Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


X Spot Maxbimmer Klub


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Spot odbędzie sie 30.07.2006 o godz. 12.00 na parkingu przy ulicy Mickiewicza, póżniej wyjazd na "kąpielisko" w Chrząstowie ( kosz wjazdu auta - 5 zł) ) całą kolumną aut . :mrgreen:

Dla chętnych ( swoje sprzęty ) grill, pływanie, gry plażowe, różniste zawody ...........skład drużyn ustalimy na miejscu :roll:

Proszę zabrać parasole, piłki plażowe, ręczniki, klapki, koła do pływania, motylki, pontony, materace itp. :mrgreen: :mrgreen:

plan parkingu:

u10xk5.gif

specjalnie dla Maxbimmer Klub zdjęcie z satelity szpiegowskiego ZSRR:

http://maps.google.com/?ie=UTF8&ll=51.112501,17.087957&spn=0.00162,0.003616&t=h&om=0

poglądowe zdjęcie miejsca:

t20060721chrzastawa152780bx9.jpg

i oczywiście lista (proszę się dopisywać poprzez kopiowanie istniejącej i wklejanie + swój nick):

1. Kosa

2. Piotr

3. Olejus (na 95%)

4. czerwienny

5. Stachow

6.Boeing732

7.Yan00sh (jak zrobie wisko)

8.Michu

9.KONRADO vel Kondzio

10. Broder (jak sie uda...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Kosa

2. Piotr

3. Olejus (na 95%)

4. czerwienny

5. Stachow

6.Boeing732

7.Yan00sh (jak zrobie wisko)

8.Michu

9.KONRADO vel Kondzio

10. Broder (NA BANK :mrgreen: )

11.Dziki (ale dopiero po 18 tej:-(praca)

12.bazylfox (jak uda mi się wcześniej wrócić z Katowic)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jedna sugestia

nie wiem czy macie świadomośc tego ze jak zajedziemy tam na 12 30 13 00 to możemy zapomniec o wolnych miejscach przy wodzie, sa dwa wyjścia z tej sytacji

-albo zbierzemy sie i pojedziemy tam wcześniej (mało prawdopodobne)

-poszukamy kliku ochotników którzy pojada tam rano i zajma dobre miejscówki

Pozdrawiam Konrad

bardzo dobrze powiedzianie,ja tam nie wtrącam się,ale lepiej zacząć całą imprezę z samego rana,aby zająć sobie dobrą miejscówkę (kobita w Chrząstrawie mówiła,że w ostatnią niedzielą przewinęło sie około 1000 aut),to jest argument żeby ruszyć z samego ranka np. godz.9.00,a ci co nie mogą poprostu dojadą do zarezerwowanych miejsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Kosa

2. Piotr

3. Olejus (----niestety---- bez sznas na przyjazd na spocik )

4. czerwienny

5. Stachow

6.Boeing732

7.Yan00sh (jak zrobie wisko)

8.Michu

9.KONRADO vel Kondzio

10. Broder (NA BANK )

11.Dziki (ale dopiero po 18 tej:-(praca)

12.bazylfox (jak uda mi się wcześniej wrócić z Katowic)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka...wczoraj zagoscilem na spocie i powiem ze byl na pelnym kozaku...co prawda przyjechalem z irasem bo po sobotnio-niedzielnym grillu nie bardzo nadawalem sie na kierowanie...ludzi bylo dosc sporo..chyba 12 autek bylo choc moge sie mylic za to w kazdym autku spokojnie po 2 osoby...duzo atrakcji...ponton,graa w siatke , w noge wyglupy itp ogolnie pelen spas czekam na fotorelacje...aa i swoja droga na spocie mimo ze nie pojawilem sie furka ani jednego browca nei wypilem ehh piekna sprawa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bylo tak,jak mialo byc...pelna integracja bmw_beer <bmw_2>

wrzucam pare fotek dla tych,ktorzy nie byli...

w sumie na parkinku przy Mickiewicza nie bylo za duzo aut,bo wiekszosc poleciala prosto do chrzastawy...

ecik mial swietnego pomysla..pojechal rano z kims (wlasnie nie wiem,kto z nim polecial)..postawili bumki daleko od siebie przy brzegu i ...ogrodzili teren przedluzaczem ogrodowym :) (taki pomaranczowy) eheheeehehehhee

dzieki temu potem bunie staly w jednym ciagu przy wodzie uklon_bmw

PS. nie sadzicie,ze TDSerek na piatej focie jest boski??? :wink: no to pewnie zasluga fotografa :lol: bo z tego co wiem,to On wiecej baluje,niz cwiczy na silce :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atmosferka pewnie mistrz-widać na fotkach.

Ja w piątek póżnym popołudniem wylagiwałem się w Chrząstawie-chyba nawet widziałem Broder'a .Niestety jednak na spocik nie dałem rady podjechać-wytyrałem sie w robocie masakrycznie.

Pozdro dla all(może następnym razem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...