilku auto się otwiera za sprawą alarmu, kilku ma specjalny moduł podpięty do przycisku ZV w tunelu, ale jest paru gości którzy nie maja żadnych dodatkowych ustrojstw, a autko się otwiera po zgaszeniu silnika. Podobno jest to możliwe do włączenia w poliftach E39, z komputerami cyt: "na bogato" - dotyczy przede wszystkim dużych silników. opcja też może zależeć od wersji sterownika zamka centr - jeden z nich być może poda numer sterownika to się zawalczy. Nikt jednak nie ukrywa że temat jest ciężki i rzadki w naszych staruszkach...

PS

jedna z funkcji która to robi to:

Automatisches Entriegeln nach Motor aus

ale to raczej nie nasze modele.

muszę przetrzepać FSW_PSW czy jest coś o otwieraniu...

Edytowane przez beaver79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...