Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

brzydkie, niebrzydkie...

i tak za 20lat nasze dzeci beda robily z nich culty i germany, narzekajac na nowe BEEMKI tak jak my na te :D

to samo bylo z e39, e38 i kebabami... niby, ze to nie BMW :4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz to wiele razy pisalem i tak chyba musi po prostu byc, bo zaloze sie, ze fani Mietkow i Audi patrzac na nowe modele mowia to samo co my teraz ;) ale ja jestem zdania ze to wyzej np. nie jest za ciekawe, ale F01 i F10 to po prostu kladzie na lopatki :) A kazdy koncern musi isc z duchem czasu zeby sie rozwijac, a tego chyba naszej ulubionej marce zyczymy, prawda? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzednia jedynka nie jest zła tylko trzeba jej felgę założyć, trochę w dół puścić, ciemną szybę zrobić i jest fajna. Kolega ma właśnie taką czarną, trzyma ją przy ziemi, bardzo rozpłaszczoną i jest fajna. Ale ta jest jakaś taka koreańska z przodu, skośne lampy, ehh nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak każde nowe bmw, które pojawia się na rynku, również i ten kontrowersyjnie wygląda na zdjęciach, a w rzeczywistości okaże się dużo lepszy. Na plus jest o że będzie dostępny z 8 biegowym automatem oraz że benzyny będą doładowane. W sierpniu jadę na przedpremierowe testy tego autka do frankfurtu, a więc postaram się przywieźć Wam koledzy jakieś fotki i krótkie filmy z mojego pobytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rynek dyktuje warunki, to ma być miejskie auto, będzie wiele ciekawych rzeczy stylistycznych, wyposażeniowych - urban i sport jeśli dobrze pamiętam. Jedno jest pewne, ze na pewno będzie jeździć rewelacyjnie - dzieli płytę podłogową z trójka, która z kolei pojawi się w 2012 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ejże...pyszczek ma agresywny....przypomina mi x6kę,w której jestem zakochany....za kazdym razem jak mam na autobahnie pędzące x6 w lusterku to mi ciary podniecenia przechodzą.fakt faktem-e34,e30,e32 i wcześniej-kult,więcej duszy,ale nowe auta są...cóż-doskonalsze.dlatego możę nieco nudne...a rynek pędzie(czy naprzód?gdzieś pędzi),więc i BMW musi pędzić...moim zdaniem z premierami jest lepiej niż kilka lat temu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rynek dyktuje warunki, to ma być miejskie auto, będzie wiele ciekawych rzeczy stylistycznych, wyposażeniowych - urban i sport jeśli dobrze pamiętam.

Powinni zrobic nowa z fabryki e30. Nowoczesne rozwiazania, komfort, ale stara linia. To bylby urban sport :P

...i wreszcie mogliby zlepic z fabryki to e34 coupe. Ale nie wchodzmy pliz na ten temat. Dla wielu jest to bolesna sprawa.. lolol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Wczoraj byłem w salonie, żeby nową 1er oglądnąć. Na żywo wygląda dużo lepiej niż na zdjęciach. Siedziałem w wersji Urban. bardzo przyjemnie, na pewno lepiej w środku niż w poprzedniej 1er. Z przodu jest ok, lecz z tyłu za dużo miejsca nie ma (raczej autko na 4 osoby - chyba że na środku posadzimy kogoś małego). Bagażnik na pierwsze wrażenie daje rade. Ogólnie całkiem spoko autko do miasta i na zakupy (nie za duże :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...