Rekomendowane odpowiedzi

Sure can do. Like an M57D30 would be nice to make the car fly ;)

But one may have a problem with the suspension as the diesel engines are heavyer than gasoline ones.

I guess B8 shock absorbers would be a minimum set for such a car.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

hehe,Lijo, this was a topic I set up for Kanye :) OK, looks like I have to let him know - dont think he noticed ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hehe. I just saw the topic.

Didn't have guys from Russia before on maxbimmer :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

i'll be the first one russian here ,))))))

i found one guy from Estonia who have tds on e30, next week i'll go there to watch how is it, wanna make some pics, wanna take some info ,)))))))))

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

When you have some pics, than paste them in here. TDS motor in an e30, something new around here and a lot of people would be curious as to how it would run ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Mldeserte
      Cześć

Świeżo sam na kołach sprowadziłem tą "bestyjkę" z UK,  jest to BMW e46 330d automat 2000r.  Przebieg może sie wydawać duży, 198000 mil, raczej oryginalny, posiadam cały segregator historii tego samochodu.  Przyspiesza fajnie, spalanie okej, automat pracuje płynnie, nie ma żadnych negatywnych dźwięków,   Z ciekawszego wyposażenia to, Felgi z  M paka, szare skóry "recaro" , drewniana multi funkcyjna kierownica i cały body kit z m technic 1(chyba, kolega który mi powiedział jest większym znawcą  )    opony nawet ok.   O kondycji silnika za dużo nie napisze, wiem tylko że przejechałem nią prosto z UK  i nic sie nie działo, aż do wjazdu do PL,  po przejechaniu paru km na płytach zapaliła sie kontrola od hamulców.. sprawdzałem klocki i jeszcze są więc możliwe ze czujnik gdzieś się zabrudził bo padał deszcz.    VIN :  WBAAL92080AH63214    Kolor :Orientblau Metallic

7000 zł    SPRZEDANE

Rozważę każdą propozycje

Pozdrawiam  

• Przeglądający

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.