Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie udało mi się zgrać wolny termin na Redeco i dogadać z ekipą od hamowni tak więc ogłaszam wszem i wobec , że dnia pańskiego 18tego września mamy rezerwację na torze od 14 do 18 i do tego w tym czasie (najprawdopodobniej też i wcześniej od godziny 12:00) będzie można pohamować swoje beemki :dance:

To jak się spotykamy? Parking przy Factory 11.30? I powiedzmy o 11.45 wyjazd na Redeco? Ekipa lecąca z Namysłowa i Oławy - parking Kaufland, godzina 11.00. Pasuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak się spotykamy? Parking przy Factory 11.30? I powiedzmy o 11.45 wyjazd na Redeco? Ekipa lecąca z Namysłowa i Oławy - parking Kaufland, godzina 11.00. Pasuje?

może być, tylko bez opóźnień i przestojów typu mycie aut na bliskiej ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem poznanie się jest spoko, ale pamiętajmy, że takich okazji w roku jest mnóstwo, a takie zloty jak teraz to w pewnym sensie nagroda za czynny udział w życiu klubu. Ale w sumie moje zdanie się tu nie liczy, a więc czekajmy na wypowiedź jakiegoś klubowicza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tam nie ma informacji mnie interesującej... :(

Jest start a planowany koniec rozumiem bliżej nieokreślony...

To najwyżej zadzwonię czy jeszcze coś się będzie działo...

Edit.

A jednak jest :D

Git już wszytko wiem

Ban za nieśledzenie tematu:banned:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do "nowych" mysle ze skoro BKP trzyma sie okreslonych zasad, my rowniez powinnismy byc konsekwentni Pozdr

Wrócilismy :drunk: ..... ma ktoś tanio odstąpić wątrobę ?? :lol:

A tak poważnie to temat udziału "NOWYCH" na torze był już wielokrotnie wałkowany w szerokim gronie forumowiczy zostały podjęte takie a nie inne wnioski odnośnie uczestnictwa i nie chce mi się tego znowu od początku tłumaczyć ....

Jedynie możemy wyjść tak na przeciw nowym , że jeśli kogoś nie było na żadnym spocie a ktoś z klubowiczy jest w stanie za niego poręczyć to proszę bardzo.

Natomiast jeśli nie był na żadnym spocie , nikt go nie zna no to sory batory .... widzimy się na najbliższym BMW at Night.

Ogólnie widzę , że temat Redeco na niedzielę jest ogarnięty więc spokojnie mogę brać się za lekturę zaległych 2tysięcy postów :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...