Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie zasada jest taka, że wpuszczamy po jednym aucie na tor, mierzymy czasy, itd. Później jest jazda dowolna więc można sobie poprostu poszalec. Do końca imprezy będą potrzebne osoby które będą odpowiedzialne za bezpieczeństwo na torze. Osoby nie stosujące się do uwag organizatorów będą zmuszone do opuszczenia imprezy. Myślę, że ta ilośc czasu jest wystarczająca by każdy się wyszalał, spalił sporo paliwa i nadwyrężył stan tylnych opon.

Oczywiście zgadzam się z tobą bezpieczeństwo najważniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mogę się zgłosić do obsługi. (tylko przerwa potrzebna na hamowanie)

Nawet wezmę odblaskową kamizelkę co bym był widocznie nie rozjechany ;)

ooo własnie a macie coś do zjarania??? bo dawno nic nie skopciłem:)

Pierwszy lepszy wulkanizator. Jak masz 2 felgi to Ci założy coś co było do wyrzucenia i na Rakietową jak znalazł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mogę bo i tak kołnierz ortopedyczny uniemożliwi jazdę po torze, nawet w roli pasażera :(

A mnie ostatnio krzyż napie****ala. Przesadziłem w robocie. Ironia bo jestem informatykiem :) No ale serwery bywają ciężkie.

"Byłem nawet u Harego z Tybetu. Pogładził po krzyżu, dotknął nogi. - I co? Krzyż napie***ala dalej a na nodze dostałem wysypki" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Mordulec +HAMOWNIA + TOR

2. Jaro

3. Kosa

4. Kevin + HAMOWNIA X2 + TOR X2

5. BASTARS +HAMOWNIA ( traktor na tor , nie sądzę )

6. Dawid +HAMOWNIA

8. Edka + HAMOWNIA + TOR

9. Jokeymiras + TOR

10. rush + HAMOWNIA + TOR

11. woz + hamownia + tor (na 90% bo 328 powinna byc juz gotowa)

12. Jacek8 + HAMOWNIA

13. Edu+Tor

14. misiudyziu+tor

15. Czechu+tor

16. nica + HAMOWNIA

17. edzia330ci+hamownia

18. chiccoo- HAMOWNIA

19. Lijo + HAMOWNIA

20. Energy + HAMOWNIA

21. JacekBMW3C + TOR

22. Kozin+Tor na 99,9 %

23. mariusz13 + Hamownia + tor

24. Sagui + hamownia

25. Kosa325i + HAMOWNIA + TOR pewnie też

26.Wilkov

27. Pit3er

28. Remotec + Hamownia + Tor

29. JAMAL

30.hall

Edytowane przez hall
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a o której jest zbiórka?

no właśnie? o której i gdzie?

Myślę, że dobrym miejscem jest parking przy Factory - osoby spoza Wrocławia mają wtedy super dojazd obwodnicą, zjeżdżają zjazdem lotnisko i są na miejscu. A ludzie z Wrocka ... no cóż poradzą sobie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

! a ja obwodnicą i jestem ostatnio 20 min jechałem!!!do factory

No tez miałem przyjemność lecieć - 3 paski w jedną, do tego 2 do zjazdu albo startu, jednym słowem 200 km/h z budzika nie schodzi :D

Mozna wyjechać o 15:10 i na 15:00 się jest ;););)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwesti organizacyjnej - hamownia, latanie po torze na czas, jazda dowolna do tego grillowanie - oby nie padało. Oprócz tego planujemy jeszcze konkurs na rzut oponą w dal (osobno dla Bimmerów i Bimmerek), konkurs na najładniejsze auto zlotu. Jeśli macie jeszcze jakieś pomysły - pisac, przeanalizujemy, może coś się dołoży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może slalom między oponami na czas?? (jazda zręcznościowa))

Fajny pomysł tylko pytanie jak tam z miejscem do takiej zabawy, przydałoby się trochę placu.

trzymanie koła od wozu na czas nad głową

E tam...wiadomo, że Edu wygra :) Będziesz czekał w kolejce godzinę aż je opuści? :dance::dance::dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...